برنامه ریزی مالی شخصی: شما اجاره یا خود سهام خود را?

[ad_1]

اگر چه تعداد بسیار کمی یا متوجه آن خواهد شد و یا آن اعتراف بسیاری از مردم به نظر می رسد رویکرد سرمایه گذاری در سهام و در یک جای کوتاه مدت به جای دیگر – اجرای شیوه و ذهن – مجموعه! هنگامی که شما سرمایه گذاری خواهد شد شما به عنوان اگر شما اجاره یا داشتن سهام شما خرید ؟ در اکثر موارد کسانی که به دنبال کیفیت شرکت به جای اینکه به دنبال باز شدن سریع, روش, به حداقل رساندن شخصی خود را در خطر (در دراز مدت) و همچنین اگر انجام عاقلانه بهتر به طور کلی نرخ بازگشت در طول زمان! با که در ذهن این مقاله تلاش خواهد کرد به طور خلاصه, در نظر, بررسی, بررسی و بحث در مورد این به چه معناست و نشان دهنده و خطرات بالقوه و انشعابات ،

1. ثابت تجاری / گردش مالی در مقابل خرید – و – نگه دارید: برخی از مردم به نوبه خود بیش از پرتفوی خود را به مراتب بیشتر از دیگران است. در حالی که در کوتاه مدت اجرای این ممکن است ارائه سود و غیره آن اغلب کرایه کمتر به خوبی و بیش از دیگر دوره با هزینه های بازار – شیفت تغییر بار اقتصادی و غیره در نظر گرفته شود! اما خرید و نگه داشتن, روش, به طور کلی نیاز به مراتب بیشتر مشق مطالعه و بررسی به منظور به طور کامل در نظر بگیرید که آیا نوع مناسب از شرکت است که انتخاب شده!

2. انجام سعی و کوشش به دلیل: دانا و تحصیل کرده آماده سرمایه گذار به طور کلی می کند! زمانی که یکی می کند خود را به دلیل سعی و کوشش او حداکثر امکانات. انتخاب کیفیت و عاقلانه عمل نیاز به عالی تعهد به علت سعی و کوشش و تعهد برای جلوگیری از اقدام های شتابزده در راه است! در نظر مدیریت صنعت, شرکت dedications و غیره و اقدام عاقلانه!

3. دراز مدت و پیشگیرانه در مقابل ضربه و / یا واکنشی: در نظر به طور کامل تا مقابل آنچه شما به دنبال و شناسایی آن دسته از شرکت هایی که ممکن است بهترین نیازهای خود را در خدمت اهداف و مقاصد. کامل, خواستار, اما, نیز, بیمار! اجتناب از انتخاب بر اساس شایعات و احساسات و راهنمایی و یا کوتاه مدت مد و یا دیگر انگیزه و غیره و بلکه فعالانه با دقت انتخاب عاقلانه برای دراز مدت!

4. ارزیابی این شرکت در مقابل کلی بازار: مراقب باشید از بازار – زمان اما به جای پرداخت به مراتب بیشتر توجه به این شرکت خاص به جای کلی بازار! هنگامی که شما برای جلوگیری از, بیش – با توجه به کوتاه مدت و اجتناب ناپذیر نوسانات بازار شما به حداقل رساندن نظری خطرات ، به طور کامل تحقیق تمام جنبه های موضوع شرکت, دانستن در مورد خود و مدیریت و تاریخچه برنامه ریزی برای آینده ارتباط و استراتژیک و همچنین به عنوان برنامه عمل و انتخاب عاقلانه!

در بسیاری از موارد اکثر مردم در طول زمان انجام دهید خیلی بهتر است زمانی که آنها برای انتخاب دیگر – رویکرد بلند مدت به جای کوتاه – یک. آیا شما آماده, مایل و قادر به تبدیل شدن به یک عاقلانه سرمایه گذار ؟

[ad_2]

Author: admindd3234

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *