بررسی ABC جمع آوری کمک های مردمی

[ad_1]

اگر شما در حال جستجو برای یک خانه بر اساس کسب و کار فرصت شما ممکن است علاقه مند در ABC جمع آوری کمک های مالی سازمان است. این شرکت راه اندازی شد در سال 1993 و آن را به کمک به مردم کسب درآمد آنلاین درآمد قابل توجهی برای بیست سال. جمع آوری کمک های مالی است یک راه عالی برای شما به پول و کمک به دیگران در همان زمان. نیازی به گفتن نیست پول بیشتری به شما جمع آوری بیشتر می رود به جیب شما.

ABC جمع آوری کمک های مالی فراهم می کند و هر عضو با یک وب سایت رایگان شما می توانید استفاده کنید برای ارسال ترافیک به و جمع آوری پرداخت. وب سایت را می توان یکپارچه به خود را به طور منظم سایت و یا وبلاگ و یا آن را می تواند به عنوان یک سایت مستقل. شما همچنین می توانید سایت خود را با دوستان در Facebook, Twitter و دیگر پلت فرم رسانه های اجتماعی که عضو آن هستید. این شرکت آن را راه اندازی به طوری که شما می توانید تمام خود را Facebook دوستان لینک به وب سایت جمع آوری کمک های مردمی.

شما می توانید با استفاده از خود را آنلاین جمع آوری کمک سایت به چنگک جمع کردن در صدها یا هزاران دلار در کمک های مالی. بهترین بخش این است آن را تنها چند دقیقه طول می کشد برای ایجاد وب سایت خود را. کمک های مالی خود را امن انتقال به حساب پی پال خود و یا واریز به حساب جاری خود را.

در حال حاضر هزاران نفر از گروه ها و افراد درست مثل شما با استفاده از آنلاین جمع آوری کمک به افزایش حدود 100 میلیون دلار در هر ماه. جمع آوری کمک فوق العاده سودآور است. یک مطالعه اخیر نشان داد که بیش از 298 میلیارد دلار مطرح شد در سال 2011 است که یک افزایش 4 درصد از سال قبل است. مردم لذت بردن از دادن و اگر شما در ایالات متحده زندگی شما شانس بهتری برای بالا بردن بیشترین مقدار از پول است.

اکثر کمک های ساخته شده توسط مصرف کنندگان کسب و کار نیست. در واقع مصرف کننده کمک مالی به مبلغ بیش از $217.79 میلیارد سال گذشته است. که نشان دهنده 73 درصد از تمام کمک های مالی در سراسر جهان وجود دارد مقدار زیادی از پول در انتظار به حق مردم است که بدانند چگونه برای آن را بپرسید.

ABC جمع آوری کمک های مردمی در حال حاضر به دنبال افرادی که در حال آماده به کار از خانه جمع آوری پول برای مدرسه خود کلیسا و یا برای کسی که دارای یک بیماری است که نیاز به مقدار زیادی از پول را برای یک عملیات. شما می توانید جمع آوری پول به هر دلیلی. برای مثال, شما می توانید انتخاب کنید به جمع آوری پول برای یک ماراتن و یا برای تحقیق ایدز.

این می تواند بسیار سرگرم کننده راه برای کسی که لذت می برد کمک به دیگران است. و پس از شما کار از خانه شما می توانید ساعت خود را تنظیم کنید و کار به همان اندازه و یا به عنوان کمی به عنوان شما می خواهید. مسئولیت اصلی شما خواهد بود برای تماس با سازمان های غیر انتفاعی و مدارس ابتدایی و دبیرستان در دولت خانه خود را. ABC جمع آوری کمک های مردمی تامین خواهد شد شما را با تعداد نامحدودی از آگهی شما می توانید تماس بگیرید به درخواست کمک های مالی.

اگر شما مثل اکثر مردم شما خسته از کار فعلی خود را و به دنبال یک راه برای کسب درآمد اضافی از خانه. شما لازم نیست که به ترک شغل عادی خود حق دور اما اکثر مردم ترک هنگامی که آنها شروع به دریافت و پرداخت های خود را از ABC جمع آوری کمک های مالی. شما می توانید در هر نقطه از $400 به $3000 یک ماه یا بیشتر. اخیر عضو ABC جمع آوری کمک های مردمی ساخته شده $7,200 فقط با یک سفارش از منطقه مدرسه. کمیسیون خود را بر اساس فروش 1200 ابتدا و کمک به کارت در یک نرخ کمیسیون از 6 دلار در هر کارت.

در نهایت متوسط کمیسیون پرداخت شده توسط ABC جمع آوری کمک های مردمی محدوده از $100 به $400 و بر اساس اندازه گروه انجام جمع آوری کمک و واقعی جمع آوری کمک های محصول سفارش داده است.

[ad_2]