بررسی موفقیت از صفحه اصلی مجله

[ad_1]

موفقیت از صفحه اصلی مجله دامنه ثبت شد و در سپتامبر 2002. هر بار یک شماره از این نشریه منتشر شده است هدف این است که برای الهام بخشیدن و ایجاد انگیزه هر کسی که علاقه مند به ورود به صفحه اصلی بر اساس کسب و کار در بازار و همچنین به طور مستقیم غذا به بازاریابان شبکه است. هر ماه این نشریه با تمرکز بر موفقیت بازاریابی شبکه ای شرکت. آنها واقعا تمرکز بر روی جنبه های مثبت این شرکت و چه مسئول موفقیت آن است.

هر شماره از موفقیت از مجله خانه بر یک ترکیب منحصر به فرد از مقالات که نوشته شده توسط همکاران متخصص. فقط تعداد کمی از این Robert Kiyosaki, پل زین Pilzer جان فلمینگ, Suze Orman, John C. Maxwell و Stephen R. Covey. حرفه ای دیگر که منجر به این نشریه در حال اقتصاددانان و برنامه ریزان مالی خود به کمک رهبران انگیزه تجارت و فروش بهترین نویسندگان.

سردبیران از موفقیت از مجله خانه همیشه در پرسه زدن برای استعداد های جدید برای اضافه کردن به مجله خود را. این است که هدف خود را و آنچه آنها سخت کار می کنند هر روز در تلاش برای انجام. آنها ادعا می کنند که این بالا “مجله” است که با تمرکز صرفا بر خانه کوچک صاحب کسب و کار. شما همچنین می توانید انتخاب کنید برای تبلیغ شرکت MLM شما در این رسانه است.

شما را پیدا خواهد کرد موفقیت از مجله خانه و در مکان هایی مانند Barnes & Noble, مرزها, کالاهای اساسی, B. دالتون کتاب Hastings و کتاب-یک-میلیون. صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار صنعت در حال حاضر 1 تریلیون دلار میباشد. برای کسانی که آگاه نیست 1 تریلیون یعنی 1000 میلیارد دلار است. همچنین در صفحه اصلی بر اساس کسب و کار بازار همچنان به رشد در نرخ 15.6 درصد در سال شده است و از سال 1995.

همچنین بیش از 175,000 افراد جدید در هر هفته درگیر در فروش مستقیم فقط در ایالات متحده است. و 30 میلیارد دلار در فروش در هر سال تولید می شود در فروش مستقیم فقط در ایالات متحده مرزها. 100 میلیارد دلار در هر سال در سراسر جهان است. و موفقیت از صفحه اصلی مجله توزیع 408,000 نسخه از مجله خود را هر ماه به این نوع افراد و گردش خون خود را 100 ٪ پرداخت می شود و BPA حسابرسی است.

تبلیغات در این مجله خواهد بود و نه گران قیمت برای یک فرد اما می تواند به خوبی به یک گروه بزرگی از MLM حرفه ای در یک co-op basis. شما می توانید در حال حاضر به عنوان از زمان این بررسی یک صفحه کامل آگهی برای به عنوان کم به عنوان $10,275.00. شما قادر خواهید بود برای دسترسی به رسانه های کیت و نرخ تبلیغات مناسب از وب سایت خود را تحت تبلیغ لینک در قالب pdf.

[ad_2]