بدهی رایگان برنامه های آموزشی برای بیکاران خواهد شما آن را انجام دهید ؟

[ad_1]

من پیدا کرده اند که بسیاری از مردم احساس می کنند راه همان است که من انجام دهد. چرا ما به فرزندان ما در آینده از دبیرستان به شیرجه رفتن حق بازگشت به مدرسه ؟ برای یکی بیشتر نوجوانان حتی نمی باید یک سرنخ به آنچه آنها می خواهند به انجام با زندگی شخصی خود اجازه دهید به تنهایی مسیرهای شغلی. ما یا قرار دادن خودمان را به عنوان پدر و مادر در بدهی های عظیم و یا تحمیل بدهی های عظیم بر روی کودکان ما. تصور کنید که فشار این نهاد در کودک خود را برای تکمیل دوره و تنها به پیدا کردن آنها حتی نمی خواهید برای انجام این کار در حال حرکت رو به جلو است. برخی فقط forge رو به جلو و پایان تحصیل خود را. سپس هنگامی که از آنها نفرت آنچه آنها انجام می دهند و یا مشکل پیدا کردن چیزی است که آنها را نفرت انجام می دهند.

من واقعا معتقدم که شرکت ها و مدارس باید دوره های کارآموزی که دانش آموزان باید به کار یک سال کامل در قبل از آنها حتی می تواند به درخواست برای هر نوع بودجه. من می دانم که آنها باید کارآموزی در مدرسه که به موفقیت های بزرگ, اما که در حال حاضر وجین کردن بزرگسالان جوان است که باید از مدرسه کاهش یافته است در حال حاضر. من فکر می کنم این اجازه را می دهد که خانواده ها را نمی توان در بدهی های عظیم تا زمانی که آنها می دانند که آنچه آنها می خواهند به انجام است. در یک جهان کامل شاید آنها خواهد بود نسبت به پول به اندازه کافی برای قرار دادن خود را نسبت به وام دانشجویی.

جهان در حال تغییر است همه در اطراف ما هر روز اما بدهی به نظر می رسد به بالاتر و بالاتر. مدارس در حال گران تر و گران تر است. من خیلی دوست دارم برای دیدن بدهی رایگان برنامه آموزش برای همه حتی بیکار. بسیاری از مردم بیکار هستند که رفته اند را از طریق مدرسه و نه فرود آمد در مسیرهای شغلی آنها احساس می شد رویای خود را.

من را دیده اند آن وقت و زمان دوباره یک بار آنها را ضرب و شتم بسیاری از همین حالا دوباره از آن است. وجود دارد تمام انواع دلایل داشتن بچه ها به اوایل فاجعه خانوادگی, سلامت, و یا حتی فقط به سادگی از دست دادن شغل. آنها نگاه خود را بدهی و فقط به. آنها تصمیم آنها فقط به کار در فروشگاه مواد غذایی محلی و یا کارخانه ایجاد برخی از پول, اما هرگز قادر به رسیدن به اهداف خود از رویاهای خود را در حال رشد است.

من فکر می کنم که جهان در حال تغییر است و من فکر می کنم بیشتر و بیشتر مردم در حال کشف کردن آنچه آنها ارائه بدهی رایگان. تصور کنید این کودکان که احساسات آنها را دوست دارم. بازی های ویدئویی تلفن همراه, نرم افزار برای همه چیز, ورزشی به خوبی شما تصویر را دریافت کنید. اگر کسی می خواست دکتر شود, چه می شود اگر آنها بدهی رایگان برنامه آموزش به دست آورده و پول آنها مورد نیاز برای تحصیل با استفاده از احساسات آنها را دوست دارم. چگونه بسیاری از پزشکان با کیفیت و یا تخصصی افراد, آیا شما فکر می کنم موفق نخواهد بود اگر آنها تا به حال پول برای آن پرداخت بدون اینکه در بدهی ؟

وجود دارد تنها یک مقدار را انتخاب کنید از افرادی که در واقع موفقیت در زمینه های فارغ التحصیلی از مدرسه است. وجود دارد شاید یک فرد بالغ جوان که نمی تواند آن را از طریق مدرسه است که می تواند بزرگترین پزشک یا دانشمند همیشه. ما هرگز نمی دانیم. من معتقدم اگر ما با ارائه گزینه های دیگر را برای مردم به بدهی رایگان برنامه های آموزشی به خصوص برای بیکاران ما را خیلی بیشتر موفقیت در قرار دادن کودکان از طریق مدرسه و نه به خاک سپرده شود در بدهی. برخی را تحقق بخشیدن به رویاهای خود و ادامه داشتن کسب و کار خود و ممکن است از رفتن به مدرسه و بعدها در زندگی است. اما حداقل آنها تا به حال یک انتخاب است.

[ad_2]