بالا 10 قانون برای یک پیرمرد آشنایی زنان جوان

[ad_1]

اگر شما می توانید تصور کنید که تنظیمات ایده آل خود را با زندگی اجتماعی و زنان چگونه خواهد بود ؟ شما می توانید تصور کنید خودتان را به charismatically درگیر شدن جمعیت ؟ چه دختر خواهد شما تصور کنید که راه رفتن در کنار شما و در عین حال اجازه می دهد شما را به منجر شود و در ترس از خود را با استفاده از قدرت و جاذبه است که طول می کشد بیش از این منطقه است ؟ به عنوان شما راه رفتن در اطراف و کار شما نمی تواند کمک کند اما متوجه جوان و زیبا نمونه. همه آنها در لباس پوشیدن و فک انداختن بدن شکل دادن به لباس است که خود را نشان می دهد جوان, جوراب زنانه بدن.

این زنان جوان در نخست خود را در سن اوج کیفیت مناسب. دختر در سمت خود را در همان سطح به عنوان من توصیف کنید ؟ من حدس می زنم اگر شما مانند بسیاری از مردان او خواهد بود یک زن جوان ، این است که در دامنه خود را از واقعیت ؟ به دلیل آن است که اگر نه, شما نیاز به آن را پس و من اینجا هستم برای کمک به شما در پیدا کردن چگونه به انجام درست آن.

مزایای استفاده از آشنایی با یک زن جوانتر هستند و ارزش او را به زندگی شما است که یک جوان, لبه است که شما ممکن است از دست رفته. شما هرگز بیش از حد قدیمی به از آن لذت ببرید. آنچه که من در بر داشت بسیاری از زنان در سن و سال من این است که آنها فقط نمی از آن لذت ببرید به همان اندازه دیگر. آنها به عقب گذاشته بودند بدحجابی از روابط مخرب بسیاری بود خشم عمیق از مردان به دلیل روابط گذشته و حال چمدان من فقط نمی تمایل به در زندگی من است. من فقط خلاص شدن از شر تمام است که لازم نیست برای رفتن در نزدیکی آن است. پس من مجموعه ای از برای پیدا کردن چگونه به یک مرد مثل جورج کلونی و یا هر یک از دیگر سرد بچه های قدیمی تر که به راحتی می توانید جذب زنان جوان.

از طریق تجربه من شروع کردم به مطالعه همه چیز من می تواند پیدا کردن در روانشناسی و آنچه که من پیدا کردم این است که هر چه سن زنان در پیدا کردن همان همه چیز جذاب در مردان با وجود سن و سال ما. چیزی که آنها پیدا کردن جذاب است که می تواند خود را به خوبی و با اعتماد به نفس. آنها می خواهند یک مرد که نگه می دارد خونسردی خود را هنگامی که بار سخت اتفاق می افتد. آنها می خواهند به در تکیه به جذب عاطفی خود را هنگامی که طوفان آنها را از طریق رفتن در آن. آنها نیاز به احساس به عنوان اگر آنها می تواند اعتماد و اعتماد که او آنها را از طریق تلاش بار با یک مردانه کنترل و اقتدار آن است. آنها نیاز به یک رهبر از مردان است. مردی که پیروی نمی کند اما باعث می شود خود آهنگ را از طریق زندگی است. یک مرد زندگی می کند که قوانین خود را دارد و قرار می دهد سرگرم کننده به آن است. کسی که می تواند آنها را از لحاظ جنسی و اجازه می دهد آنها را به گنجه دختران بد آنها می شود.

وجود دارد برخی از حقیقت گفت: “یک دمدمی مزاجی در ورق و خانم در خیابان” که دختر آنها می خواهند شما را به آنها را در هر چند آنها ممکن است آن را می دانم هنوز رتبهدهی نشده است. من به آنها تماس بگیرید گنجه شیطان. آنها می خواهند در نهایت قادر به اجازه دهید شاهزاده خانم خود را نگهبان پایین است که جامعه را می سازد آنها را به راه رفتن در اطراف و اجازه دهید شل برای کمی. آنها می خواهند به اعتماد که مرد معتاد بوسه و بگویید. از طریق آن همه آنها می خواهند به یادگیری در مورد زندگی خود را از طریق تجربه و عقل است که او کرده است. آنها فقط می خواهم یک مرد بود یک مرد. وقتی که شما شنیدن یک دختر می گویند او می خواهد یک پسر خوب این است که در واقع آنچه که او بدان معنی است. او نمیخواهد شما را به خوشا به خود و فقط انجام آنچه او می خواهد برای دلجویی از او. این چیزی است که ما تماس بگیرید با یک دستور کار است و به دنبال تصویب. در مقابل دقیق از آنچه که من فقط شرح داده شده است. اگر شما می توانید سر خود را و خودتان را باور دارید که آن مرد که زنان می خواهند مهم نیست سن شما و یا جذابیت شما موفقیت دوستیابی در هر سنی ، اولین گام این است که ذهن خود را باز و اجازه می دهد تا خودتان را باور این می تواند خود را به واقعیت است.

10 قانون در مورد نحوه جذب زنان جوان

آنها قوانین کلیدی برای چگونه برای جذب زنان جوان تر هستند:

  1. دریافت سبک به شما. هر سبک شما را انتخاب کنید را برای خود نگاه کنید و آن را مدرن و شیک نیست و منسوخ شده است. را بیش از حد جدی یا بیش از حد ، دریافت مشاوره مناسب از یک زن و یا دوست گی.
  2. دریافت این طرز فکر که این طبیعی است و آنها بسیار به جذب مردان مسن تر است. در بسیاری از موارد حتی بیش از مردان سن خود را. این غریزه طبیعی. شما فقط نمی تواند دنیوی حسابدار نوع مو تابیده به سمت پیراهن جمع و سفت مرد مسن تر.
  3. نمی نیازمندان یا clingy وقت خود و فراموش نکنید و متن بیش از حد. شما باید به خودتان را به عنوان یک مرد پر مشغله. شما چقدر در زندگی خود را و چیزهای دیگر احتمالا برای شما مهم تر از او. شما نمی توانید او را تعقیب بیش از حد. فکر می کنم آنها را به عنوان گربه کوچولو و چه اتفاقی می افتد زمانی که شما به یک گربه بیش از حد توجه می شود ؟
  4. استفاده از خود مزایا: بود سرد و آرام و جمع آوری شده و عاقلانه آلفا نر با تجربیات زندگی است که او در انتظار شما است.
  5. اعتماد به نفس می شود و انتظار می رود آنها را به شما جذب می شود. این به این معنی شما نیاز به درک در ذهن خود را که آنها به شما جذب, حتی اگر شما به ترفند خود را از این واقعیت است. چرا پاییز در کنار بودن خوش بینانه است ؟ اجازه ندهید که هر زمان شما منتقل می کند. حقیقت این است که زنان جوان عشق, مسن, پورنو بزرگسالان مردان است. این یک واقعیت است.
  6. اذیت کردن او را مانند یک خواهر کوچک. نمی مراقبت در مورد نتیجه.
  7. شما باید درک کنند که برخی ممکن است یا نه ممکن است بخواهید یک مرد مثل شما. آن را فقط به زندگی و آن را مانند است که برای همه زنان است. اگر شما چند شپشو تعاملات آن چیزی است که آنها تمام خواهد شد و به احتمال زیاد آن را به خاطر یک یا بسیاری از این قوانین شما در حال شکسته.
  8. در بهترین شکل جسمی که شما می توانید. آنها را به خود جلب یک مرد مسن تر که باقی می ماند در شکل. آن را فوق العاده سکسی برای آنها. شما باید این مزیت است که شما لازم نیست که به در شکل بزرگ مانند بچه های جوان. مردان مسن تر می توانید دور با تنها بودن در OK شکل و بسیار پورنو هنوز. مهم این است که آن را به بزرگ خود را به شکل مقایسه نیست آن را به نگاه.
  9. یک مدل موی باحال انجام بهترین شما می توانید با موی شما.
  10. فقط استراحت و لذت از زندگی.

راه به جذب زنان جوان این است که برای ایجاد یک شیوه زندگی است که آنها می خواهند به بخشی از. پیروی از این قوانین را در رابطه با طرز فکر است که بیشتر به واقعیت و آن این است که زنان جوان عشق مسن سکسی مردان است.

اوان

[ad_2]