بالا بهبود راهنمایی برای پیدا کردن موفقیت در زندگی

[ad_1]

ایجاد تغییر در خود و زندگی خود است هرگز کار آسانی است. طول می کشد تا نظم و انضباط و تعهد و عزم و اراده برای ایجاد یک تغییر پایدار است. نگران نباشید; پیدا کردن فرصت هایی را برای خودتان بهتر است, ممکن است راحت تر از شما فکر می کنم. در اینجا برخی از بهبود راهنمایی برای کمک به شما در مسیر درست آغاز شده.

همیشه پایان آنچه شما شروع

از نقطه A به نقطه Z به شما یک حس موفقیت حتی با چیزهای کوچک. آن را ترک خواهد کرد شما احساس بهتری در مورد توانایی خود را برای انجام کارها. شروع کردن با چیزی مانند به پایان رساندن یک کتاب کوتاه. یا شاید شما یک پروژه بهبود صفحه اصلی است که شما را ترک کرده اند ناتمام به دلیل کمبود وقت یا دانش است. هر آنچه در آن است فقط مطمئن شوید که به آن شروع و پایان آن را قبل از حرکت به یک مسیر جدید است. این افزایش اعتماد به نفس خود را و به شما رضایت از کار به خوبی انجام شود.

چهره ترس خود را

انجام چیزی جدید است که شما می ترسم در گذشته یکی دیگر از راه های بزرگ در بهبود توانایی خود را برای به دست آوردن کنترل بر زندگی خود را. آن را ندارد به هر چیزی خطرناک مانند شنا با کوسه ها برای کمک به شما احساس قدرت. شاید شما دعوت به صحبت های عمومی. شاید شما عصبی در مورد درخواست یک پسر یا دختر در یک تاریخ. هر آنچه در آن است که تصمیم به رفتن برای آن مهم نیست که چه خواهد شد نتیجه آن به شما کمک خواهد کرد به توسعه شجاعت به چهره ترس خود را.

ترک یک عادت بد

همه رذیلت است که ما چسبیده بر روی برای زندگی عزیز. اگر شما احساس مانند آن زمان برای ترک سیگار نوشیدن و یا هر عادت های بد شما ممکن است شاید در حال حاضر زمان برای انجام این کار است. لگد زدن به کسانی که مزاحم عادت به محدود خواهد شد که توانمند سازی اثر در روح و روان خود را در نوبه خود می روم شما با اعتماد به نفس است که شما می توانید سادهای از تقریبا در هر وضعیت چسبنده باشد.

صعود به سطح بالا

اگر شما صرف هر زمان از بازی های ویدیویی (یا نه) مفهوم درست کردن و یا رسیدن به یک سطح جدید است که هیچ چیز جدید است. این را می توان با تقریبا هر مهارت شناخته شده برای انسان است. حتی اگر شما لازم نیست که هر چیزی که شما احساس می کنید وارد می شود می تواند تا, را تا چیزی جدید است که می تواند. نواختن یک ساز, هنرهای رزمی, نوشتن و یا هر سرگرمی و یا پیشه وری را می توان به یک سطح جدید با صادقانه عمل و صبر و شکیبایی است.

ورزش

نقل قول از Georges St-Pierre است که می گوید: “اگر شما نگاه خوب شما احساس می کنید خوب است و اگر شما احساس می کنید خوب شما خوب است.” دید از نقل قول. این نمی تواند نزدیک به حقیقت است. فکر می کنم در مورد چگونه آن را می سازد شما احساس می کنید زمانی که شما در حال پوشیدن سادگی متناسب با کت و شلوار و یا لباس زیبا. شما احساس می کنید مانند شما خود را به فضای شما راه رفتن و باید یک درجه از اعتماد به نفس در مورد شما. همان می رود برای بدن شما به دنیا آمده اند. داشتن یک قوی تر و کاربردی تر بدن است نه فقط برای به نظر می رسد اما حتی اگر آن را به خوبی به ارزش تلاش.

به دنبال این بالا بهبود نکاتی که من در اینجا ذکر شده در این مقاله و این کمک خواهد کرد که شما احساس خوبی در مورد راه شما نگاه; است که از اهمیت زیادی برای داشتن اعتماد به نفس بیشتری و پیشرو تر زندگی موفق.

[ad_2]