بازی فکری جوکر

 

در فصل اولیه که مهم حضور غلامرضا نیکخواه، سام درخشانی، امین حیایی، هومن حاجی عبداللهی، سهیل مستجابیان، امیر مهدی ژوله، بیژن بنفشه خواه و امیر کاظمی در بازی فکری مدل جوکر برگزار شد؛ علی لک پوریان به عنوان زامبی وارد صحنه شد و به کل شرکت کنندگان گفت که برای اجرای بحران به شکل دایره وار دور هم جمع شوند، بحران به این رخ بود که گفت گویی آهنگین فی مابین نفر اول و دوم اجرا می‌شد و بعد از آن به دوباره این گفت و گو بین نفر دوم اساسی سوم انجام می شد و این روال تا آخر ادامه داشت البته نکته خنده دار روایت آن جا بود که هر فرد حساس حرکات خاصی مانند تکان دادن دست و پا این گفت و گو را انجام میداد.

بازی فکری جوکر چجوریه

در این بحران علاوه بر آن که هر فرد بایستی حرکات نفر قبل را انجام میداد خودش هم یک حرکت بیش تر میکرد و همین بحران به همین شکل ادامه داشت تا یک نفر بخندد. بحران بغلی بگیر از یک بازی قدیمی می باشد و عمده ما اساسی آن آشنایی داریم.

گفت گویی که در همین بحران انجام می‌گردد به همین رخ است: -بغلی بگیر +چیو بگیرم؟ -یه کلافه رو +چیکارش کنم؟ -بده بغلی یه شپش داره پش میندازه معضل یه شپش دارم پش میندازه دو‌مین فصل جوکر و یکی از از پربیننده ترین فصل های آن اساسی حضور هومن الکتریسیته نورد، ایمان صفا، شهرام قائدی، بهنام تشکر، عباس جمشیدی فر، آرش نوذری، سپنر امیر سلیمانی و وحید آقاپور برگزار شد. فصل دوم یکی از از جالب ترین فصل ها بود که یک عدد از دلایل پربیننده بودن همین فصل اجرای معضل های نو و طنز بود

بازی فکری جوکر چه نقشی دارد

. یکی از همین بحران ها، یه شپش دارم پش میندازه بود. برای آموزش بازی جوکر در دو‌مین فصل جوکر علی لک پوریان به عنوان زامبی وارد صحنه شد و پس از جمع نمودن تمام کمپانی کنندگان به تفسیر این چالش پرداخت: همین بحران به رخ گفت و گو در بین دو نفر انجام میشود: -یه شپش دارم پش میندازه +پش میندازه؟ +پش میندازه سپس همین گفت و گو دربین نفر دوم و سوم انجام میشود

 

. این معضل مشابه معضل بغلی بگیر می باشد البته مهم یک تفاوت، این بازی به رخ نشسته انجام میشود و حرکت دست و پا در آن وجود ندارد. نکته خنده دار این بازی اینجا می باشد که زامبی اصلی هر لحنی که همین گفت و گو را انجام دهد دیگرا نیز بایستی اساسی همان لحن به گفت و گو بپردازند. این چالش یک عدد از خنده دار و محبوب تریین چالش ها بود و آنقدر به جهت بینندگان دیدنی بود که کارداران برنامه در فصل های بعدی هم از این معضل برای خنداندن مهمانان و بینندگان به کارگیری کردند.

چالش های بازی فکری جوکر

چالش عمه میمنت این چالش خنده دار ایده سیامک انصاری در فصل 5 جوکر بود که از قضا خیلی خنده دار از عمل درآمد . در همین معضل سیروس میمنت که از کلیه سن بیشتری داشت در نقش عمه و بقیه هم بازی ها نقش طفل داشتند . همگی ادای طفل هارا در می آوردند که فراوان خنده دار بود . اداهای متعدد از پاراگراف پاشیدن آب روی نیز ، پرت کردن بالشت ، اذیت کردن عمه ، چهاردست و پا شیوه رفتن وبحران جوکر تایم مهمانان در برنامه جوکر به جهت هر میهمان پنج دقیقه زمانه به جهت اجرای استندآپ کمدی در نظر گرفته شده.

بازی فکری جوکر حرفه ای

هر میهمان برای اجرای جوکر تایم خود میتواند به اتاقی که در صحنه در حیث گرفته شده برود و لباس های خود را عوض کند یا خود را به جهت اجرای استنداپ گریم کند. کمپانی کنندگان به جهت اجرای جوکر تایم باید با به کارگیری از تلفنی که در صحنه قرار گرفته حساس صاحبخانه برنامه تماس بگیرند و کلیدی کسب اجازه از میزبان برای جوکر تایم فراهم شوند بعد از آن به سمت سکویی که برای اجرای جوکر تایم مهمانان در حیث گرفته شده بروند و مهم به صدا درآوردن زنگ آن جا و اعلام شروع جوکر تایم به دیگر شرکت کنندگان استندآپ خود را اجرا کنند. میهمانان دیگر نیز موظفند که هنگام اجرای جوکر تایم به فرد اجرا کننده دقت کنند.

 

یکی از از قوانین دیدنی همین برنامه همین است که هر فرد زمان جوکر تایم خویش میتواند بخندد بدون این که کارتی دریافت کند. بحران بازی جوکر بحران آوردن زامبی های بامزه یک عدد از جالب ترین کارهایی که در جوکر انجام می‌گردد دعوت کردن از طنزپردازان برای خنداندن مهمانان برنامه است. به جهت نمونه در فصل نخستین از ایرج ملکی، در فصل دوم از مجید شاپوری، در فصل سوم از منوچهر آذری و در فصل چهارم از اصغر سمسار زاده برای اجرای طنز و خنداندن مهمانان برنامه دعوت شد. همین اسم ها هر چند شاید برای برخی از ما آشنا نباشند اما سابقه ای طولانی و حرفه ای در زمینه طنز و خنداندن دیگران دارند. شاید برنامه جوکر فرصتی باشد تا بتوانیم با همین اساتید بخش اعظم آشنا شویم و از ایده های طنز آن ها برای خنداندن دیگران بخش اعظم یاد بگیریم. چالش غذا تناول کردن بدون آن که بخندند یک عدد دیگر از بخش های دیدنی برنامه جوکر طعام میل کردن مهمانان و اجرای بعضا از چالش ها در هنگام غذا تناول کردن آن ها است.

خرید بازی فکری جوکر

برای خرید بازی فکری جوکر می توانید از فروشگاه گیم خونه و دیجی کالا استفاده کنید . فروشگاه گیم خونه یک فروشگاه حرفه ای بازی فکری در ایران می باشد