بازاریابی مقاله – 5 سرخ استراتژی های خود را برای افزایش مقالات موفقیت!

[ad_1]

شما می خواهید به موفقیت در بازاریابی مقاله? آن ساده است به انجام اگر شما فقط به دنبال این آسان به پیاده سازی استراتژی است. آنها را بخوانید و هنگامی که شما انجام می شود, به من قول بده که شما با استفاده از آنها به نفع خود! بنابراین آیا شما آماده ؟

  1. قرار دادن کلمه کلیدی اصلی خود را در کلمات خود را به عنوان. به سادگی با انجام این کار شما می توانید یک مقدار بالاتر رتبه صفحه از مقالات خود را که این کار را انجام نمی. فکر نمی کنم من درست است ؟ به هر موتور جستجو و نوع در هر کلمه کلیدی من شرط می بندم شما هر چیزی که نتایج در صفحه اول دارای کلمه کلیدی در اولین 1-3 کلمات خود را به عنوان. من را دیده اند مقالات من رفتن به یک راه طولانی به جستجو فقط به خاطر من نوشته اصلی کلمه کلیدی در کلمات از مقالات عنوان شده است.
  2. مقاله خود را با کیفیت. مقالات خود را باید با کیفیت و با ارزش! این بسیار حیاتی است به مقالات موفقیت. شما می توانید تمام بهترین صفحه رتبه بندی در جهان است, اما شما نمی توانید بزرگترین کلیک اگر شما لازم نیست که هر گونه محتوای ارزشمند نوشته شده در مقالات خود را. به خوانندگان خود ارزش و ترافیک را به دنبال خواهد داشت.
  3. مقالات خود را نیز باید بر اساس مقدار. مقالات بیشتر به شما دریافت بیشتر از تبلیغات و لینک های ورودی وب سایت شما می شود. همراه با آن شما را نیز افزایش می دهد چقدر مردم نگاه شما به عنوان یک حرفه ای در صنعت خود را. این دلایل به تنهایی باید به اندازه کافی برای شما به می خواهید به نوشتن تن از مقالات, اما اگر شما می خواهید بیش از این است. بیشتر از مقالات است که شما با نوشتن مطالب ارزشمند نزدیک تر مقالات خود را در حال رفتن برای رسیدن به صفحه اول موتورهای جستجو! استفاده از این را به نفع خود و بازاریابی مقاله خود را به موشک وار رفتن!
  4. شکستن تا مقالات خود را با استفاده از نقاط گلوله و پاراگراف. این یک راه فوق العاده برای دریافت شما خوانندگان علاقه مند می شود با مقاله خود را. هنگامی که شما شکستن تا مقاله خود را با دقت خوانندگان خود را پیدا کردن مقاله خود را آسان به عنوان خوانده شده و آنها را با کلیک بر روی لینک URL خود را بیش از اگر شما نمی. هیچ کس می خواهد به خواندن یک پاراگراف! شکستن آن را به قطعات تا خواننده خود را می توانید از طریق تماس مختصر حاصل کردن و خواندن این بخش مهم است.
  5. نگه داشتن اشتباهات دستوری در مقاله خود را کم است. منظورم این است که بسیار کم است. خوانندگان می توانند شناخته می شود به سرعت بر از یک مقاله فقط از یکی از ساده اشتباه املایی. بنابراین زمان برای بررسی املا مقالات خود را. شما خواهد بود خوشحالم که شما را!

به دنبال این ساده به دنبال استراتژی های بازاریابی مقاله خود را در واقع موشک وار رفتن به موفقیت!

[ad_2]

Author: admindd3234

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *