بازاریابی شبکه ای موفقیت – چگونه برای غلبه بر 3 موانع به موفقیت MLM با اینترنت جاذبه

[ad_1]

اکثر کارشناسان اعتراف خواهد کرد که یکی از سریع ترین و بهترین راه برای بزرگ درآمد بازاریابی شبکه ای است. دلیل بسیاری از این کارشناسان به طور کلی توصیه MLM به عنوان یک منبع درآمد است که تنها درصد کمی از کسانی که شروع یک کسب و کار MLM موفقیت است. درصد از کسانی که موفق است که واقعا بسیار کمتر از کسانی که موفقیت در هر نوع دیگر از کسب و کار کوچک. اکثر کسب و کارهای کوچک شکست در فقط چند سال.

اگر این برای تلفن های موبایل افسرده نگران نباشید. این در واقع خبر خوب. اگر شما را در درک آنچه باعث می شود بازاریابی شبکه ای کسب و کار به شکست شما می تواند غلبه بر این مسائل و در راه خود را به موفقیت. و بهترین اخبار از همه این است که وجود دارد میلیون ها نفر از مبارزه بازاریابان خارج وجود دارد که نیاز به کمک شما در غلبه بر این موانع. شما ببینید ما در حال صحبت کردن در مورد تمام مدل های جدید در اینجا. شما می توانید رسیدن به رویاهای خود را و شما می توانید رضایت و افزایش درآمد از کمک به دیگران رسیدن به آنها.

سه تا از موانع

پس چه هستند این سه موانع? خوب یکی از اولین برای پیدا کردن به اندازه کافی منجر به صحبت کردن. هر کسی که تا به صرف هر زمان و در همه در MLM تا به حال احساس که آنها هیچ دوستان چپ. بیشتر آنها منجر خریداری شده در هزینه های بزرگ است که آنها به نام یا ایمیل تنها برای پیدا کردن که آنها حداقل پنجمین فرد برای تماس با سرب که در مورد یک کسب و کار جدید. چگونه میتوانیم کیفیت منجر می شود که مقرون به صرفه نیست ما دست و پا?

دومین مانع این است که زمان. به صحبت کردن با مردم به اندازه کافی به ساخت کسب و کار ما معمولا در حالی که کار تمام وقت در کنار غیر ممکن است. این امر به ویژه آزار دهنده است که 99 ٪ از کسانی که ما به بحث علاقه مند هستند و نیمی از کسانی که همین حالا به ما بگویید که تا زمانی که ما سرمایه گذاری مقدار قابل توجهی از زمان (و پول). ایمیل کمک کرده است اما هنوز یک مسئله بزرگ است.

سوم و نهایی مانع پول است. بازاریابی شبکه ای اغلب طول می کشد یک مقدار عادلانه از زمان (ماه یا سال در مدل های قدیمی) قبل از اینکه ما شروع به دریافت به اندازه کافی بزرگ چک برای ترک ما تمام وقت. در ضمن ما پول خرج بازاریابی کسب و کار ما. اغلب بازاریابان شبکه اجرا از پول به بازار قبل از رسیدن به موفقیت کسب و کار.

راه حل برای سه موانع

خوب کسانی هستند که موانع اما شما خواندن این همه برای پیدا کردن پاسخ درست است ؟ به خوبی در اینجا هستند. پاسخ این است که یک مفهوم جدید در بازاریابی شبکه ای به نام جاذبه بازاریابی است. ایده این است برای جذب تعداد زیادی از چشم انداز به شما با استفاده از تکنیک های اثبات شده در اینترنت. این مردم هستند که در حال حاضر به دنبال آنچه شما باید ارائه دهد. به عبارت دیگر آنها از پیش واجد شرایط.

شما صرف مقدار کمی از زمان گرفتن اطلاعات خوب مثل این مقاله در اینترنت و جذب تعداد زیادی از مردم. این خواهد بود که مردم در حال حاضر می دانم که شما از طریق اطلاعات خود را و سطح بسیار بالاتری از اعتماد شما نسبت به برخی از شما را خریداری و به نام در تلفن و یا ایمیل فرستاده. با ابزار مناسب بسیار از مرتب سازی فرآیند به کار گرفته شده است توسط کامپیوتر شما. برای پیدا کردن یک لیست از مورد علاقه من, منابع برای یادگیری چگونه برای جذب چشم انداز به شما چک کردن مورد علاقه های شما در بازاریابی جاذبه وبلاگ.

و بهترین اخبار از تمام آن طول می کشد کمی کار می کنند اما هزینه بسیار کوچک است. در واقع از طریق قدرت بازاریابی وابسته شما پرداخت می کنید می توانید برای پیدا کردن این آگهی دادن به شما برخی از درآمد خود را به افزایش تلاش های بازاریابی. همه شما واقعا نیاز به دانش گام به گام (کلیک کنید-توسط-کلیک) دستورالعمل برای شما وجود دارد. و این مهم است که این دستورالعمل های ساده است که حتی یک تازه کار کامپیوتر می توانید دنبال کنید چرا که حتی اگر شما زرنگ و دانا کامپیوتر خود منجر خواهد شد.

صدا بیش از حد خوب درست باشد? من فکر کردم تا بیش از حد تا زمانی که من شروع به مطالعه در مورد و استفاده از جاذبه های بازاریابی اصول است. در حال حاضر من تولید ده ها تن از آگهی های روزمره و آنها به من می آیند من پیچش سلاح های خود را. و تا کنون من صرف کمتر از $100. آن را امتحان کنید من مطمئن هستم که آن را برای شما کار می کنند نیز هست. ببینید من منابع مورد علاقه خود را در وبلاگ من.

[ad_2]