ایجاد ثروت: 10 گام برای رسیدن به آزادی مالی

[ad_1]

از مطالعه و پژوهش در موضوع ساختمان ثروت من مقطر تمام فرمول ها و دستورالعمل ها به 10 اصل مهم. اگر شما به دنبال این اصول ساده و همیشه فکر می کنم در خارج از جعبه به شما خواهد شد در مسیر درست برای رسیدن به موفقیت مالی و ثروت است که شما یک عمر گذشته.

  1. ایجاد و اهداف خود را تجسم: آنها همیشه منجر به ایجاد ثروت. تنظیم یک هدف خاص و تجسم آن در هر روز است. در تنظیم اهداف خود را, شما همیشه باید مطمئن شوید که آنها قطعی, سنجش تحقق عملگرا و زمان محدود.
  2. آیا برای مشق شب خود را: هرگز پرش به هر گونه سرمایه گذاری کسب و کار بدون در نظر گرفتن چگونه جذاب آن ممکن است نگاه کنید. این می تواند به شما راه اندازی برای شکست و ناامیدی. جالب تر این فرصت کسب و کار نزدیک به شما باید در بررسی ادعای خود را در بازده سرمایه گذاری.(ROI) به عنوان یک کارآفرین جوانه زدن آن مهم است برای تست هر فرصت کسب و کار قبل از شما سرمایه گذاری مقدار قابل توجهی از زمان و یا پول است.
  3. شناسایی مشکل و پیدا کردن یک راه حل: این کلید برای ایجاد فروش و جریان وجوه نقد برای کسب و کار شما. تعیین می شود به اندازه کافی به چوب با آن و ترک نیست. هر کس به طور مداوم در تلاش برای پیدا کردن راه حل برای مشکلات خود را. اگر شما می توانید آنها را به یک محصول با کیفیت و ارزش بسیار عالی و سپس جهان صدف خود را است. مردم در حال حاضر به باز کردن کیف پول خود را به کسانی که می توانند ارائه راحت تر و بهتر زندگی به آنها است. یکی از چیزهایی که شما باید به یاد داشته باشید این است که همیشه وجود دارد مشکلات در انتظار حل شود.
  4. فکر می کنم بزرگ و پا زدن کون: یکی از چیزهایی که از بالا شروع می شود و رشد می کند پایین است و قبر است. در غیر این صورت همه چیز دیگری در زندگی کوچک شروع می شود و رشد می کند. هنگامی که شما رشد می کنند تا به شما اقامت تا, اما زمانی که شما پرش به بالا شما پایین آمده است. طبیعتا عقل سلیم به شما می گوید که زمانی که شما پرش به بالا نیروی گرانش به سادگی شما را می کشد پایین. وجود دارد مانند بسیاری آموخته می شود در شروع کسب و کار شما. از آن خواهد شد اما شما خواهد بود رویای بزرگ! بنابراین به عنوان شما را به یک غول چشم انداز به رشد کسب و کار شما رشد بیش از حد! به یاد داشته باشید این ضرب المثل… “فکر می کنم این است که برای ایجاد”نگه داشتن چشم انداز خود را ایجاد یک بیانیه ماموریت و به اشتراک گذاری آنها را با همه شما استخدام. با این کار شما همه یک هدف مشترک به کار نسبت به هر و هر روز.
  5. استفاده به دست آورده سرمایه خود را به رشد کسب و کار: همانطور که شما رشد کسب و کار شما به یاد داشته باشید برای همیشه استفاده از سرمایه از سود خود را. رشد یک کسب و کار سرمایه قرض گرفته شده است یک خطر بسیار بزرگ واقع است. شما باید آماده به رقص به موسیقی زمانی که آن را شروع به بازی. اگر شما در موقعیت رشد کسب و کار خود را بدون دستیابی به بدهی آن اجازه خواهد داد که شما را به کار سخت تر و اطمینان حاصل شود شما را به نقد و شایستگی رشد.
  6. انتخاب افراد مناسب برای کار با: شما باید مراقب باشید در انتخاب مردم شما در حال رفتن به کار در کسب و کار. اگر شما واقعا می خواهید به رشد شرکت شما مهم و حیاتی مردم را انتخاب کنید که مناسب برای کارهای که به شما اختصاص به آنها. برای مثال شما نمی توانید استخدام یک ماشین سنگین اپراتور به اجرای خود در بخش فروش مناسب است ؟ مقدار زیادی از زمان و پول می تواند از دست رفته با تلاش برای قرار دادن یک میخ مربع در یک سوراخ گرد.
  7. استفاده از اهرم مالی: هنگامی که کسب و کار خود و شروع به رشد آن خواهد شد انعکاسی از خود را در کسب و کار درآمد. کل ضروری طبیعت از آغاز یک کسب و کار است که به توسعه سازگار و قابل پیش بینی منبع جریان نقدی بالاتر از هزینه و هزینه. بانک قرض دادن به کسب و کار خود و پول را بر اساس میزان جریان وجوه نقد آن را به تولید هر ماه یا سال. بنابراین مطمئن شوید که شما نگه داشتن پول نقد جریان حتی در طول آهسته اقتصادی دوره. این ممکن است برخی از “فکر کردن خارج از جعبه” اما این چیزی است که یک کارآفرین است همه چیز در مورد.
  8. فکر می کنم در خارج از جعبه:همیشه وجود خواهد داشت رقابت در هر بازار شما را انتخاب کنید را وارد کنید. این مهم است که به نام تجاری کسب و کار خود و بنابراین شما ایستادگی کردن از دیگران. زمانی که نام تجاری کسب و کار خود و مطمئن شوید که همیشه به فکر کردن خارج از جعبه. آمد تا با ایده هایی که شده اند قبل از استفاده می شود و شما مطمئنا متوجه شوید.
  9. DON’T STOP یادگیری: خوانده شده به عنوان خوانده شده به عنوان خوانده شده… همیشه یادگیری در مورد محصول خود را و یا تو رفتگی در دیوار بازار هدف خود را و چگونه اقتصاد ممکن است اثر خود را کسب و کار. این مهم است که همیشه در تلاش برای ماندن یک قدم جلوتر از رقابت خود را. مستمر یادگیری خواهد شد به شما اجازه می دهد انعطاف پذیری لازم برای ایجاد تغییرات در کسب و کار زمانی که لازم است به ماندن در بالای بازی خود را.
  10. یادگیری از یک مربی: آن را بسیار آسان تر برای رسیدن به موفقیت مالی با دنبال در قدم به قدم از کسی که در حال حاضر شده است در کفش خود را و رسیده است به جایی که شما تصور برای خودتان. پیدا کردن یک مربی است که شما احساس می کنید یک اتصال با و رسیده به این سطح از موفقیت است که شما در حال تلاش برای. پس از آن گوش دادن به هر کلمه. آنها را به شما آموزش مراحل لازم برای رسیدن به اهداف مالی خود را و رویاهای. به یاد داشته باشید که هر کس که رسیده به موفقیت مالی به عنوان یک کارآفرین به دنبال در قدم به قدم از دیگری است.

[ad_2]