اولین گام مهم برای یک زندگی موفق

[ad_1]

آیا شما زندگی می کنند یک زندگی شاد و موفق? قطعا نه من فرض می کنم. اگر شما شده است زندگی می کنند یک زندگی شاد و موفق, سپس شما نمی خواهد که در اینجا بوده است با خواندن این مقاله!

اکثر مردم در این جهان زندگی می کنند زندگی خود را انتخاب و یا خواب. آنها فقط زندگی کنید و سعی کنید برای گرفتن هر فرصتی که می آید در راه خود را. آنها هیچ برنامه بلند پروازانه به انجام و یا مشتاق به اهداف خود برسند. آنها شناور در آبهای عمیق زندگی بی اراده عمدتا در رحمت بی رحمانه بادها و حتی نمی دانم که جهت آنها باید بروید و آن جهت این بادها آنها را گرفتن. بدون شک اغلب آنها شناور در جهت مخالف و رسیدن به جایی است.

به منظور موفقیت در زندگی شما باید به خوبی تعریف شده اهداف نوشته شده است. این خیلی ساده است. یک تکه کاغذ و نوشتن رویاهای خود را wildest احمقانه خواسته زشت خواسته های بلندپروازانه و مشتاق اهداف است. نوشتن و نوشتن و نوشتن هر آنچه شما می خواهید از زندگی خود را. قرعه کشی بزرگ طرح زندگی خود را. فکر می کنم بزرگ و نترس از هر کسی. هیچ کس نمی تواند panelize شما برای فکر کردن ، این زندگی شما است و شما حق را به آن زندگی می کنند به شیوه ای با وقار.

فکر می کنم بزرگ و رسم حتی یک طرح بزرگتر از موفقیت خود را. شما باید احساس به عنوان اگر قدرت بالا جریان در حال اجرا را از طریق تمام بدن خود را دادن به شما قدرت فوق العاده و اراده قوی برای موفقیت در حالی که شما در حال نوشتن جزئیات خود را در کوتاه مدت و بلند مدت اهداف است. فکر نمی کنم که شما به تنهایی در خود بلند پروازانه موفقیت طرح به عنوان کل سناریو در حال حاضر تغییر کرده است. به یاد داشته باشید به جلو به دنبال فرد با یک قاب مثبت از ذهن است که همیشه خوش آمدید در همه جا.

شما باید افتخار خود را به عنوان شما را گرفته اند و مهم ترین گام اول با نوشتن مورد نظر خود را موفقیت طرح منشور موفقیت خود را. این یک دستاورد کوچک. چگونه بسیاری از مردم در این جهان نوشته اند موفقیت برنامه ها و چگونه بسیاری از آنها خیلی هیجان زده به عنوان شما هستند! بنابراین آن زمان از شادی و هیجان و شادی است.

در حال حاضر تمام است که شما باید انجام دهید این است برای نوشتن و دوباره نوشتن برنامه موفقیت خود را به طوری که هیچ چیز باقی مانده است. خواندن و دوباره خواندن طرح خود را به مطمئن شوید که همه چیز شفاف است به ذهن و روح خود را.

تصور کنید که شما در حال حاضر موفقیت به دست آورد. چگونه شما در حال حاضر لباس, نشستن, ایستادن و راه رفتن, صحبت, عمل یا واکنش نشان می دهند! ایستاده قبل از یک آینه و صحبت با اطمینان به عنوان یک فرد موفق است. به خودتان بگویید که چگونه شما در حال رفتن برای پیاده سازی موفقیت خود را برنامه ریزی. احساس نمی احمقانه در حالی که صحبت کردن به خودتان. این بخشی از موفقیت خود را برنامه ریزی. پس از دو یا سه روز به شما احساس خوب است. تمرین روزانه به طوری که سطح اعتماد به نفس خود را افزایش و عزم خود را برای موفقیت لمس ارتفاعات جدید.

من فقط می خواهم به شما یک کلمه از احتیاط. فرض کنید شما در میدان جنگ. آیا شما تسلیم قبل از دشمن خود را و یا می خواهم برای کشتن دشمن. به عنوان یک سرباز شجاع شما باید به مبارزه با ترس و کشتن دشمن. در میدان جنگ زندگی, افکار منفی خود را در حال بدترین دشمنان خود را. مبارزه منفی شجاعانه و کشتن هر فکر منفی که به سطح می آید در غیر این صورت افکار منفی خود را خواهد خود را به کشتن موفقیت طرح بیرحمانه و خراب کردن زندگی شما برای همیشه لطفا برای. به یاد داشته باشید موفقیت شما تضمین شده است اگر شما باقی می ماند مثبت و پیاده سازی برنامه موفقیت خود را صمیمانه و از صمیم قلب.

[ad_2]