اولین شغل برای کودکان و نوجوانان

[ad_1]

من به مدت طولانی توصیه می شود که بدون پدر و مادر به فرزندان خود کمک هزینه به جای توصیه من به آنها ارائه آنها کمیسیون برای برخی کارهای خانگی برای کمک به آموزش کودکان خود را که پول می آید از تلاش. در برخی از نقطه در بسیاری از کودکان شروع به دنبال کار در خارج از خانه برای کمک به افزایش درآمد خود را و شروع به کسب درآمد است که't متکی به پدر و مادر. اولین شغل نیز راه های زیادی برای یادگیری در مورد خود و شروع به یادگیری در مورد کسب و کار. در اینجا چند ایده برای اولین شغل برای کودکان و نوجوانان زیر سن 16 سالگی.

مسیر کاغذ – بسیاری از کودکان دندان های خود را بیدار شدن از خواب قبل از طلوع آفتاب به ارائه مقالات قبل از رفتن به مدرسه. افراد جوان انجام این کار یاد بگیرند که بسیاری از مکانیک و سکسکه در مورد جریان کالا از کارخانه به مصرف کننده. یکی می آموزد به فشار از طریق چالش های چنین به عنوان فقیر, آب و هوا و تامین مشکلات به کار انجام می شود.

نگهداری از کودکان – یکی از رایج ترین و اولین شغل برای بسیاری از (اما نه منحصرا) دختران نگهداری از کودکان. نگهداری از کودکان می آموزد که مسئولیت تهیه صبر و ایمنی به ذکر است در برخورد با بسیار عاطفی و انتظارات مشتریان (پدر و مادر). این مهارت ها بسیار با ارزش هستند در تمام جنبه های زندگی کاری.

پارک لیگ رسمی – اولین کار من بود به عنوان یک مقام رسمی در پارک لیگ جایی که من قبلا یک بازیکن است. در طول سال برنامه من تا به حال این فرصت را به یک داور و داوری برای ورزش های مختلف. به عنوان یک مقام رسمی گرفتم به تصمیم گیری سریع نحوه رسیدگی به اقتدار صلح و چگونه به مقابله با افراد دشوار است. من آن را یکی از چالش برانگیز ترین شغل من تا کنون برگزار می شود زیرا در آن زمان من دچار یک معامله بزرگ از شک. اعتماد به نفس است که من یاد گرفتم از طریق یادگیری به خوب بکار بردن این مهارت ها باید در پرداخت سود سهام در سراسر زندگی من است.

مشاور اردوگاه – یکی دیگر از شغل من تا به حال در سنین بود که از یک اردوگاه مشاور. بسیاری از مهارت های مشابه است که یکی از دستاوردهای به عنوان یک پارک لیگ رسمی در حال آموخته در اینجا به عنوان به خوبی, اما اغلب در میزان بیشتری به سادگی از آنجا که یکی برای یادگیری بیشتر ساعت در روز. برخی از فرصت ها برای اردوگاه های روز, در حالی که دیگران در حال ساکنان اردوگاه. من تا به حال فرصتی برای کار در یکی از ساکنان اردوگاه که نه تنها به پدر و مادر من از من, آن را به من داد فرصت را به آزمایش با استقلال و همچنین قوی تر دوستی که بسیاری از آنها رشد به این روز است. دو نفر دیگر از جنبه های بزرگ از یک اردوگاه مشاور در حال کار به عنوان بخشی از یک تیم و احمقانه بودن. من پیدا کرده اند هر دو مهارت می تواند ارزشمند به جا مانده در کار با دیگران و ساخت محل های کار سرگرم کننده است.

مدرس – هوشمند کودکان و نوجوانان با برکت صبر و شکیبایی و مهارت های ارتباطی خوب می تواند آموزگار. تدریس خصوصی چالش های جوان مردم برای پیدا کردن راه های مختلف برای انتقال اطلاعات به دانش آموزان که اغلب رسیده در راه های مختلف. علاوه بر این مانند همه معلمان می تواند مربوط, برخورد با شخصی سرخوردگی درگیر با روشن کردن نور درک می تواند بسیار چالش برانگیز است. صبر و درک و تشویق مهارت های به دست آورده از طریق آموزش.

کارآفرینی – در نهایت بیشتر کوشا کودکان و نوجوانان در واقع می توانید سعی کنید برای ایجاد تمام تلاش. وجود دارد بسیاری از راه های کودکان و نوجوانان می تواند به پیدا کردن راه هایی برای تمرین کارآفرینی است. معروف جهان, امور مالی شخصی, نویسنده, Robert Kiyosaki می نویسد در مورد چگونه او و بهترین دوست خود را در سن جوان افتتاح طنز فروشگاه کتاب برای بچه های محله و موفق به امن یک منبع کمیک به صورت رایگان. نمونه کسب و کار جدید شامل لیموناد می ایستد چمن درو خدمات و برف پارو خدمات. وجود ندارد بهتر است راه برای یادگیری یک طیف گسترده ای از مهارت ها به سرعت از شروع یک کسب و کار. کودکان یاد می گیرند, فروش, مدیریت, تجهیزات, خدمات, خرید, و یک میزبان از دیگر مفاهیم است. علاوه بر این بسیار شبیه در بزرگسالی اغلب پاداش به عنوان یک کارآفرین جوان هستند بسیار بیشتر از یک کارمند جوان.

وجود دارد بدون شک راه های دیگر برای کودکان برای ورود به نیروی کار است. گرفتن کودکان درگیر در کسب درآمد پول نه تنها اجازه می دهد تا آنها را به آغاز روند مالی رهایی از مادر و بعد از آن نیز اجازه می دهد تا آنها را برای یادگیری مهارت های ارزشمند است که کمک خواهد کرد که آنها را در سراسر زندگی خود را.

[ad_2]