اهمیت والدین تشویق و حمایت

[ad_1]

به عنوان دانش آموزان دبیرستان تامل و تلاش به حرکت با چالش های زندگی دبیرستان, پدر و مادر باید به روشنی در مورد خود نقش است. نقش اصلی یک دبیرستان پدر و مادر است که به طور مداوم ارائه محبت و تشویق و حمایت و هدایت است.

“پدر و مادر پشت سر من ایستاده.

آنها به من نشان می دهد که مراقبت از آنها.

اما یک بار در در حالی که آنها یاد من

که من تصمیم گیری می تواند آنها را بترساند.”

محبت پدر و مادر نقش مهمی در توسعه بزرگسالان جوان که موفق خواهد شد در کالج حرفه ای و زندگی تلاش. آن است که در طول سال دبیرستان که دانش آموزان شروع به پیدا کردن راه خود را در زندگی. آنها کشف منافع خود خصوصیات و اهداف و رویاهای. هنگامی که پدر و مادر را یک علاقه واقعی در کشف روند پیوند بین والدین و فرزندان می تواند تا حد زیادی تقویت شده است.

پدر و مادر که یک رابطه خوب با فرزندان خود تقویت می کند که رابطه زمانی که آنها:

1. یادگیری در مورد و سعی کنید به درک این امید و آرزوی هر کودک – شما نمی توانید به طور موثر حمایت از کودکان خود را هنگامی که شما درک نمی کنند که آنها در حال تلاش برای رفتن. هر چه رویایی خود را ممکن است پدر و مادر باید در پیدا کردن راه هایی برای کمک به آنها در یادگیری بیشتر در مورد آن. با کمک به گسترش دانش آموز خود/دیدگاه دانش آموزان را بهتر تصمیم گیری در مورد اهداف خود و جهت.

موثر والدین و موقعیت خود را به عنوان متحدان در کشف. آنها ارائه ورودی ایده ها و پیشنهادات اما همیشه سعی کنید به کنترل جهت و یا اهداف. والدین هوشمند به یاد داشته باشید به خود را تجربه و درک کنند که زندگی است نه یک خط راست است. ما راه پر پیچ و خم و به ما یاد ما تغییر جهت. آن است که بخشی از رشد کردن است.

پدر و مادر که سعی در تحمیل دقیق کنترل معمولا ابراز تنفر. بنابراین, اگر دانش آموز در حال حرکت در هر جهت مثبت پدر و مادر باید سعی کنید به حمایت از آنها. هنگامی که پدر و مادر انتظار و تقاضا است که فرزندان خود را مانند آنها ناامیدی و خشم اغلب به دنبال. هر کودک باید تبدیل به خود فرد و پیدا کردن مسیر خود را به رویاهای خود را. برای بسیاری از والدین این است که دشوار درس.

2. گوش دادن با همدلی – همه چیز همیشه به خوبی. به همین دلیل مهم است که برای پدر و مادر به وجود داشته باشد زمانی که فرزندان خود به آنها نیاز دارید. از همه مهمتر پدر و مادر باید آماده برای گوش دادن در غیر قضاوت راه و همدلی نشان می دهد. انتقاد بیش از حد سخت در زمان های جدی و ناامیدی و یا بحران ممکن است شما را از هم جدا.

ادراک والدین سعی کنید برای گوش دادن در راه است که نشان می دهد فرزندان خود را که آنها مراقبت. هنگامی که یک کودک بیان احساسات خود و ناکامی والدین باید برای نگاه مثبت و کمک به آنها برای دیدن گزینه های دیگر و جایگزین. پدر و مادر نباید آن را شخصا اگر کودک به نظر می رسد عصبانی با آنها.

روز بعد یا زمانی که همه چیز آرام کردن پدر و مادر باید آن را روشن است که آنها در همان سمت و می خواهید تنها بهترین ها را برای فرزندان خود. اما جزئی و نا امیدی ها بخشی از زندگی است. پدر و مادر می تواند کمک به کودکان خود را پیدا کردن قدرت به دنبال جایگزین و پیدا کردن مسیرهای دیگر. اما در این مرحله از زندگی کودک آن است که دیگر پدر و مادر نقش به سعی کنید برای حل هر مشکل است. والدین باید کودکان را تشویق به انتخاب خود تا یادگیری از تجربه حرکت در یک مسیر جدید و دوباره سعی کنید. این است که چگونه کودکان و بزرگسالان.

3. ارائه حمایت فعال – موثر ترین پدر و مادر معمولا فعال در فرزند خود زندگی در مدرسه. آنها متعلق به انجمن اولیا و مربیان مدرسه, ورزش, فعالیت ها و رویدادها به پدر و مادر کنفرانس کمک با مشق شب و مربی فرزندان خود را از طریق مشکلات جزئی.

زمانی که دانش آموز در حال برنامه ریزی برای رفتن به کالج و حمایت پدر و مادر کمک به پژوهش در کالج ها که ارائه مناسب عمده کمک های مالی کار می کنند-برنامه مطالعه و سپس همراه دانشجو در پردیس, تورهای آنها همچنین یادآوری دانش آموز از تعهدات و مهلت. اما پس از “کمک” به این معنا نیست انجام همه چیز را برای آنها دانش آموز باید به این منجر شود و والدین باید به بازی نقش کمک کننده.

بی طرفانه و دانش آموزان بعید به هیجان زده در مورد یک کالج است که پدر و مادر خود را انتخاب کرده و برای آنها. اگر نیست به طور فعال درگیر با کالج جستجو در روند آنها کمتر به احتمال زیاد برای موفقیت در دانشگاه.

4. تشویق عملکرد دانش آموز – اول از همه قوانین برای والدین است که به مدل نگرش و رفتار و عملکرد شما می خواهید از فرزندان خود را. دانش آموزان به ندرت بهبود عملکرد خود و رفتار مبتنی بر “آیا به من بگو, نه به عنوان من” رویکرد.

“تشویق همیشه اثر مثبت داشته باشد.”

والدین موفق اغلب استفاده از کلمات تشویق و حمایت از اقدامات برای نشان دادن فرزندان خود را چگونه به بهبود است. آنها خود را نشان می دهد عشق و تشویق فرزندان خود را به انجام بهترین خود را. حتی زمانی که کارایی که می افتد کوتاه آنها را تشویق و حمایت. این پدر و مادر درک کنند که فرزندان خود را نمی خواهد در همه چیز. آنها کودکان خود را تشویق به کشف منافع خود انجام بهترین خود را کنید و سعی کنید به یاد بگیرند که چگونه به انجام بهتر در بعد زمان.

موثر والدین کودکان خود را تشویق به گسترش تجارب خود را با شرکت در مدرسه و باشگاه های ورزشی و فعالیت های. آنها درک می کنند که پاره وقت کار و فعالیت های اجتماعی می تواند یک راه موثر برای افشای فرزندان خود را به جهان واقعی است. این personalexperiences غالبا ایجاد انگیزه در دانش آموزان برای انجام بهتر در مدرسه و می تواند کمک به آنها را شناسایی پتانسیل جهت.

پدر و مادر نقش مهمی بازی کند. هنگامی که آنها خودشان را با فرزند خود امیدها و رویاهای یک تیم قدرتمند تشکیل شده است. دانش آموزان هستند احتمال بیشتری برای رسیدن به پتانسیل کامل خود را هنگامی که پدر و مادر خود به طور فعال حمایت خود را در جهت و اهداف. بنابراین والدین هوشمند حمایت از فرزندان خود را هر زمان که آنها در حال حرکت در جهت مثبت و معنی آن را زمانی که آنها می گویند, “من باور دارم.”

[ad_2]