انگیزشی داستان: داستان وینستون چرچیل

[ad_1]

وینستون چرچیل, لکنت, به عنوان یک کودک. پدرش که می خواست پسرش را برای تبدیل شدن به یک وکیل مدافع فکر چرچیل عقب افتاده بود چرا که او ضعیف در مدرسه بیشتر از زمان اتمام نزدیکی پایین از کلاس های خود. چرچیل شکست خورده کلاس ششم در زمان سه شرایط کامل برای رسیدن به کلاس بعدی در ریاضیات و رد شد هر دو آکسفورد و کمبریج. چرچیل پدر به او توصیه کرد به دنبال یک حرفه ای در ارتش. پدر او پس از توصیه او پس از آن اعمال می شود برای پیوستن به کالج نظامی سلطنتی در Sandhurst انگلیسی معادل وست پوینت در ایالات متحده, اما او نتوانست در آزمون سراسری دو بار! پس از شدید تدریس خصوصی و بسیاری از قراردادن Churchill squeaked سوم دور زمان.

پس از فارغ التحصیلی چرچیل وارد ارتش بریتانیا یک حرفه ای است که به نظر می رسید به او را کت و شلوار. 1911 او تبدیل به اولین پروردگار ادارهء نیروی دریایی بسیار شگفت انگیز نیست ؟ او پر شده است که موقعیت را برای چهار سال آینده. در سال 1915 در جنگ جهانی اول چرچیل کمک مهندس ناموفق نبرد به عنوان قربانیان فاجعه است. اگر چه برخی استدلال می کنند که تقصیر شکست با وضع تاکتیکی فرماندهان چرچیل از سرزنش و مسئولیت رو دریافت تنزل. نه بیش از حد طولانی پس از او به یک اشاره به ناشر از اخبار جهان “من به پایان رسید. آن را بیش از برای من است.”

که نظر ثابت به دور از حقیقت است. چرچیل در انواع موقعیت در طول 1920s و او نشان داد ارزش واقعی خود را به عنوان یک فرمانده. هنگامی که جنگ جهانی دوم درگرفت چرچیل ابقای اولین پروردگار دریایی و یک عضو از جنگ کابینه. در اوایل جنگ نویل چمبرلین نخست وزیر بریتانیا استعفا داد. وینستون بود انتخاب قریب به اتفاق به جای نویل. او پذیرفته شده و موقعیت و کمک به انگلستان منجر به پیروزی. با وجود چرچیل موفقیت او به شدت شکست در پیشنهاد خود را برای نخست وزیر در سال 1945. بسیاری از مورخان معتقدند که موفقیت او را به عنوان زمان جنگ, رهبر, رهبری مردم را به باور او نمی تواند انجام دهد و همچنین در زمان صلح.

با اینحال 6 سال بعد وینستون دوباره نخست وزیر شد و موقعیت است که او برگزار شد تا او استعفا داد و در سال 1955. زمانی که خدمت در دولت وینستون صرف وقت خود را به نوشتن کتاب های فارسی و تاریخ جهان که او برنده 1953 جایزه نوبل در ادبیات.

از شکست و رد به نخست وزیر پادشاهی متحده. وینستون چرچیل است که به طور گسترده ای به عنوان یکی از موفق ترین رهبران جنگ در تاریخ (جنگ جهانی دوم).

[ad_2]