انگیزشی داستان: داستان موفقیت کمدین Conan o’brien

[ad_1]

وقتی که می آید به افراد مشهور داستان های موفقیت یکی از جالب تر آنهایی که در خارج وجود دارد شامل است که از کمدین Conan o’brien. در حالی که اکثر مردم می دانند که او را از خود کوتاه شیرین کاری در “نمایش امشب” حقیقت این است که تاریخ خود را در تلویزیون و کمدی قدمت آن بسیار بیشتر از آن است. هنوز هم چه بسیاری از مردم درک نمی کنند این است که اوبراین تا به حال به کار و راه خود را به بالای کمدی, کسب و کار و شانس نمی شد همیشه به نفع خود. امروز در حالی که او قطعا از طریق بسیاری در این روند او را ضرب و شتم شانس و خود را محبوب شب نشان می دهد بحث با عنوان “کانن”.

Conan o’brien متولد شد و در 18 آوریل 1963 در Brookline, ماساچوست به یک خانواده کاتولیک ایرلندی. منافع خود را در کمدی آغاز کرد و در سن بسیار جوان پس از آن جای تعجب نیست به هر کسی زمانی که او به پایان رسید تا بعد از رفتن به دانشگاه هاروارد و تبدیل شدن به یک نویسنده برای خود طرح کمدی با عنوان “نه لزوما اخبار”. در حالی که حضور در دانشگاه هاروارد او همچنین رئیس “دانشگاه هاروارد هجو”.

شکست خود را به تلویزیون کسب و کار بود یکی از آسان نیست. آن را در زمان او سال به درگیر شدن با وجود تلاش های خود را, اما در سال 1987 او تا به حال تبدیل شدن به یک نویسنده برای شنبه شب زندگی می کنند. او بعد از نقل مکان کرد به نوشتن برای سیمپسونها در سال 1991 که در آن او لذت می برد متوسط موفقیت است.

اما اوبراین آزمون واقعی آمد و در سال 1993 زمانی که تعجب اعلام شده است که او قرار بود به مصرف بیش از دیوید لترمن در میزبانی “آخر شب” در NBC. لترمن شده بود دوست خوب و محترم به عنوان یک میزبان نشان می دهد برای بسیاری از سال های بسیاری از غمگین بودند به دیدن او بروید. این در بالا از این واقعیت است که اکثر مردم هرگز حتی شنیده کونن اوبراین قبل از آن را دشوار برای بسیاری از پذیرفتن او به عنوان میزبان جدید.

بنابراین آن مقدار از تعجب زمانی که اوبراین جدید اواخر شب نشان می دهد بحث بسیار موفق نیست حق کردن خفاش. در واقع رأی خود رنج می برد به طوری که تلویزیون تولید در نظر گرفته و او را از هوا در بیش از یک مناسبت. اما نمی دانستند که به جای او با آنها به او کمی طولانی تر به خودش ثابت کند.

پس از حدود سه سال از “آخر شب” که به میزبانی اوبراین نشان می دهد و در نهایت آغاز شده برای به دست آوردن توجه و چشم انداز مثبت. مردم شروع به در آغوش اوبراین مجنون و خود مستهلک طنز است که در حال حاضر به یک جزء اصلی از بسیاری از تک گویی های او. او ادامه داد: به میزبان “آخر شب” تا سال 2009 زمانی که او در نهایت ارائه نقطه به بیش برای جی لنو در “نمایش امشب” طولانی ایستاده رویا که اوبراین تا به حال پس از کارسون میزبانی آن است.

دوباره رأی برای اوبراین “نمایش امشب” بودند و نه مطلوب و NBC را به او زمان زیادی را برای بهبود. لنو به پایان رسید تا گرفتن بیش از نشان می دهد چند ماه بعد ترک بسیاری را به فکر می کنم که اوبراین خواهد بود از این بازی را برای خوب است. او پس از راه اندازی بسیار موفق در اواخر شب نشان می دهد خود را در شبکه TBS و رتبه بندی شده اند بالا از آنجا که اولین آن.

[ad_2]