انواع و اقسام مدل های تم تولد دخترانه و پسرانه

تم تولد در انواع طرح های مختلف از جمله تم تولد شاهزاده، پرنسس و … وجود دارند. از تم های تولد با توجه به سلیقه و رده سنی و جنسیت می توان استفاده نمود.

انواع و اقسام مدل های تم تولد دخترانه و پسرانه

 

استفاده از تم های تولد در برگزاری مراسم جشن تولد بسیار مهم می باشد و باعث ایجاد فضاهای شاد و مورد علاقه برای فرد مورد نظر و شرکت کنندگان در جشن خواهد شد. استفاده از تم های زیبا و جذاب، سبب می شود تا مراسمی به یاد ماندنی برای عزیزانتان رقم بزنید. امروزه تم ها در انواع و اقسام مختلف در بازار وجود دارند که شما می توانید با توجه به رده سنی و جنسیت، اقدام به خرید تم تولد نمایید. از میان انواع تم ها، تم تولد شاهزاده یکی از زیباترین تم های موجود برای جشن تولد بچه ها محسوب می شود. در این مطلب قصد داریم شما را با انواع تم ها از قبیل تم تولد شاهزاده و تزئینات مربوط به جشن تولد آشنا کنیم.

تم دخترانه تولد شاهزاده

تم های تولد یکی از مهمترین ابزارهای برگزاری مراسمات جشن تولد می باشد که هرچه در انتخاب تم و لباس تولد دقت بیشتری به خرج دهید، فضای شاد و جذابی را برای شرکت کنندگان در جشن ایجاد خواهید کرد. تم تولد شاهزاده، یکی از پرطرفدارترین تم تولد پسر بچه ها محسوب می شود که کودکان به این تم علاقه زیادی دارند. این تم های تولد یکی از ایده های زیبا و جذاب برای برگزاری باشکوه مراسم جشن تولد به شمار می رود که آن را به یکی از تم های جشن تولد پسرانه پرفروش تبدیل کرده است. از تم تولد شاهزاده برای بچه ها در سنین مختلف استفاده می شود و رنگ اصلی این تم از رنگ سفید، آبی، زرد، طلایی و قرمز تشکیل شده است. اگر شما قصد دارید برای برگزاری مراسم جشن تولد کودک پسر خود از تمهای تولد پسرانه استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم با مراجعه به فروشگاه لوازم جشن تولد، اقدام به خرید تم تولد شاهزاده کنید تا جشن خاطره انگیزی برای فرزند خود رقم بزنید.

 

شاهزاده کوچولو  برای تم تولد پسرانه

همانطور که گفته شد به منظور برپایی جشن تولد پسربچه ها، میتوانید از تم تولد جذاب و زیبا شاهزاده استفاده کنید. این تم مربوط به یک داستان جذاب می باشد که عناصر اصلی آن شامل رنگ آبی و زرد، گوسفند، گل، لباس مخصوص، ستاره و … می باشند که از همین نمادهای زیبای این داستان می توان به عنوان تم تولد پسر بچه ها استفاده کرد. لباس تولد پسرونه و لباس تولد پسر بچه در برپایی هرچه زیباتر جشن تولد تاثیرگذار می باشد که از لباس مخصوص شاهزاده ها می توان استفاده نمود. لباس تم تولد پسرانه هرچه شیک تر و جذاب تر باشد، جشن تولد را باشکوه تر خواهد کرد و احساس خوبی به کودکان القا می کند. مهمترین عنصر در تم شاهزاده کوچولو، گل می باشد که نمادی از عشق و دوستی می باشد و می توان از آن بر روی میز استفاده نمود. اگر ساکن تهران هستید و قصد خرید لباس جشن تولد پسرانه و تم های تولد پسرانه را دارید، می توانید به مرکز خرید تم تولد در تهران مراجعه کنید.