اندازه گیری واقعی و تعریف موفقیت

[ad_1]

اندازه واقعی موفقیت است نه مقدار از اموال مواد یکی است اما راه یک زندگی می کنند زندگی خود و تاثیر آن بر دیگران. موفقیت واقعا می تواند اندازه گیری در رابطه با خود و توسعه و خانواده-پیوند دوستان و روابط کمک به بشریت بهبود نفوذ و اهداف جامه عمل پوشاند. بسیاری از مردم تنها تمرکز بر در اختیار داشتن مواد هنگامی که اندازه گیری و یا تعریف موفقیت; که اشتباه است.

برخی از افراد این تصور که آنها موفق هستند چرا که آنها لازم نیست که یک ماشین پول یا مدرک و چیزهای دیگر در زندگی است. اگر شما در این گروه ذکر شده لطفا فراتر از خود و لمس زندگی کسی را مثبت و سپس خدمات خود را و عشق را به شما موفقیت واقعی و تحقق است. موفقیت واقعا اندازه گیری با توجه به تعداد زیادی از زندگی شما نهفته است.

تعداد کمی از مردم می دانم که معنای واقعی و اندازه گیری از موفقیت است. ثروتمند بودن یا معروف است که واقعا یک موفقیت چون ما می دانیم که بسیاری از مشاهیر معروف است که مرتکب خودکشی یا که زندگی شایسته نیست از تقلید. موفقیت واقعی سبب دیگران برای رسیدن به موفقیت است. موفقیت است و باید اندازه گیری در چیزی ارزشمند تر از پول – میراث ماندگار. موفقیت, مثبت, مجموع از زندگی روزانه خود را.

برای موفقیت شما باید نگه دارید از کمر خود زندگی و سلطنت در زندگی به دلیل موفقیت است نه یک نتیجه از احتراق خود به خود; شما باید خودتان را در آتش. به شما خواهد شد موانع در راه خود را به موفقیت اما هرگز اجازه ندهید که آنها به شما فشار به خطر انداختن استاندارد خود را از آنجا که شما باید قدرت را به بالاتر از این عوامل محدود کننده.

بسیاری از مردان و زنان در تلاش به دست آوردن ثروت و یا رسیدن به بالای نردبان در زندگی حرفه ای خود را نابود کرده شادی از خانه خود و یا روابط خوب آنها را با دوستان. بدون توجه به مقدار پولی که آنها در تلاش یا موقعیت آنها به دست آمده واقعا آنها موفق نیست زیرا خیریه در خانه آغاز می شود. سعی کنید برای رسیدن به تعادل در همه شما در زندگی انجام دهد. آیا قربانی شادی از خانه خود را برای ترقی در زندگی حرفه ای خود را به جای اعتصاب تعادل و ایجاد هماهنگی در زندگی خود را.

ساده ترین راه برای توضیح درست و موفقیت خود را اندازه گیری است successity. Successity دولت از دستیابی مثبت, روابط, خوب, سلامت, آیت ثروت و نفوذ فراوانی و با استفاده از این اهداف به توانمند سازی مردم به جای disempowering آنها. این سطح از زندگی بیش از شبکه; بالاتر از آن است که زندگی و جاودانگی است.

آقای T. کیلو با این نسخهها کار در یک شرکت چند ملیتی و خواسته برای تبدیل شدن به دفتر مدیر بخش خود را. حدس می زنم او چیست ؟ او شروع snubbing همکاران خود و غیبت. او در حال حاضر با استفاده از زمان او باید صرف با خانواده خود را به بیرون رفتن با مدیر عامل این مرد مانند او. همسر و فرزندان خود شکایت کرده اما او به گوش ناشنوا به خود شکایت کرد و گفت که آنها دشمنان از پیشرفت. به عنوان زمان رفت و با او شروع به داشتن مشکلات با همکاران خود و خانواده است.

کیلو رفت و در تهدید خود و همکاران دیگر را به نفع خود MD را به سمت خود. برای کاهش داستان کوتاه, پس از یک سال آقای کیلو پیشنهاد شد به موقعیت یک مدیر دپارتمان. متاسفانه او به خانه که شب و دیدم ده سال او را دختر عشق به یک پسر زیر راه پله و او خشمگین بود. هنگامی که او وارد اتاق نشیمن خود, او را دیدم او تنها پسر سیگار کشیدن ماری جوانا. آنچه را به او زده بود طلاق نامه او را دیدم در اتاق خواب. همسرش او را ترک کرد. زمانی که او از سر کار روز بعد او متوجه است که او دهکدهای از دست داد دوستی و روحیه تیم وجود داشت که بین او و همکارانش.

بسیاری از مردم در تلاش برای رسیدن به موفقیت باید صدمه دیده خود را به دوستان و عزیزان و زمانی که آنها در حال حاضر رو به بالای آنها گفت: آن را تنها در بالا و نمی دانستند که آنها نمی انجام کارهای حق. مراقب باشید از سیستم ها و استراتژی های شما با استفاده از در رسیدن به موفقیت خود را. هرگز فراموش چیزهایی است که باعث می شود شما تجربه تلخ.

اندازه واقعی موفقیت تعدادی از زندگی آن را غنی. یک موفقیت واقعی باید جانشینی و شما موفق نیست تا زمانی که خود را جانشین موفق است. دفعه بعد شما را اندازه گیری موفقیت را به در نظر گرفتن که آیا موفقیت توانمند سازی و یا disempower مردم; اگر این سبب مردم آن است که موفقیت واقعی.

© Ifeanyi خنوخ Onuoha

[ad_2]