اقامت در خانه مادر تبدیل املاک و مستغلات کارآفرین – یک داستان موفقیت الهام بخش

[ad_1]

املاک و مستغلات سرمایه گذاری به من داده است بسیاری از چیزها است. این همه چیز خوب و حرفه ای خود و تحقق و مهمتر از همه بزرگ جریان درآمد که در غیر این صورت ممکن است دشوار برای رسیدن به یک نه پنج ، با یک سرمایه گذاری املاک و مستغلات, من قادر به انجام کارهایی است که من هرگز فکر نمی کردم ممکن است و دیگر وابسته به شوهر من برای پول است. من از نظر مالی مستقل و امن با این پول افسانه سازی سرمایه گذاری.

این همه زمانی آغاز شد که من خسته شد به عنوان یک مادر اقامت در خانه مادر. من نیاز به انجام چیزی است که من مشغول نگه دارید و در همان زمان ارائه پول اضافی است که من مورد نیاز است. من با یکی از دوستان که به من معرفی به سرمایه گذاری در ملک و من قلاب شده بود آنجا.

من در بر داشت یک ویژگی است که یک ارائه اجاره نامه گزینه است. پیشنهاد شد $33,000 3 سال اجاره گزینه با هیچ افزایش اجاره. این معامله آمد با “کردن” گزینه ای برای هیچ مجازات و تجدید گزینه پس از 3 سال اجاره. من می توانم تمدید ملک برای یکی دیگر از 3 سال در یک فیلم کم هزینه از $100. من بسیار هیجان زده و نگاه در این معامله به عنوان یک فرصت ساخت پول برای من است.

بنابراین من برداشت مقابله و نگاه برای یک مستاجر بنابراین من می تواند زیر و اجاره ملک برای کسب سود. این ملک واقع در منطقه نخست و به ارزش $45,000. من فکر کردم که اگر من برای پرداخت از محل 300 $در هر ماه من می توانم پیدا کردن یک مستاجر که می توانید آن را از من بیشتر است.

خوشبختانه من خودم یک مستاجر با ثبات شغلی و حرفه ای. این مستاجر توافق به زیر و اجاره ملک و پرداخت me 720 دلار در هر ماه. من نشئه! من پول سرمایه گذاری در واقع بدون صرف هر چیزی. من یک سود ماهانه از $420 به عنوان مالیات بر اموال بودند شانه توسط مالک.

این فقط یک مثال در مورد چگونه پول واقعی را می توان به دست آورده در املاک و مستغلات بدون سرمایه یا اعتبار. برخی از مردم می گویند که شاید من فقط خوش شانس. بسیاری از حتی گفت که معاملات مانند آنچه که من تا به حال سخت برای پیدا کردن هستند. در حالی که این ممکن است درست باشد و در برخی از راه من خوش شانس تجربه هنوز هم نمی نفی این فکر است که وجود دارد در واقع پول در ملک سرمایه گذاری است. تمام طول می کشد برای ایجاد یک حرکت جسورانه و وارد میدان سرمایه گذاری املاک و مستغلات با یک ذهن باز.

من هرگز فراموش نکنید که من در برخورد اول به عنوان باز این پنجره های بسیاری از فرصت ها برای من. به عنوان من شد و بیشتر و بیشتر آگاه در مورد سرمایه گذاری املاک و مستغلات من قادر به سرمایه گذاری به بسیاری از چیزهای دیگر. من در حال حاضر نویسنده از دو املاک و مستغلات کتاب و صدها مقاله است. من هم در حال حاضر مدیریت یک وب سایت که ارائه می دهد سرمایه گذار املاک و مستغلات آموزش به کسانی که همچنین می خواهم به مقیاس هرم ثروت و رسیدن به موفقیت مالی مثل من. وب سایت من و کتاب در حال راه های زیادی برای من به اشتراک گذاشتن آنچه که من آموخته ام و همچنین ابزاری در موفقیت دیگران.

مطمئن شوید که ساخت یک سرمایه گذاری املاک و مستغلات می تواند ترسناک ترین, به خصوص اگر شما نمی دانید هر چیزی در مورد آن. اما با عزم و درایو برای موفقیت در هر چیزی است که ممکن است حتی برای اولین بار سرمایه گذار املاک و مستغلات. موفقیت تنها به کسانی که به دنبال موفقیت و دیدن آن حتی از یک پنجره کوچک از فرصت.

[ad_2]