افراد سیگاری نمی رشد – از آنجا که آنها می میرند جوان

[ad_1]

اگر شما بوده ام به رقص در اطراف این ایده از ترک سیگار وجود دارد برخی از چیزهای مهم است که شما نیاز به دانستن. اگر شما تا کنون پرسید: “چرا ترک سیگار ؟” و سپس در اینجا پاسخ خود را است. شما نیاز به متوقف کردن سیگار کشیدن برای سلامتی کلی شما و خوب بودن. شما می توانید تا حد زیادی افزایش تعداد سال های زندگی خود را با دادن تا سیگار یک بار و برای همه است. حتی یک دوره کوتاه از سیگار می تواند سلامت تولید نتایج است که شما می توانید ببینید که واقعی هستند.

وجود دارد هیچ دلیلی برای نگه داشتن پرسیدن که چرا سیگار را ترک کنید زمانی که وجود دارد این است که اطلاعات زیادی در دسترس امروز در مورد خطرات. نیز وجود دارد بسیاری از راه های که شما می توانید کمک در ترک. وجود دارد بسیاری از دلایل بزرگ به ترک سیگار. این یکی از مهم ترین تصمیمات است که شما همیشه می توانید در مورد زندگی خود را. همچنین یکی از بزرگترین چیزهایی که شما همیشه می توانید برای خودتان انجام دهید.

وجود دارد بسیاری از راه های مختلف برای جلوگیری از سیگار کشیدن از جمله:

• آدامس

• تکه های

• سرد ترکیه

• طب سوزنی

• داروهای تجویزی

• * * * دیگر بیش از مقابله با ایدز

• هیپنوتیزم

• کار کردن – رفتن به ورزشگاه

• دریافت مشاوره

و بیشتر.

وجود دارد راه هایی برای ترک سیگار به تناسب هر فرد سیگاری و هر نیاز. با بسیاری از راه های مختلف برای ترک سیگار وجود دارد فقط هیچ دلیلی برای نگه داشتن پرسیدن “چرا سیگار را ترک کنید”. اگر شما سعی می کنید یک روش و به نظر نمی رسد به کار برای شما پس نمی دهد. شما همیشه می توانید روش دیگری را امتحان کنید و یا به دنبال کمک از دکتر خود.

شما باید سیگار را ترک کنید زیرا شما را تا حد زیادی گسترش زندگی خود را با بسیاری از سال است. شما تا حد زیادی کاهش خطر ابتلا به قلب و ریه و اختلالات سرطان. شما می توانید افزایش سطح انرژی شما را کاهش می دهد مشکلات تنفس و حتی پوست شما را سالم تر و پر جنب و جوش.

هنگامی که شما برای اولین بار در جلوگیری از سیگار کشیدن شما احتمالا احساس بد به عنوان بدن خود را می رود از طریق علائم ترک. این بار شما باید به خودتان یادآوری کنید که شما تحمل چنین علائم خود را خوب و از همه مهمتر برای شما عزیزان.

طول برداشت متفاوت خواهد بود بسته به فرد خود را به طور کلی سلامت و چه مدت شما شده اند ، اما به عنوان زمان می رود توسط شما شروع به احساس بهتر و بهتر دیگر شما بدون سیگار.

حتی اگر کل ترک در سیگار است که قادر به افزایش طول عمر خود را به عنوان یک فرد سیگاری, آن را قطعا قادر به کاهش طول عمر خود را هر بیشتر به عنوان یک غیر سیگاری. این درست نیست در واقع یک محرک بزرگ برای شما برای ترک سیگار برای همیشه ؟

به یاد داشته باشید: افراد سیگاری رشد نیست ؛ چرا که آنها می میرند ،

برای شما آرزوی موفقیت در ترک سیگار برای همیشه و تشکر من بعد.

[ad_2]