اغلب نادیده گرفته شده عوامل در هنگام انتخاب یک کالج

[ad_1]

به عنوان دانش آموزان و والدین غربال کردن از طریق بسیاری از کالج انتخاب آنها با استفاده از عوامل مختلف و اطلاعات برای انتخاب یک کالج است که به نظر می رسد مناسب برای نیازهای خود و اهداف. متاسفانه این دانشگاه, روابط عمومی که منابع بسیاری از اطلاعات است. وجود دارد بسیاری از عوامل دیگر که باید در نظر گرفته شود هنگامی که آنها مهم موفقیت دانش آموزان است.

1. جستجوی کار آماده سازی – آیا کالج هر دو ارائه و توضیح دقیقا آنچه که دانش آموزان می توانند انجام دهند خود را جذاب تر به کارفرمایان بالقوه? (نه تنها نمرات اما کتاب, وب سایت, مربیگری, مصاحبه و رزومه تهیه, آموزش, سخنرانی, کارفرما, تورهای فعالیت های دانشگاه جلسات با فارغ التحصیلان در این زمینه کارآموزی و پاره وقت شغل که منجر به قابل توجهی در موفقیت, موفقیت, تجربه, مثال ها و داستان های دانشجویی résumés و مصاحبه. هر سال از کالج باید شامل فعالیت هایی است که منجر به اشتغال موفقیت است.)

2. فرصت های شغلی – در طول سال ارشد می کند کالج انجام کارها را افزایش می دهد که یک دانش آموز شانس برای اشتغال ، (دعوت از کارفرمایان که علاقه مند به دانش آموزان با هر یک از عمده برای انجام مصاحبه در دانشگاه ؟ چگونه بسیاری از در واقع برای هر اصلی ؟ آنها نشان می دهد اشتغال وب سایت که پست شغل برای دانش آموزان با هر اصلی ؟ آیا آنها انتظار دارند همه در کل کالج جامعه {در دانشگاه و خارج از دانشگاه از جمله پدر و مادر فعلی و سابق دانش آموزان و کارکنان} برای کمک به شناسایی یک لیست طولانی از فرصت های شغلی برای دانش آموزان در هر اصلی؟)

توجه داشته باشید: کالج که نماینده تمام این مسئولیت به خدمات حرفه ای به تنهایی ممکن است تمام است که در رابطه با اشتغال موفقیت هر دانش آموز در هر عمده.

3. دانشجو-دوستانه بودن دانشجو-دوستانه شامل یک گروه دیگر از عواملی است که دانش آموزان و والدین باید در نظر بگیرند.

الف) وب سایت مدرسه – یک سایت جامع و دقیق و آسان به حرکت است و نیاز به کمی تلاش برای به دست آوردن اطلاعات مفید مورد نظر از جمله نام و عنوان و مکان و شرح خدمات e-mail آدرس و شماره تلفن ؟ (شما می توانید این کار را بیرون از خانه جستجو: ادارات مرتبط با عمده, کتابفروشی, کتابخانه, حرفه ای, خدمات, دانش آموز, روزنامه رادیو و تلویزیون و گروه پزشکی.)

ب) هیات علمی کارکنان و مدیران – خود را در دسترس هستند و دوستانه و مفید – (امور دانشجویی, کمک های مالی, حرفه ای, خدمات, و غیره.) چه زمان دانش آموزان می گویند ؟

4. فارغ التحصیلی – چند درصد از دانش آموزان فارغ التحصیل در چهار سال ؟ فراموش سالمندان کالج پیدا کردن که دوره آنها نیاز به راحتی در دسترس هستند به طوری که آنها می تواند فارغ التحصیل در چهار سال نه چهار و نیم یا بیشتر ؟

5. کالج, رهبران – آیا کالج رهبران خود را در دسترس دانش آموزان و نشان دادن درک و نگرانی برای دانش آموز ،

فراموش کالج رهبران حضور در پردیس, حوادث, گپ و گفتگو با دانش آموزان گوش دادن به شکایت و سعی کنید برای انجام کاری در مورد آنها ؟

6. پردیس ایمنی و جرم و جنایت – پس از جرائم را در محل و خاموش کردن هر دانشگاه کالج ها باید داده های جرم و جنایت و آمار و مکان های خطرناک شناخته شده به دانش آموزان و پدر و مادر ؟ آیا کالج, گزارش تجاوزات جنسی و جنایات را که در دانشگاه ؟

یک. اطلاعات و آموزش – ایمنی است آموزش پیشگیری از جرم و حفاظت شخصی آموزش های ارائه شده به دانش آموزان? دانش آموزان آگاه ساخته شده است که می توانید به آنها کمک کند و چگونه آنها می توانند کمک و جایی که آنها می توانید کمک اگر آنها سرقت, حمله, دارو و یا مورد تجاوز قرار گرفته ، در طول آموز جدید جهت روند هستند همه دانش آموزان آگاه ساخته مجازات برای ارتکاب جرم در دانشگاه ؟

b. پردیس – چگونه امن است جامعه محلی? آیا این کار کالج محلی مناطق خرید, پارک, تئاتر, رستوران ها, کافه ها و کاباره ها برای کمک به اطمینان از ایمنی دانش آموز? دانش آموزان آگاه ساخته شده از مناطق خطرناک در این شهر ؟

c. در-پردیس – ضرب و جرح از جمله تجاوزات جنسی, استفاده از مواد مخدر و خرید و فروش مواد مخدر و سرقت کالا از جمله پول و طلا و جواهر و الکترونیک و خودرو و سرقت اطلاعات سرقت هویت وجود داشته باشد در هر دانشگاه. چگونه کار کالج برای حفظ ایمنی دانش آموزان? پیشگیری باید بخش مهمی کالج تلاش. آنچه که اندازه گیری ایمنی وجود داشته باشد برای جلوگیری از muggings در دانشگاه ؟ وجود دارد مقدار زیادی از چراغ جعبه تماس بگیرید و اسکورت?

d. خوابگاه از خوابگاه ایمنی بسیار مهم است وجود دارد آشکارسازهای دود آبپاش آتش نشانی شیلنگ آتش نشانی و سیستم های در خوابگاه? آنچه در مورد انواع راه فرار? چگونه اغلب مزاحمان و بازدید کنندگان غیر مجاز موجود در خوابگاه و مکان آنها تعلق ندارد. در حال خوابگاه ورودی های محافظت شده و امن است ؟

e. مجازات – است که سخت و یا نرم افزاری در جرم و جنایت ؟ نگاه برای نمونه از اطلاعات آنها برقراری ارتباط به دانش آموزان آموزش است که می گیرد و مجازات که دست از نقض.

7. امکانات – آیا خوابگاه, پارکینگ, کلاس های درس آزمایشگاه, کافه تریا, کتابفروشی و کتابخانه به استانداردهای رود ؟ یک. در نظر گرفتن اندازه اتاق گرمایش و تهویه مطبوع در خوابگاه و همچنین به عنوان محل دور از کلاس های درس تمیزی دستشویی و دوش در خوابگاه. اگر خوابگاه Co-Ed, چگونه است که به کار گرفته شود ؟

b. وجود دارد به اندازه کافی پارکینگ ؟ تا چه حد میشه ؟ در حال گاراژ پارکینگ امن و امن است ؟

c. در حال درس مدرن و یک اندازه که ترویج یادگیری ؟ خواهد بود برای دیدن و شرکت کنند ؟

d. فراموش آزمایشگاه حاوی به روزترین تجهیزات است که کارفرمایان بالقوه خواهد شد انتظار می رود دانش آموزان به استفاده از?

e. کیفیت و تنوع غذا ارائه شده به دانش آموزان باید در نظر گرفته شود. وجود دارد دیگر در نزدیکی موسسات غذایی در دسترس دانشجویان قرار می گیرد ؟ هستند برنامه های غذایی انعطاف پذیر?

f. توسط کتابفروشی پردیس خط کتابفروشی? چگونه راحت خواهد بود برای دانشجویان که نیاز اساسی و قلم highlighters و دیگر اقلام کوچک است که اغلب اجرا می شود ؟

g. این کتابخانه یک کتابخانه ؟ چقدر خوب خواهد شد و این دیدار با دانش آموز نیاز برای آرام مناطق مورد مطالعه و پژوهش است ؟ چگونه می توانم به دانش آموزان کمک کند که آن را مورد نیاز است ؟

8. زمان دانشجویی نظرات – پس از پردیس تور است بیش عاقلانه دانش آموزان و والدین باید دوباره مراجعه خوابگاه, کافه تریا, کتابخانه, بدنسازی, کتابفروشی, چهار کلاس ها و راهروها به صحبت با دانشجویان فعلی در مورد چیزهایی که آنها را از نگرانی. این ممکن است بهترین راه برای به دست آوردن کمتر مغرضانه نظرات.

همه این عوامل را به بازی می آیند پس دانش آموزان باید نیازهای مختلف و تجارب است. اما بهترین تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده که مفید و معتبر اطلاعات به دست آمده و مورد بررسی قرار گرفت.

[ad_2]