اشتغال نکات موفقیت – چگونه به کمک خود دانش و مهارت در کار

[ad_1]

نکته #1 – همکاری در زمانی که خواسته

کار تیمی است و یک جزء ضروری از موفقیت در هر کسب و کار و تلاش است. این است که چرا آن را ضروری است که شما یاد بگیرند که چگونه به همکاری با همسالان خود و همکاران و عمل به آن به طور منظم.

نکته #2 – همیشه در اوایل و یا در زمان

هنگامی که شما در اواخر برای یک جلسه همه اعلامیه از جمله رئیس خود. این است که چرا از آن بسیار حیاتی است به اوایل و یا در زمان به طوری که شما نمی چسبد به عنوان یک مثال بد.

نکته #3 – فکر می کنم و کمک انتقادی

هنگامی که شما در جلسات و یا هنگامی که یک همکار یا رئیس می پرسد برای مشاوره تفکر انتقادی و سعی کنید به یک سهم مهم است. اجازه ندهید کلمات در یک گوش و دیگر و دیگر.

نکته #4 – آیا نشستن بی سر و صدا در جلسات

اگر شما می خواهید به موفقیت در محل کار, شما نمی توانید نشستن منفعلانه در جلسات. در عوض, شما باید مسئول و نظرات. دریافت به رسمیت شناخته شده; و سهم مهم است.

نکته #5 – همدردی با همکاران و بالاتر یو پی اس

همدلی مهم است. گرفتن آن از دیگران باعث می شود شما احساس می کنید می خواستم و برای مراقبت. و دادن آن به دیگران خود را بهبود وضعیت درون شرکت. آن را به مردم نشان می دهد که آنها می تواند به شما اگر دیگران را درک نمی کنند و موقعیت خود را.

نکته #6 – آیا دشمنان را

اگر شما می خواهید به موفقیت در محل کار وجود دارد یک فرصت خوب است که شما در نهایت قفل شاخ با چند نفر در راه است. اما در پایان روز آن را حیاتی است که شما لازم نیست این اختلافات شخصا; و کار سخت برای جلوگیری از دشمنان.

نکته #7 – ایجاد کار با کیفیت بالا

در پایان روز کیفیت کار است که شما تولید را تعیین خواهد کرد که آیا رئیس خود فکر می کند که شما به سختی مناسب برای انجام شغل فعلی خود را; و یا اینکه آیا شما بیش از واجد شرایط و باید ترویج شود.

نکته #8 – به اشتراک گذاری کار خود و ایده های خود با دیگران

اگر شما ایده های خوب و سپس به اشتراک گذاری آنها را با دیگران است. اجازه دهید خود را با همکاری کارگران و کارفرمایان بهره مندی از بینش خود را. گاهی اوقات شما ممکن است هیچ اعتباری برای این کار اما با گذشت زمان شما را ستایش دریافت در اینجا وجود دارد کمک خواهد کرد که برای بهبود مشخصات خود را در داخل شرکت.

نکته #9 – صداقت با پیگیری همکاران و بالاتر یو پی اس

بالاتر از همه چیز صداقت مهم است کیفیت در محل کار. صادق بودن با همکاران و رئیس خود را بدان معنی است که آنها می توانند اعتماد شما آمده و به شما برای مشاوره در آینده است.

نکته #10 – بود Self-Starter

یکی از مهمترین و به وضوح قابل شناسایی صفات افراد موفق توانایی خود را برای خود شروع کنید. به جای نیاز به تحت فشار قرار دادند توسط کارفرمایان آنها فورا اقدام و انجام وظایف خود به خود. اگر شما می خواهید برای ترویج شما همچنین باید در عادت انجام این کار است.

[ad_2]