اسرار وابسته میلیونرهای – 7 جایگزین نکات موفقیت در کسب و کار بازاریابی وابسته

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از استراتژی های بازاریابی وابسته برای کمک به شما برای تولید یک میلیون دلار خود را وابسته به بازاریابی کسب و کار در اینترنت. متناوبا, شما را کشف و یادگیری 7 اسرار موفقیت وابسته میلیونرهای در این مقاله است. با کسانی که اسرار شما را تبدیل به یک ثروتمند وابسته میلیونر در دراز مدت نه یک شبه.

1. فروش عمدتا آموزنده محصول آنلاین.

بدیهی است که فروش محصولات آموزنده آنلاین است که کاملا مناسب برای کسب و کار بازاریابی وابسته. دلایل چرا از آن است که کاملا عبارتند از: (1) مردم همیشه به دنبال اطلاعات آنلاین (2) شما می توانید به ارائه خدمات همراه با کسانی که محصولات آموزنده آنلاین (3) مردم می توانند با دانلود و دریافت این محصولات آموزنده فورا و (4) آن آموزنده محصولات فکری خواص آنلاین.

تنها نقطه ضعف برای فروش محصولات آموزنده آنلاین است که مردم بتوانند به صورت رایگان اطلاعات در اینترنت است. برای حل این اشکال ممکن است به همین دلیل است که شما باید برای ارائه خدمات تخصصی خود را همراه با کسانی که محصولات اگر شما می خواهید برای تبدیل شدن به یک وابسته میلیونر. با این سرویس شما خیلی دور از رقبای خود است.

اسرار واقعی وابسته میلیونرهای عبارتند از: (1) فروش اطلاعات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حل دیگر مردم مشکل و (2) ارائه خدمات تخصصی خود را همراه با کسانی که محصولات آموزنده برای کمک به دیگران آسان تر است.

2. اقامت تمرکز بر بازار است.

وجود دارد بدون شک که وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات در اینترنت است. با آن پایمال کردن اطلاعات آن آسان تر است برای سهامداران بازاریابی کارآفرینان به از دست دادن تمرکز خود را بر روی آنچه که آنها انجام می دهند در کسب و کار وابسته. در غیر این صورت وجود دارد بنابراین بسیاری از کم ارزش کارهای شما جلوگیری از موفقیت خود را در کسب و کار بازاریابی وابسته. برای مثال چک کردن ایمیل ها و پاسخ مشتریان ایمیل انجام کار حساب و انجام مسائل مالیاتی در حال کم ارزش وظایف خود را وابسته به بازاریابی کسب و کار. شما کاملا می توانید پیدا کردن خودکار نرم افزار ابزار یا کمک به رسیدگی با آن وظایف. برای تبدیل شدن به یک وابسته میلیونر شما باید برای بهینه سازی زمان خود و به بالاترین ارزش وظایف خود را در بازار و کسب و کار. وقت خود را پول است و بسیار با ارزش برای کسب و کار شما. به عنوان مثال باز کردن یک خط جدید از کسب و کار با تمرکز بر نیازهای مشتری و بسته شدن خرید و فروش هستند ارزش کارهای شما باید انجام دهید.

اسرار واقعی وابسته میلیونرهای عبارتند از: (1) اقامت تمرکز قوام در آنچه که شما در حال برنامه ریزی و انجام خود را وابسته به کسب و کار (2) حداکثر رساندن زمان خود را برای بالاترین ارزش کارهایی که تولید و فروش برای شما در خود را وابسته به بازاریابی کسب و کار همیشه (3) بالا-ارزش کارهای انجام شده همیشه برای کسب و کار خود و (4) به دنبال فرصت های جدید در بازار خود را همیشه.

3. تحویل بیش از انتظار مشتریان.

ارائه محصولات یا خدمات خود را بیش از شما انتظار مشتریان یکی از مهم ترین عادات میلیونر. اگر شما می خواهید به موفقیت در کسب و کار بازاریابی وابسته شما نیاز به ارائه محصولات وابسته به خود را همراه با خدمات خود را بیش از شما انتظار مشتریان. حداقل تحویل به مشتریان خود است نه به اندازه کافی برای تبدیل شدن به یک وابسته میلیونر. با این عادت شما را تحت تاثیر قرار دادن مشتریان خود را و آنها خواهد بود خوشحال با خود را تحویل.

اسرار واقعی وابسته میلیونرهای عبارتند از: (1) ارائه بیش از آنچه شما فکر می کنم شما نیاز مشتریان (2) تحویل بیش از انتظار در همه زمان ها و (3) فکر می کنم در مورد موفقیت طولانی مدت و ارتباط با مشتریان اگر شما می خواهید برای تبدیل شدن به یک وابسته میلیونر.

4. ایجاد درآمد منفعل از طریق تکرار برنامه های وابسته.

خود را ثروتمند در مالی در کسب و کار بازاریابی وابسته مانند دیگر کسب و کار است که بر اساس درآمد انفعالی. آن است که کاملا از ایده های بزرگ خود را برای تولید درآمد انفعالی خود را وابسته به بازاریابی کسب و کار. وجود دارد بسیاری از فرصت ها برای تولید تکراری درآمد انفعالی آنلاین از برنامه های وابسته در اینترنت. بالاترین توصیه این است که به دنبال بزرگ در محدوده زمانی معین برنامه بازاریابی آنلاین, آنچه شما بر این باورند که آن را می تواند حل کند دیگر مردم مشکل است. با کسانی که برنامه های مناسب و استراتژی های بازاریابی وابسته شما تولید مقدار زیادی از درآمد منفعل برای کسب و کار وابسته. به این معنی که شما پرداخت می شود برای زندگی اگر شما می توانند با مراجعه به آن برنامه ها. به طور کلی شما می توانید این برنامه را در موتورهای جستجو مانند گوگل. شما کشف یک هزار نفر از برنامه های.

اسرار واقعی وابسته میلیونرهای عبارتند از: (1) نگاه کنید به صورت یک ارزش تکرار آموزنده برنامه های وابسته به خود را در بازارها و (2) ترویج آن تکرار برنامه با چند استراتژی های بازاریابی وابسته.

5. استخدام زیر وابسته از طریق 2-ردیف برنامه های وابسته.

چه می شود اگر شما می توانید ایجاد کمیسیون بدون عمل چه اتفاقی افتاد ؟ شما در زندگی می کنند رویای خود را زندگی! یکی دیگر از راز های وابسته میلیونر است برای ترویج 2-ردیف برنامه های وابسته خود را در بازار. شما باید خود را زیر بازاریابان سهامداران که مایل به ترویج محصولات خواهد شد و شما کمیسیون پرداخت می شود زمانی که آنها می توانید فروش.

اسرار واقعی وابسته میلیونرهای عبارتند از: (1) استخدام فرعی وابسته به بازاریابان از طریق چندین استراتژی های بازاریابی (2) حمایت از کسانی که زیر وابسته به بازاریابان با ابزار تحقیق اطلاعات و گزارش های ویژه و (3) نگه داشتن انگیزه های فرعی وابسته به بازاریابان.

6. بهبود خود و طرز فکر همیشه.

یکی از با ارزش ترین دارایی های خود را وابسته به بازاریابی کسب و کار شما است. شما باید برای بهبود خود و طرز فکر همیشه. شما باید به فکر می کنم و رفتار مانند دیگر میلیونرهای انجام دهد. با کسانی که عادات و رفتارهای شما رشد خواهد کرد خودتان و کسب و کار به صورت تصاعدی در آینده ،

اسرار واقعی وابسته میلیونرهای عبارتند از: (1) فکر و رفتار مانند دیگر میلیونرهای انجام دهد و (2) بهبود خود و طرز فکر به راه مثبت مانند تفکر مثبت تفکر انتقادی و فعال رفتار است.

7. این باور به شدت در خودتان چه شما و آنچه شما انجام خواهد داد.

برای تبدیل شدن به یک وابسته میلیونر شما باید یک ایمان است. شما باید خودت را باور آنچه شما انجام می دهند و آنچه شما انجام خواهد داد. شما باید به رانندگی خود را به جایی که شما می خواهید برای رفتن در آینده با اعتقاد قوی. بدون این ایمان خود را از دست بدهند جهت برای خود و کسب و کار.

اسرار واقعی وابسته میلیونرهای عبارتند از: (1) راه اندازی یک چشم انداز روشن برای خود را وابسته به بازاریابی کسب و کار (2) اعتقاد و احترام در آنچه شما انجام می دهند و آنچه شما در آینده انجام خواهد داد و (3) درایو خود را به جایی که می خواهید بروید را با ایمان قوی.

افکار نهایی را وابسته به بازاریابی کسب و کار است همه چیز در مورد “خلاقیت”. شما باید به ترکیب آنچه که شما از این مقاله یاد گرفته و آن را به عمل خود را بر این اساس. با کسانی که اسرار وابسته میلیونرهای زندگی خود را تغییر خواهد کرد برای همیشه لطفا برای! همچنین شما خواهد شد درآمد بالا و کمیسیون های وابسته و موفقیت در کسب و کار بازاریابی وابسته در دراز مدت نه یک شبه و یا کوتاه مدت.

[ad_2]