است جستجو شغل موفقیت بودند Eluding شما ؟ 3 گام برای رسیدن به حق کار جدید

[ad_1]

شکار کار همیشه استرس زا به خصوص در زمان هایی از این, اما وجود دارد راه هایی برای کاهش استرس و کوتاه کردن جستجو. موفقیت یک ماده از دانستن اینکه چه چیزی را چگونه به آن را انجام دهد و زمانی که به انجام آن است. در اینجا سه مرحله به سوپر شارژ خود را به جستجو برای یک کار جدید است.

مرحله 1 فرض کنیم چشم انداز سمت راست

وجود دارد ده ها تن از گام های کوچک در یک کار موفق جست و مبارزه است. بسیاری از آنها را به هیچ چیز اما هر اضافه خواهد شد به شتاب خود را جستجو… و آن حرکت است که در نهایت منجر به موفقیت است. موفقیت جذب به سرعت! تمرکز بر تصویر بزرگ و خود را متعهد به دستیابی به ابزار مناسب در حال توسعه یک طرح و اجرای این طرح بی وقفه تا زمانی که شما دریافت پیشنهاد از شما می خواهم. به یاد داشته باشید حتی در بازار بد, شما می توانید پیگیری کردن کار خوب دهانه و به دست آوردن مصاحبه-اگر شما در مورد آن را به راه راست.

مرحله 2 جمع آوری ابزار مناسب

یک کاغذ رزومه, رزومه الکترونیکی, خوب, پوشش, نامه, رزومه کاری, کارت, لیست بازاریابی و برنامه ریزی. این ابزار شما استفاده خواهد شد.

رزومه کاری است که احتمالا مهم ترین ابزار پس به خاطر داشته باشید که بهتر است به هیچ رزومه در همه نسبت به یک بد. در صورت امکان رزومه کاری خود را هر دو کاغذ و الکترونیکی تهیه شده توسط یک رزومه حرفه ای نویسنده (نه تایپیست).

رزومه کارت ها به همان اندازه مهم است که آنها قادر به رفتن به مکان های رزومه کاری خود را به تنهایی هرگز نمی تواند. آنها می تواند باز کردن درب های جدید و هموار کردن راه برای گرفتن رزومه کاری خود را به عنوان خوانده شده… که باید انجام شود به منظور زمین مصاحبه و کار ارائه می دهد. رزومه حرفه ای کارت هستند فرصت stalkers!

هدف بازاریابی لیست را در بخش تحقیق و توسعه آنلاین, بهتر است به عنوان یک لیست از کارفرمایان که لزوما تبلیغات در موقعیت های جدید اما شناخته شده به استخدام افراد با پس زمینه خود را و مهارت های خود را. این لیست این است که مسیر خود را به نامرئی (خبر) بازار کار.

شما همچنین باید کامپایل یک لیست شبکه های (گذشته سرپرستان همسالان مشتریان خود را در بانک عامل بیمه… هر فرد حرفه ای در حوزه خود را با آنها به شما لذت بردن از روابط خوب). بعد می آیند شخصی خود را فهرست مرجع قرار دادن (اشتغال) سازمان شما تماس وب سایت شما استفاده خواهد کرد به ارسال رزومه کاری خود را بررسی کنید و فرصت های شغلی, به علاوه هر روزنامه شما به دنبال خواهد داشت به بررسی تبلیغات کار و یادگیری های جدید کسب و کار شروع یو پی اس و یا گسترش.

در نهایت ما می آیند برای خود شما-طرح بازاریابی. بدون یک نوشته جامع کار جستجو طرح توجیهی که شما متعهد برای شما امروز یک چیز دیگری فردا و شاید هیچ چیز در همه روز بعد. در نتیجه شما خواهد ساخت بدون حرکت که منجر به بسیاری از سرخوردگی و طولانی مدت در جستجوی کار. جستجوی کار باید یک کار تمام وقت اگر شما بیکار هستید و به طور منظم کار پاره وقت در غیر این صورت.

توسعه رسمی برنامه به صورت روزانه/هفتگی جستجوی کار و فعالیت و دادن اولویت به وظایف مانند تلفن که باید به کار گرفته شود در طول ساعات کار عادی. کامپیوتر و اداری کار می تواند به کار گرفته شده در شب و یا به عنوان زمان اجازه در طول روز. هر جستجوی کار باید انعطاف پذیر به عنوان وجود خواهد داشت کار نمایشگاه های, شبکه, حوادث, کارفرما, مصاحبه و دیگر کارکردهای مهم است که نیاز به زمان دور از میز کار خود را… اما به همان اندازه مهم است به ماندن در حال حاضر با جستجوی کار خود را برنامه ریزی.

مرحله 3 اجرای طرح های خود را

آغاز ساخت روزانه, شبکه, تماس, استفاده, آنلاین, ارسال, رزومه, توزیع, رزومه کاری, کارت, پاسخ به تبلیغات — به طور کلی در زیر رسمی خود را در جستجوی کار طرح. وجود قوانین مهم در هنگام استفاده از آنلاین یا پستی رزومه کاری خود را به کارفرمای آینده نگر: اولین بازدید و مطالعه وب سایت خود را, بنابراین شما خواهد شد مجهز به نوشتن قانع کننده نامه است. دوم دنبال کارفرما ارسال شده دستورالعمل برنامه دقیقا به عنوان اعلام کرد. حفظ دقیق یادداشت در مورد تمام تماس ها و پیگیری هر یک با یک تماس تلفنی داشته باشید و یا ایمیل. حفظ کنترل کار خود را در لیست های مختلف در بخش.

راز این است که به نگه داشتن کار هفتگی برنامه تا زمانی که شما استخدام شده است به یک موقعیت جدید. هرگز شکستن حرکت خود را با انتظار برای شنیدن از یک مصاحبه شغلی. ارسال با تشکر از شما یادداشت برای مصاحبه(ع) و بازگشت به کار.

[ad_2]