استفاده از سکه های خیریه و نمی پرداخت کمیسیون

[ad_1]

هنگامی که شما شروع به گرفتن مکان برای خود gumball تلوان ماشین آلات, شما ممکن است مواجه با پرداخت کمیسیون به محل.

من گفتن شما در حال حاضر نیست.

شما نمی خواهد در کسب و کار طولانی تقسیم سود با صاحب کسب و کار شما ماشین خود را قرار داده است. از همه مکان من نمی پرداخت هر گونه کارمزد من با استفاده از یک موسسه خیریه.

استفاده از یک موسسه خیریه

متعددی وجود دارد که سازمان های خیریه در سراسر کشور است که آنچه به آنها تماس بگیرید فروش برنامه. در واقع شما با آنها تماس بگیرید و به آنها بگویید که شما می خواهید در خود تلوان برنامه. خیریه ارسال خواهد شد شما را بسته و تمام اطلاعات شما نیاز به پر کردن. شما بگویید خیریه چگونه بسیاری از gumball تلوان ماشین آلات شما و آنها به شما ارسال خواهد شد که بسیاری از برچسب.

پس می گویند شما باید 10 تلوان ماشین آلات آنها به شما ارسال خواهد شد 10 برچسب برای قرار دادن در تلوان ماشین آلات. در حال حاضر قبل از ارسال آنها به آن برچسب را شما معمولا باید به توافق برسند چقدر یک ماه شما را پرداخت برای هر برچسب. برای بیشتر قسمت ها این است که معمولا بین 1 و 2 دلار در هر برچسب.

پرداخت صدقه به جای کمیسیون بالا

من پرداخت 1.00 در هر برچسب. برای مثال بیایید می گویند شما باید 10 gumball تلوان ماشین آلات و شما فقط برداشت خیریه شما استفاده خواهد شد و شما در محل ماشین آلات خود را. خوب شما برو در اطراف شهر و پیدا کردن یک محل. شما به مرد یا زن که کار شما با چنین و چنین خیریه و شما را به بخشی از درآمد حاصل از آنها. اگر آنها می گویند بله شما نباید به آنها پرداخت هر گونه کارمزد دلیل این که شما به بخشی از این پول به موسسات خیریه است.

بنابراین همه شما برنده یک موقعیت صاحب احساس می کند خوب است چرا که او در حال کمک به خیریه با اجازه خود شما قرار داده تلوان ماشین آلات در خود و یا کسب و کار و خیریه می شود پول خود را هر ماه و بدون کمیسیون به محل. پس همه شما مجبور به پرداخت است 1.00 در هر ماه در هر محل. بد نیست متعجب.

من احساس می کنم بد 1.00 در هر دشنه کافی نیست

این موسسه خیریه در حال ساخت یک مقدار زیادی از پول نگران نباشید در مورد آنها. اگر یک موسسه خیریه است 30,000 تلوان برچسب وجود دارد سپس خیریه دریافت 30,000 یک ماه خود به تلوان برنامه به تنهایی. بنابراین فکر نمی کنم که شما در حال scamming کسی شما واقعا کمک به خیریه زیادی است.

موسسات خیریه است که فروش برنامه

انجمن آمریکایی برای از دست کودکان, Inc. (AAFLC) منحصر به فرد بین المللی خیریه مسیحی است که در واقع می یابد و نجات کودکان از دست رفته خود عامل به شدت به کمک های مالی.

تلوان کمک های ضروری به AAFLC در حال برنامه خدمات کودک را نجات, را قادر می سازد بهبود بیشتر کودکان گم شده است. ما ارائه می دهیم پیراهن بروشور و دوستانه پشتیبانی برای کمک به شما کسب و کار تلوان یک موفقیت!

بنیاد آمریکایی برای کودکان معلول, Inc. ما یک ملی موسسه خیریه کمک به کودکان به چالش کشیده برای بیش از 15 سال است. ما از نزدیک کار با ما فروشندگان و ارائه همه چیز آنها نیاز به موفقیت.

سرطان صندوق آمریکا – کمک به بیماران مبتلا به سرطان و خانواده های آنان در سراسر کشور برای بیش از 20 سال است. معافیت مالیاتی. Aprrox. 91 درصد از خالص درآمد حاصل صرف خدمات بیمار!

ملی سرطان کودکان جامعه ماموریت است که به بهبود کیفیت زندگی کودکان مبتلا به سرطان از طریق مالی و در نوع کمک. ما Gumball تلوان ماشین آلات برنامه تولید بیش از 800.000 دلار سالانه; 80 درصد از N. C. C. S. درآمد می رود برای کمک به کودکان مبارزه با سرطان است.

پروژه امید یک منبع حیاتی درآمد برای Child جستجو در وزارتخانه ها; ما بهترین های ما به ارائه فروشندگان همه آنها باید در پشتیبانی لوازم و برچسب و تلوان راهنمایی!

زندگی خانوادگی International, Inc., ملی 501(ج)3 غیر انتفاعی با آن آغوش نه مواد مخدر و پدربزرگ و مادربزرگ علیه مواد مخدر پروژه به دنبال پایان تقاضا برای مواد مخدر در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش است. ما تلوان توسعه برنامه بسیار عالی است. ببینید ما تلوان بار در آگهی.

[ad_2]