استعماری ساخت شمع جمع آوری کمک

[ad_1]

استعمار شمع سازی شد یک بخش حیاتی از زندگی در طول سال های اولیه ایالات متحده است. مهاجران خود را به ارمغان آورد استعماری ساخت شمع هنر و صنعت از اروپا در اواخر سال 1500 با تکیه بر آن نور است. زمانی که مستعمرات اصلی استقلال به دست آورد و چراغ های الکتریکی جایگزین سوسوی موم چراغ های عصر خود را متوقف به وجود داشته باشد. استعماری ساخت شمع هنر و صنعت اما نمی میرند. آن را تبدیل به یک نوستالژی لینک به ما گذشته ساخت صنایع دستی قطعا احساساتی جمع آوری کمک.

استعماری ساخت شمع جمع آوری اعانه پایه های موفقیت خود را در دقیق احساسات. آنها تکیه بر ما خاطراتی از زمان است که به نظر می رسد از راه دور شده اند خیلی بیشتر صلح آمیز است. بدون که ما واقعا می تواند به یاد داشته باشید که در عصر. ما نمی توانیم اما ذهن ما سعی می کنید برای گرفتن آن را به عنوان اگر ما تا به حال زندگی می کردند از طریق آن.

دقیق احساسات آغاز خوبی جمع آوری کمک دارد اما در شرایط دیگر بیش از حد. شما می خواهید تا مطمئن شوید که شما همه آنها را برآورده.

الزامات مورد نیاز برای جمع آوری کمک موفق

استعمار شمع سازی صنایع دستی متناسب این هفت مورد نیاز از جمع آوری کمک.

1. ارائه هیجان انگیز تم

2. شامل احساسات مشتری

3. انتقادات و پیشنهادات مشتری شرکت

4. عرضه محصولات مفید

5. ارائه محصولات مصرفی

6. به رخ کشیدن خوب سود بالقوه

7. ارائه سرگرم کننده برای داوطلبان

استعماری ساخت شمع جمع آوری اعانه ارائه یک فضای هیجان انگیز با یک موضوع است که لمس مشتریان بالقوه در سطح احساسی. شما در جذب بازدید کننده که ممکن است تمایل به سادگی به خرید محصولات خود را بدون هیجان تم. فکر می کنم از ویلیامزبرگ،. مردم گله به شهر برای لذت بردن از محیط. آنها می خواهند برای دیدن همه ی مکان های تاریخی. آنها می خواهند برای دیدن تاریخی صنایع دستی و معاملات. آنها می خواهند برای لذت بردن از دوره لباس و تظاهر آنها به سفر به عقب در زمان. آنها احساس یک حس نوستالژی برای “راه ما” و اغلب آرزو می کنم که آنها می تواند این باشد که راه دوباره.

چشم انداز شرکت بدون ناراحت کننده خانه های خود نیز تجدید نظر به مشتریان بالقوه است. آنها ممکن است بخواهید به سرمایه گذاری زمان و یا پول در دنبال کرافت, اما آنها می خواهند به آن را امتحان کنید. آنها می خواهند برای ایجاد دوست داشتنی طولانی تهوع و حاصل خلاقیت زیبا مفید هستند محصولات و همچنین محصولات مصرفی آنها می خواهند به جای در ماه های آینده.

خود داوطلبان خواهد لذت بردن از یک رویداد جمع آوری کمک به مراتب بیشتر از آنها خواهد لذت بردن از نشستن در یک جدول. چنین غیر معمول و فعالیت های خلاق استقبال خواهد شد بسیار سریع تر از گزینه رفتن درب به درب به جمع آوری پول برای سازمان شما. کسانی که مانند احزاب صحنه و لباس می توانید لباس و همه می توانید درگیر در صنایع دستی فعالیت های در حالی که بالا بردن سود بزرگ برای سازمان شما.

تصویر آن

اول گروه خود را به دست آوردن مجوزهای لازم مجوز و بیمه. شما ایجاد جذاب پوستر های استعماری خود را ساخت شمع هنر و صنعت است. داوطلبان خود را به لباس در لباس از آن دوران خود را به مجموعه تم جو است. کسانی که نمی توانند مدیریت لباس پوشیدن طولانی پیش بند. شما قطع پاتیل های بزرگ (اما موجود) آتش سوزی در پارک. شما گسترش پارک جداول پیک نیک با تجهیزات استعماری شمع سازی لوازم و فوق العاده پیش بند برای مشتریان.

به عنوان بازدید کننده می رسند شما فروش بلیط خود را به دلربا رویداد. هر بلیط دارنده می شود برای شرکت در استعمار ساخت شمع هنر و صنعت و سپس به خانه خود و یا خود را ایجاد. کسانی که نمی را انتخاب کنید برای شرکت ممکن است خرید لامپ ساخته شده توسط داوطلبان خود را – و یا ارائه شده توسط یک خرده فروش ارائه می دهد که شما مناسب جمع آوری کمک های قیمت.

استعمار شمع سازی رویداد بازدید کنندگان دریافت چاپ یادآوری چگونه به جای جمع آوری کمک خود را خلق هنگامی که آنها را سوزانده است.

جمع آوری کمک تبلیغات

آن شده است هرگز آسان به پوشش رسانه ای اما می توان آن را انجام داده است. زمانی که رسانه ها خواسته می شود که برای پوشش یک انسان علاقه رویداد امکانات را افزایش دهد. در اینجا ده راه برای گرفتن توجه رسانه های استعماری خود را برای ساخت شمع جمع آوری کمک.

· برنامه ریزی یک رویداد غیر معمول – غیر معمول تر بهتر!

· بررسی جامعه برنامه به مطمئن شوید که شما نمی خواهد برخورد با یکی دیگر از رویداد.

· سعی کنید برای رسیدن مشهور محلی برای حضور در جمع آوری کمک خود را و یا یک نقل قول.

· تصمیم بگیرید که کدام رسانه ها به هدف: روزنامه ها و رادیو و تلویزیون و غیره.

· ایجاد و انتشار اخبار با جزئیات طرح مورد نظر خود را به رویداد.

· تماس بگیرید و بپرسید که باید دریافت خود را از انتشار اخبار و آنچه که مهلت است.

· محل پیگیری تماس بگیرید تا مطمئن شوید که انتشار اخبار دریافت شده است.

· ارسال یک عکس از یک داوطلب درگیر در استعمار شمع سازی.

· شامل لباسهای کودکان در رویداد خود را عکس.

· ارائه به خبرنگاران اجازه عکس رویداد آماده سازی و رویداد واقعی.

· درخواست خبرنگاران برای ثبت نام در رویداد – و چاپ اطلاعات برای آنها.

· پیگیری با خبرنگاران پس از موفقیت آمیز خود را جمع آوری کمک.

نتيجه گيری

استعماری ساخت شمع جمع آوری اعانه نمی تواند کمک کند اما موفق خواهد بود اگر شما برنامه های گروه به خوبی و به طور کامل درگیر است.

[ad_2]