استراحت: استراتژی جدید برای کسب و کار و موفقیت در زندگی

[ad_1]

مهم نیست که چگونه بسیاری از زمان شما باید عهد خود را تغییر دهید رفتند به راه شما هنوز هم خودتان پیدا کنید در حال اجرا پشت در حال اجرا خارج از زمان در حال اجرا از صبر و در حال اجرا بر روی خالی است. بزرگترین مشکل خود را–خستگی. شما فقط ساده خسته شده اید. اما شما در حفظ و رفتن به دلیل وجود به نظر می رسد هیچ راهی برای خروج.

حدس بزنید چه ؟ یک راه وجود دارد اگر شما تصمیم به آن را! نه تنها یک راه اما یک راه است که کمک خواهد کرد که شما دریافت بیشتر انجام می شود در حالی که سلامت عقل خود را. به سادگی قرار دادن زندگی خود را در حال جیغ کشیدن در شما به گرفتن برخی از بقیه! شما احتمالا جیغ پشت چگونه است که من انجام? فقط یکی وجود دارد ، فقط یکی وجود دارد من به مطمئن شوید که بچه ها به مدرسه خرید انجام کسب و کار سودآور, عاشقانه, ثابت است.

روزمره زنان دستکاری های متعدد به انجام لیست و تلاش سخت به اجازه دهید هر یک از آنها را رها کنید. مشکل این است که آنها را شامل نمی شود زمان را به استراحت در هر یک از لیست. خستگی, خستگی ناخوشایند تعاملات بیماری و بیشتر می تواند نتایج حاصل از گوش دادن به یک زندگی است که فریاد برای استراحت.

به عنوان یک تولید کننده خلوت برای زنان مشغول, من پیدا کرده اند که بسیاری از مهمانان ما هستند نا امید با سرعت از روز-به-روز-زندگی و در همان زمان آنها احساس درماندگی به آن را تغییر دهید. من با ارائه چند پیشنهاد برای کمک به آنها انتقال به یک آرامش بیشتر زندگی نه تنها در حالی که آنها در عقب نشینی اما از همه مهمتر زمانی که آنها بازگشت به خانه. در اینجا یک لیست سریع که شما می توانید برش و قرار دادن بر روی تابلو اعلانات در محل کار و یا روی درب یخچال و فریزر در خانه:

o برنامه زمان خاموش. هنگامی که شما یک کسب و کار و یا خانواده انتصاب شما قرار داده و آن را در تقویم. این بیمه است که شما به دنبال از طریق در حفظ آن انتصاب. هر هفته برنامه زمان کمی خاموش. آن را ممکن است برای گرفتن یک بیست دقیقه پیاده روی در ناهار و یا برای به دست آوردن یک بعد از ظهر صورت. هر چه انتخاب خود را است, آن را بنویسید و سپس بلوک کردن زمان. درمان این فقط به عنوان شما را از هر گونه انتصاب و مطمئن شوید که به نشان می دهد تا.

o توجه به سطح انرژی خود را. هنگامی که شما احساس می کنید خودتان غرق شدن بیش از حد طولانی یا بیش از حد کار کرده است. فعال باشید. اگر آن را ممکن است برای تغییر یک جلسه انجام دهید. اگر چیزی وجود دارد که شما می توانید در خانه به جای رفتن به دفتر خودتان اجازه در خانه بمانند. اگر آن را یک کار است که شخص دیگری می تواند انجام دهد نماینده. انجام این کار با این درک است که هنگامی که شما یک کمی استراحت شما را افزایش وضوح و تبدیل شدن به سازنده تر است.

o کمک بخواهید. اجازه ندهید که غرور خود را در راه دریافت کنید در اینجا. درخواست برای کمک به بچه ها با پروژه های با وظایف. یکی به من گفت که تنها راه این کار برای او این است که او به وعده بازگشت به نفع زمانی که او همکار و یا دوست در نیاز. این قرار می دهد ذهن خود را در سهولت قرار می دهد و اجازه می دهد تا او را به احساس احترام و مسئول به کسانی که در زندگی خود. همه ما نیاز به کمک از زمان به زمان درخواست است که اجازه می دهد شخص دیگری برای به اشتراک گذاشتن منابع خود را که بسیاری از آنها خوشحال به انجام.

o تمرین. آیا به دنبال کمال وقتی که می آید به ایجاد یک زندگی است که شامل کار و استراحت. این عمل طول می کشد برای ایجاد هر نوع تغییر در شیوه زندگی. اگر شما برنامه زمان خاموش اما نمی تواند جلو خود را دور. نوشتن آن را دوباره برای روز بعد یا هفته بعد. نکته مهم این است که به روشنی از گناه و شرم آور است. آن احساسات را تنها به شما منجمد در محل و فشار شما بر لبه خستگی و حتی سریع تر.

در نظر گرفتن زمان استراحت می تواند یک سلاح مخفی که منجر به موفقیت بیشتر در کسب و کار و در زندگی است. فقط با افزایش مقدار از بقیه است که شما می توانید تبدیل شدن به خلاق تر و قادر به آوردن ایده های تازه به جدول در محل کار. هنگامی که شما احساس می کنید استراحت شما را نشان می دهد صبر بیشتر به شما مشتریان و همکاران و خانواده است. علاوه بر این شما دوباره پر کردن درونی “و” ساختمان یک ذخیره برای زمانی که شما را به فشار برای دیدار با مهلت و یا تکمیل یک پروژه است. هنگامی که شما خسته هستید, وجود ندارد و داخلی به خوبی از قرعه کشی. سلاح های مخفی خود را به یک زندگی موفق. . . زمان را به استراحت.

©هنر از بقیه 2004

[ad_2]