استراتژی موفقیت در زندگی

[ad_1]

من می خواهم به تعریف موفقیت در مرحله اول و سپس پیشنهاد چگونه به موفقیت در زندگی را می توان به دست آورد. من ادعا نمی تواند یک موفقیت بزرگ در آنچه که من انجام ادعا این است که در پنج سال گذشته من را ساخته اند جهش بزرگ به جلو در کیفیت زندگی روزانه است که من نسبت به آنچه که من در مورد به اشتراک گذاشتن با شما.

ارل نایتینگل یکی از پیشگامان صنعت خود پیشرفت تعریف موفقیت به عنوان “مترقی تحقق یک هدف ارزشمند” و من فکر می کنم که این مورد به خوبی تعریف به عنوان شما را پیدا خواهد کرد.

در کتاب خود “امروز مسائل” جان ماکسول باعث می شود این نظر است که اگر او صرف 24 ساعت با خواننده آن خواهد بود به اندازه کافی برای او را به تعیین چگونه به خوبی خواننده شد صرف زمان خود و در نتیجه این که آیا زندگی خود را در حال حرکت بود موفق در یک جهت یا نه.

در اصل در امور مالی خود را حرفه خود و روابط خود را سلامت به صورت روزانه شما هستند یا در حال حرکت رو به جلو plateauing و یا در حال حرکت به عقب. هر روز مانند مروارید یک گردنبند و هر روز ما نیاز به پیشرفت به سمت رویاهای ما در غیر این صورت ما نمی خواهد رسیدن به آن است که ما قادر به.

آن است که در مجموع نتایج حاصل از بسیاری از تصمیمات کوچک ما را به صورت روزانه است که تعیین مسیر زندگی ما طول می کشد در راه همان است که تجمعی در نتیجه آنچه ما خوردن و نوشیدن و چقدر ورزش ما (یا نیست ) به صورت روزانه تعیین وزن بدن ما و سطح سلامت.

حدود هشت سال پیش من به یک نقطه کم در زندگی من ناراضی بود در کار رفتن جایی سریع و متوجه شدم که تقصیر ذخیره کردن با من. من شروع به خواندن کتابها بهبود خود و بازدید از بهبود خود (persian) وب سایت. من ایجاد یک مدل تصمیم گیری که من استفاده می تواند بر اساس روز به روز بر اساس بهترین مواد من را خوانده بود و شروع به استفاده از آن. زندگی من شروع به بهبود از همه مهمتر من به دست آورده بینش بیشتر به همین دلیل همه چیز معلوم شد راه آنها بود.

من اعتقاد دارم که من مدل ساده است به درک و حس می کند. درک آن است که یک چیز قرار دادن آن به تمرین و دیدن نتایج دیگری است. من ارائه یک “ثابت دریافت سریع” طرح اینجا. برای همه چیز ارزشمند شما پرداخت قیمت. در این مورد قیمت سه گانه است:

1) تصمیم به نگه داشتن ذهن باز و جزئیات بیشتر به ببینید که آیا آنچه من می گویم حس می کند یا نه

2) اگر آن را با شما طنین انداز این رشته به پیاده سازی این مدل در زندگی خود و در انجام آزمایش اثربخشی آن

3) تعيين استقامت به سمت یک راه بهتر زندگی

چارچوب مدل این است:

هر انسان بر روی این سیاره دارای یک ارزش منحصر به فرد سیستم که تشکیل شده بیش از عمر خود را و است که تحت تاثیر پدر و مادر خود و همسالان خود و زندگی خود را تجربه. ما هر متعدد ارزش من ممکن است ارزش های امنیتی و قرار دادن پس انداز در بانک شما ممکن است ارزش ریسک و سرمایه گذاری در stockmarket به عنوان مثال. ارزش های ما رو راهنمای اعمال ما.

برای جامعه به عنوان یک کل ما یک مجموعه ای از قوانین (یا قوانین) که تعریف قابل قبول است رفتار. اگر یک مرد می شکند به یکی دیگر از خانه و دزد تلویزیون خود را به او ستم کرده است تعدادی از قوانین و اگر گرفتار پیگرد قانونی خواهد داشت.

ارزش دارد بنابراین ما شخصی قوانین است که راهنمای ما اقدامات و تعیین آنچه از نظر ما قابل قبول است. جامعه قوانین از سوی دیگر قوانین که یک کشور ملت و یا دولت قرار می دهد در محل برای محافظت از شهروندان خود و برای هدایت مردم به تصمیم گیری است که بر خلاف منافع مشترک است.

من با هم قرار دارند یک سوم مجموعه ای از قوانین است که راهنمای اعمال من را موفق تصمیم گیری در من روز به روز زندگی. از آنجا که ما تجربه زندگی در آنچه که ما فکر می کنیم می گویند و من باید با ایجاد قوانین برای این سه زمینه های فعالیت.

اگر قوانین راهنمای اعمال ما اصول تعیین نتایج حاصل از اعمال ما. هیچ فرد در ذهن راست خود را پرش کردن 10 طبقه ساختمان می دانند که اصل جاذبه را در نتیجه آنها را در حال سقوط به مرگ خود را.

من ایجاد یک لیست از اصول است که سقوط به سه دسته مختلف یعنی آماده سازی فرآیند و محصول.

چشم انداز اصل است: اصل اول شما باید به وضوح خود را در نتیجه نهایی مورد نظر قرار داده و در یک برنامه ریزی برای دستیابی به آن به آن اتفاق می افتد. آن را به احتمال زیاد اتفاق نمی افتد هر راه دیگر.

تهیه اصول تعیین آنچه باید در محل برای چشم انداز خود را برای تبدیل شدن به واقعیت روند اصول تعیین آنچه باید اتفاق می افتد در طول اجرای فاز و محصول اصول تعیین اینکه آیا شما موفق بوده است یا نه.

زندگی موفق به عنوان من از آن شروع می شود با استفاده از قوانین و اصول برای اطلاع رسانی و راهنمای خود را از تصمیم گیری های روزانه به عنوان شما در رسیدن به موفقیت کوچک به صورت روزانه خود را اعتماد به نفس و اعتماد به نفس خود را رشد به عنوان شما ایمان است که این قوانین و اصول در حال اضافه کردن مقدار قابل توجهی به خود را روزانه تجربه می کنند. مرحله بعدی این است که روابط شما درمان مردم راه شما می خواهم به درمان می شود. مرحله نهایی است که در آن شما در تلاش برای خدمت به کسانی که در خارج وجود دارد که کمتر خوش شانس از خودتان.

این سه مرحله همزیستی در این معنا است که ما هرگز تنها عملکرد در یک مرحله به تنهایی. موفقیت در روابط با این حال نمی خواهد رخ می دهد به حد کامل خود را اگر ما در اجرای قوانین و اصول در زندگی روزانه ما است.

بیل گیتس به تازگی استعفا از مایکروسافت است و در حال حاضر ارتکاب تلاش های خود را برای کمک به کسانی که قادر به کمک به خود را دارند. او تعیین کرده است که این بهترین استفاده از زمان خود. وارن بوفه های stockmarket میلیاردر اهدا حدود 40 میلیارد دلار به بنیاد بیل و ملیسا بنیاد گیتس.

اندرو کارنگی, ثروتمندترین مرد جهان در اوایل دهه 1900 صرف نیمه اول عمر خود را گردآوری ثروت و نیمه دوم آن به دور.

[ad_2]