استخدام یک مربی کسب و کار است که تسهیل رشد قابل توجهی

در حال اجرا هر کسب و کار به تنهایی می تواند خود انجام برای هر کارآفرین اما به همان اندازه دشوار و غیر ممکن است را با موفقیت مدیریت کند. با استفاده از این در ذهن, استخدام یک مربی کسب و کار است که همیشه یک حرکت هوشمند به این دلیل که نظر یک متخصص را قادر می سازد و تسهیل کسب و کار برای رسیدن به پتانسیل کامل خود را. کسب و کار مربیگری صنعت در ایالات متحده رشد کرده است در دهه های اخیر به ارزش بیش از 12 میلیارد دلار برجسته و تاثیر آن نیاز به پیدا کردن بهترین مربی کسب و کار برای کسب و کار خود و بنابراین به عنوان برای باز کردن حداکثر توانایی های بالقوه خود.

حتی بهترین مربیان کسب و کار نیاز به خدمات دیگر مربیان کسب و کار به طور موثر درک کشف و امکان استفاده از بسیاری از جزئیات در فردی خود را کسب و کار مجموعه یو پی اس.

استخدام یک مربی واجد شرایط می تواند در بهبود رهبری و تسهیل توسعه در حوزه مالی و مدیریت پروژه. اما وجود دارد بسیاری از ملاحظات مهم در پیدا کردن بهترین یا مربی ایده آل برای کسب و کار شما. این ملاحظات عبارتند از ؛

هزینه

هزینه یک نظر بسیار مهم در انتخاب یک کسب و کار ایده آل مربی و آن را اغلب بستگی به عواملی مانند تخصص از تجربه و تخصص و موقعیت. اگر چه کارشناسان معمولا بسیار گران قیمت است آن را ممکن است برای پیدا کردن مقرون به صرفه مقرون به صرفه مربیان است. و دیگر کسب و کار اجتماعی, سرمایه گذاری زمان و تلاش به راحتی می تواند پیدا کردن پایین پرداخت کارشناسان که می تواند ارائه خدمات مربیگری به عنوان پشتیبانی می شود. حتی قبل از تنظیم در جستجوی یک مربی لازم است خود را به مطالعه بودجه و به وضوح تخصیص چه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خدمات مربیگری بنابراین به عنوان برای جلوگیری از بیش از فرمت به بدهی.

بهترین کسب و کار مناسب

هنگامی که نمونه برداری از پتانسیل مربیان برای هر کسب و کار کلیدی برای اطمینان از کسانی که با بهترین جا برای کسب و کار شما هدف. برای مثال, استخدام ایده آل, غیر انتفاعی, مربی مستلزم باریک به مقرون به صرفه مربیان در کسب و کار اجتماعی دامنه با سوابق ثابت از موفقیت است. این می تواند کمک شخصی و اجتماعی بازخورد توصیه ها در ترکیب با واقعی بحث و گفتگو با این پتانسیل مربیان است.

ممکن است در زمان نامزدی با مربی

این است که کمی پیچیده در نظر گرفتن زمانی که به دنبال گرفتن یک مربی کسب و کار به دلیل اختصاص زمان درگیری معمولا بسیار وابسته به تخصص و محل. اما حصول اطمینان از تنظیم کیفیت و زمان به اندازه کافی طولانی با مربی خود را افزایش اثربخشی ارتباط است. بعلاوه زمان برای برگزاری جلسات و پیگیری کار باید خود را کنار بگذارند و به بهترین از مربیگری.

آمادگی برای تغییر

به منظور تنظیم برای حداکثر منافع از تعامل با یک مربی کسب و کار ضروری است برای آماده تغییرات قابل توجه است. این است که بهره وری از رابطه نه تنها بستگی به کیفیت مشاوره از مربی نیز از آمادگی این مدیریت برای گوش دادن و ایجاد تغییرات با توجه به این.

استخدام یک کسب و کار اجتماعی, مربی تیم می دهد و دیگر کارآفرینان اجتماعی لبه های اضافی مورد نیاز برای رشد قابل توجهی, اما خدمات خود را به مقرون به صرفه بهترین اتصالات و در دسترس است.توصیه های خود را نیز باید اجرا و نتایج به برجسته.

بسیاری از مزایای مرتبط با استخدام آل مربی کسب و کار خلاصه می شود در زیر به نکات زیر;

اضافی مورد نیاز انگیزه

یکی با کیفیت عالی تقریبا هر مربی کسب و کار ارائه خواهد شد بی امان است انگیزه و صاحبان کسب و کار سادهای نیست که پله به راه خود را. بدون توجه به انگیزه های خود در اختیار صاحب هر کسب و کار, لحظات می رسند و هنگامی که آن را تقریبا غیر ممکن است برای اعمال این خود انگیزه. در دوران این همه مهم فشار به بازیابی از یک حرفه ای مورد نیاز است حتی اگر آن را به سادگی در فرم تایید چیزی است که در حال حاضر در ذهن خود و برنامه های.

نترس با نظر بی طرفانه

یک دارایی مهم انجام شده توسط مربیان کسب و کار است که توانایی برای همیشه ارائه بی طرفانه نظرات که اغلب وجود ندارد و در تنظیمات مدیریت بسیاری از کسب و کار. بعلاوه ترس به پیشنهاد تصحیح و مقابله به بنیانگذاران بسیار مفید برای هر کسب و کار به عنوان آن اغلب منجر به راه حل های که دیگران به کسب و کار را از دست رفته است.

پله در خارج از محدوده آسایش

در صورت عدم وجود یک مربی کسب و کار آن است که بسیار آسان برای کسب و کار درونگرا مدیریت برای تبدیل شدن به بیش از حد راحت و متافیزیک ایده های خود را و اهداف محدود کننده برای توسعه. چاشنی کسب و کار مربیان را تشویق ماجراجویی و تلاش چیزهای جدید است که می تواند کمک به کسب و کار شما و همچنین محدود کردن بیش از اشتیاق برای برونگرا کارآفرینان که می تواند در نهایت با گرفتار شدن شیارهای. حرکت خارج از محدوده آسایش خود را با تشویق از کسب و کار خود و مربی نژادهای اعتماد به نفس است که معمولا ترجمه برای دستیابی به اهداف بسیار بزرگ.

پشتیبانی در شناسایی نقاط قوت و ضعف

تجربه مربی کسب و کار ارائه می دهد قابلیت شناسایی الگوهای که کمک در کشف و بهره برداری از نقاط قوت خود را در حالی که توجه و پرداختن به نقاط ضعف. خارج از دیدگاه یک مربی کسب و کار می رود به مراتب فراتر از مرتب سازی دوست داشتن و دوست نداشتن اما به حدی از کشف مفید استعدادهای پنهان و بالقوه است.

افزایش تمرکز بر ایده ها و نیازهای کسب و کار

استخدام تقویت خلاقیت به عنوان آنها در حال حاضر افزایش فرصت های به اشفتگی فکری موقتی ایده ها با هم تنظیم خوب آنها را با تقریبا هرگز ترک کسب و کار. همچنین آنها اطمینان حاصل شود تمرکز از دست رفته نیست از اهداف کسب و کار و کارکنان و مشتریان و یا خانواده است. کسب و کار مربیان اطمینان اولویت باقی می ماند در کسب و کار بدون فداکاری از بخش های دیگر زندگی مانند سلامتی که مهم هستند برای موفقیت ادغام برای موفقیت تضمین شده است.

اهداف مدیریت و پاسخگویی

بی پروا اهداف همیشه به خوبی درک شده توسط مربیان و آنها همکاری برای فعال کردن تحقق. مدیریت کسب و کار و اهداف هر چند نیست با کیفیت برخوردار شده توسط بسیاری از کارآفرینان. با کمک مربیان وجود دارد این است که درک درستی از نحوه طبقه بندی و پیگیری می تواند تنظیم شود تا برای نظارت بر پیشرفت با توجه به اهداف.

راه اندازی مدیریت و تحقق بیشتر اهداف کسب و کار بی پروا سختی و بدون پاسخگویی در طول به کسی. مربی خود را نقش پاسخگویی شریک با مسئولیت یادآوری به شما در تنظیم اهداف و وعده برای برآورده شود.

داشتن هایلایت برخی از مزایای استخدام یک مربی کسب و کار آن است که عادلانه به این نتیجه همه کسب و کار به خصوص شروع یو پی اس و بسیاری پروژه های بهبود مدیریت, بازاریابی و به ویژه جمع آوری کمک های مردمی با ایده آل های اجتماعی کسب و کار مربیگری افزایش گسترش قابلیت.

Author: admindd3234

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *