استاد Jou سه کلمات قصار موفقیت برای تای چی و زندگی

[ad_1]

در فقط در مورد هر کارگاه استاد Jou تدریس وی با اشاره به سه تائو قوانین موفقیت است که به او کمک کرد تا توسعه باور نکردنی زندگی با وجود داشتن جان سالم به در برد یک جنگ وحشیانه و تجربه و در نتیجه مرگ و میر ناشی از خانواده و دوستان است. او همه چیز را از دست او در میهن خود چین در جنگ جهانی دوم است. او تا به حال به دوباره زندگی خود را به عنوان او فرار کرد به تایوان است. او دوباره رونق گرفت اما تبدیل شد به شدت بیمار است. گرفتن تای چی زندگی او را نجات داد و به تقویت خود ادامه داد او را آن. فداکاری خود را به تای چی شد پاداش با آرام کردن ذهن و بدن rivaling این vim و قدرت مردان در 20s خود را. در حالی که دیگران همچنان به سن به عنوان بدن خود را پس از آن رو به وخامت گذاشته استاد Jou دانش آموزان باقی مانده مبهوت به دیدن او بهتر و بهتر در هر سال.

در اینجا او “راز” روان دستور:

1) خودتان را می دانید.

نه سرسری اما عمیق. این نیاز شدید درون گرایی و احتمالا دردناک صداقت (دردناک به نفس-ذهن است). دانستن نقاط قوت و ضعف خود. می دانم که خود را طرف های خوب و بد طرف. چه انگیزه شما ؟ چه منحرف شما ؟ چگونه می تواند به شما استفاده از این “ترفند” خود را به اقدام مثبت و نتایج ؟ آیا شما حتی می دانم آنچه شما انجام می دهند ؟ آیا شما حتی می دانم “که” شما که هستید ؟ دریافت به دانستن همه خود را فوق العاده و بد قطعات. جشن می گیرند چه کار می کند برای شما و خلق و خوی & آموزش قطعات از شما است که شما نگه بازگشت.

2) بهترین خود را انجام دهید اما آن بیش از حد نیست.

هنگامی که شما می خواهید برای پیشرفت در یک منطقه از زندگی خود را, شما باید بهترین خود را انجام دهید. اجازه می دهد خود را برای دریافت پریشان و slacking خاموش خواهد شد و فقط اتلاف انرژی زندگی خود (“چی”). هر چیزی ارزش انجام است که ارزش به خوبی انجام می دهند. و حتی زمانی که شما در حال آرامش گرفتن یک ماساژ یا در تعطیلات – پس از انجام بهترین خود را به واقعا یکی با آن است. به جذب و درک آن است. به در حال حاضر. اما اجتناب از افراط و تفریط. اگر شما بهترین خود را انجام دهید وجود دارد و نه سرزنش. بنابراین حتی اگر رشد است که در آن شما می خواهید آن را در آن لحظه نمی مجازات خود را. آن بیش از حد نیست. به خصوص در تای چی: در حالی که انجام این کار چیزی است که زباله های خود چه می دانید ؟ به طوری که مفاصل آن. و گاهی اوقات شما نمی توانید بگویید که تا زمانی که شما بوده ام در آن در حالی که برای.

اگر شما در, درد, روز بعد “خودتان می دانید” ، آیا شما بیرون رفتن از ساختار? آیا شما انجام تکنیک های نادرست? و پس از آن… مقیاس کمی به عقب در زمان آینده. فراموش نکنید که چه همکلاسی های خود را – اگر شما نیاز به یک استراحت در طول کلاس و سپس آن را! اما باز هم مراقب باشید که شما اجازه ندهید یک شکست به نوبه خود به انجام یا ترک انرژی است. آن است که اغلب یک خط خوب برای راه رفتن بین یین و یانگ (افراط). بزرگترین هدیه ای که می توانید به خودتان است و تجربه و آموزش به شما اجازه تبدیل به روشنفکر که در مورد خوب تعادل یین و یانگ. این بنای حکمت در شرق هنر.

3) در هر زمان را کمی در حال پیشرفت است.

توجه کنید که استاد Jou عاقلانه اظهار داشت: “کمی” حال پیشرفت است. شما لازم نیست به نگرانی در مورد هدف قرار دادن آن را در هر زمان. که فشار بیش از حد. به سادگی خودتان بپرسید “چه چیزی می توانم در حال حاضر و یا امروز به تکامل فقط یک کمی بیشتر؟” این طرز فکر جذب انرژی باور نکردنی به زندگی خود را. آن را حذف خستگی و تمام اشکال از رکود. این پاک موانع. آن می درخشد اشعه از امید و سلامتی و شادی را به جهان خود را. این یک طرز فکر است که منجر به جذب و تجلی شکوه شرایط جسمی و روحی خود را تجربه.

من همچنین می خواهم برای اضافه کردن به هر سه این اصول رویکرد آنها را با یک طرز فکر از درک. من به تماشای من معلم انجام این کار در همه چیز او هر چند او بسیار آرام در مورد آن. در عین حال اگر شما گوش نزدیک شما اغلب می خواهم در اینجا او را به صحبت در مورد آنچه او قدردانی است. حتی اگر کسی یا چیزی را به او اشتباه او هنوز هم سعی کنید برای پیدا کردن خاطرات خوب یا درس آموخته می شود از این وضعیت است. پس از آن او فقط اجازه دهید آن را برو.

این نوع از کلمات گفتاری توسط عقل از سر فرزانگان. در ابتدا تصور این سه کلمات قصار به نظر می رسد بیش از حد ساده است. تنها عاقلانه می تواند درک عمق خود را. و اگر شما به طور جدی اعمال آنها را به شما تضمین خواهد شد نتایج قابل توجه است. فقط آن را یک فرصت و شما برای خودتان را ببینید.

[ad_2]

Author: admindd3234

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *