از پزشک بخواهید می کایروپراکتیک کمک به سردرد ؟

[ad_1]

سردرد دردناک گریزان و یکی از شایع ترین علائم فیزیکی است که مردم در طول عمر خود. درد می تواند رخ دهد با انواع مختلفی از شدت و فرکانس محل و مدت و اغلب ناتوان کننده است. فقط به عنوان وجود دارد بسیاری از انواع و علل سردرد نیز وجود دارد بسیاری از درمان است که می تواند به از بین بردن آنها را بدون استفاده از داروها.

با توجه به بنیاد ملی سردرد بیش از 45 میلیون آمریکایی دچار مزمن و تکرار سردرد. از این 45 میلیون نفر حدود 28 میلیون نفر دچار سردرد میگرن یک بیماری دردناک است که ممکن است شامل ناخوشایند علائم اضافی مانند استفراغ و اختلال بصری. جالب است توجه داشته باشید که حدود 20 درصد از کودکان شکایت از سردرد.

در طول سال روند نسبت به درد و رنج از سردرد را تشدید کرده به طور قابل توجهی تا حد زیادی با توجه به چنین مسائل زندگی به عنوان بیشتر و استرس و افزایش استفاده از ویژوال صفحه نمایش (گوشی های تلفن همراه, ارسال پیامک, کامپیوتر و غیره) بیشتر کافئین خاص مواد شیمیایی مواد غذایی و عادات بد غذایی. این را می توان به اضافه اساسی فیزیکی محرک مانند تغییرات هورمونی و عدم مناسب منحنی در گردن صدمات شلاق زدن لغزش ها و سقوط وزنه های سنگین بر روی شانه ها و گردن (مانند کوله پشتی و لپ تاپ مورد) و عوامل دیگر. با توجه به فیزیوتراپ متخصص دکتر George B. مک کللند از Christiansburg, ویرجینیا “امروز آمریکایی ها در تعامل بیشتر فعالیت های کم تحرک از آنها استفاده می شود و بیشتر ساعت ها را صرف در یک موقعیت ثابت و یا وضعیت. این می تواند به افزایش مفاصل التهاب و تنش عضلانی در گردن و قسمت فوقانی پشت و پوست سر باعث سر خود را به درد.”

انواع سردرد

سردرد سرچشمه در راه های گوناگون از جمله اما نه محدود به:

• تنش: شایع ترین نوع سردرد یک بدنساز-contractive درد.

• گردنی: درد از مبتلايان (انحراف) از گردن و قسمت فوقانی کمر.

• رژیم غذایی: ناشی از مواد غذایی و مواد شیمیایی مانند گاز خردل و تجاری مواد غذایی تکنیک های پردازش.

• Exertional: سر درد است که توسعه پس از ورزش.

• هورمونی: شايع در زنان با فعال باروری چرخه با استفاده از هورمون های مبتنی بر کنترل تولد و یا دستخوش زندگی-مرحله تغییرات هورمونی.

• فشار خون بالا-بر اساس: یک عروقی (رگ های خونی مرتبط) مسئله ای است که معمولا بدتر در طول شب.

• دارو ناشی از: عوارض جانبی تجویز بسیاری از فروشگاه خریداری شده و داروها.

• سینوس: عمیق درد ثابت در جلوی سر و در گونه ها ممکن است با تب و احساس پری در گوش و واقعی تورم.

• گیجگاهی فکی فک (TMJ) ناشی از: یک نتیجه از التهاب مفصل و فشار دادن دندانها دندان که به طور معمول همراه با این اختلال است.

• خوشه: حداقل شایع ترین نوع سردرد متشکل از یک شديد گروه شدید از حملات پشت یک چشم.

بیش از 150 سردرد دسته بندی ها شناسایی شده اند. اکثریت شامل علائم که شامل ضربان دار خفقان و یا فشردن درد و می تواند فقط در چند دقیقه به ساعت و حتی چند روز. سیگنال های اضافی همراه با سردرد غالبا شامل حساسیت به نور; پیش درآمد گاهی اوقات باعث برخی بوها و یا سر و صدا و شدید تر علائم مانند تهوع و استفراغ, درد شکم و گرفتگی معده, اختلالات بینایی floaters تب و سرگیجه و از دست دادن رنگ پوست. گزینه های متعدد وجود داشته باشد و برای درمان سردرد و رویکرد به مراقبت به طور معمول متفاوت است با نوع سردرد است که اتفاق می افتد.

درمان سردرد و مراقبت

درمان و مراقبت از سردرد شامل داروهای تجویزی و بیش از حد داروها و مراقبت های کاریوپراکتیک, طب سوزنی, درمان نقطه ماشه و ماساژ در شب نگهبانان برای جلوگیری از دندان های سنگ زنی تغییرات در رژیم غذایی و تغییر در شیوه زندگی است. داروهای مختلف نشان داده شده است به کاهش سردرد و اغلب یک مکالمه ساده با پزشک خانواده خود و تغییر خود را از رژيم دارويی می تواند به کاهش و حتی پایان دادن درد است.

در اوایل سال 1995 یک مقاله در مجله دستکاری و فیزیولوژیکی درمان (JMPT) گزارش داد که کایروپراکتیک تنظیمات مشخص شد به طور موثر در تسکین سردرد زمانی که زیر فیزیوتراپ را طرح درمان و تولید سود بیشتر از بسیاری از داروهای تجویز می شوند. سپس در سال 2001 یک مطالعه انجام شده در دانشگاه دوک نشان داد که تنظیمات ستون فقرات کمک به جلوگیری از اکثریت که سردرد ناشی از اسپاسم های عضلانی و سردرد ناشی از گردن. اثر تنظیم شد و همچنین گزارش به گذشته بسیار طولانی تر از این مدت از بسیاری از داروهای تجویز می شوند.

یک مطالعه اخیر در گزارش JMPT نشان داد که افرادی که در زمان مناسب داروها درد را تسکین; اما کسانی که تحت مراقبت های کاریوپراکتیک تجربه بیشتری امداد و تا به حال به مراتب عوارض جانبی کمتری نسبت به شرکت کنندگان در مصرف دارو است. مراقبت های کاریوپراکتیک ثابت شده است به خصوص موثر در کاهش درد و تصحیح منشاء بسیاری از انواع سردرد.

اقدامات پیشگیرانه

انواع اقدامات پیشگیرانه می تواند کمک به کاهش احتمال ابتلا به سردرد می شود. • اگر شما به طور معمول در یک موقعیت ثابت برای مدت طولانی انجام کار با کامپیوتر و یا نوع دیگری از فعالیت پر زحمت سعی کنید کشش هر 45 دقیقه.

• جلوگیری از خیره در روی صفحه نمایش کامپیوتر برای مدت طولانی از زمان. شیب سر خود را از یک سمت به سمت و کشش. افزایش مانیتور کامپیوتر خود را به یک موقعیت کمی بالاتر از سطح چشم است.

• چشمان خود را بررسی می شود توسط دکتر خود را به مطمئن شوید که چشم انداز خود را تغییر نکرده است.

• سعی کنید برای جلوگیری از دندان دندانها که در آن امکان پذیر است و باید دوره ای معاینات دندانپزشکی.

• اجتناب از قرار دادن بیش از حد بسیاری از بالش زیر گردن خود را در هنگام دراز کشیدن و خواندن یا تماشای تلویزیون.

• * * * ماندن هیدراته به عنوان بسیاری از سردرد رخ می دهد به دلیل عدم مصرف آب در طول روز است.

• محدود کردن مصرف شراب قرمز و گوشت قرمز به عنوان هر دو شناخته شده است باعث سردرد.

• مشورت با پزشک خود در مورد بسیاری از داروها که باعث سردرد به عنوان عوارض و تعیین کند که آیا شما در حال گرفتن هر یک از آنها.

• اگر شما یک زن که تجارب دشوار چرخه قاعدگی خود مشورت کنید متخصص زنان/متخصص زنان و بحث در مورد هر گونه تغییر مربوط به داروهای شما در حال بدست گرفتن.

• اجتناب از غذاهای کافئین MSG و دیگر excitotoxins که حاوی MSG مانند پروتئین هیدرولیز شده و autolyzed مخمر عصاره سدیم caseinate, طعم دهنده های طبیعی و ادویه جات ترشی جات.

مطالعات نشان می دهد که یکی از هشت نفر در آمریکا و یک فیزیوتراپ. مشورت خانواده خود را فیزیوتراپ در مورد سردرد برنامه درمانی که برای شما مناسب است. بسیاری از سردرد ها ناشی از عدم گردن منحنی است که منجر به اسپاسم های عضلانی و نخاع تنش و همچنین misalignments. ماساژ درمانی می تواند “شگفتی” برای تنش در سر و گردن و طب سوزنی به طور فزاینده ای محبوب به عنوان یک مراقبت گزینه است. مردم بیش از همیشه در حال جذب شدن به سمت روش های طبیعی خود را مدیریت سردرد و شواهد حاکی از این واقعیت است که تا حد زیادی به آنها دستیابی به کمک آنها به دنبال.

[ad_2]