از نواحی اطراف چشم دوری کنید

درمارولر با حرکت بر روی پوست سوراخهای ریزی ایجاد میکند که در نتیجه باعث تحریک پوست میشود. درمارولر، به شکل یک غلطک است که بر سر آن سوزنهای ریزی وجود دارند. درمارولر DRS با 540 نیدل تیتانیومی (0.5 میلی متر)، با سر قابل تعویض و دارای بسته بندی استریل است.

کاربردهای فراوان این دستگاه باعث شده است که به عنوان یک عضو همیشگی و قابل استفاده در منزل به حساب بیاید. این ابزار بهگونهای است که استفاده از آن در منزل هم امکانپذیر است. من تصمیم گرفتم این تاپیک رو بزنم هم برای اینکه انگیزه ای بشه برای خودم که تمام دوره های لازم رو برای کار با درمارولر تا آخر طی کنم هم کمکی بشه به دوستان تا بتونن از تجربیات بنده استفاده کنند و قبل از خرید اطلاعات لازم رو داشته باشند.

یکی از معایب آن این است که ممکن است تا حدودی برای فرد دردآور باشد. اما واقعیت این است که شما به همه این محصولات احتیاج ندارید و استفاده از چندین نوع ابزار نه تنها اثر مثبتی روی پوست شما نخواهد داشت بلکه ممکن است آثار غیرقابل پیش بینی و بدی هم به دنبال داشته باشد. این روش درمانی ممکن است به مدت زمان طولانی نیاز داشته باشد تا اثر خود را بگذارد؛ بنابراین برای نتیجه گرفتن لازم است تا صبر و حوصله زیادی به خرج داد. در عصر حاضر بهره گیری از متدهای جدید ، سریع و پیشرفته زیباسازی و جوان سازی پوست ، جهت رفع و بازسازی مثمر مشکلات پوستی ، عوارض جانبی اندک ، هزینه کمتر و نتایج رضایت بخش و دراز مدت بیشتر از دیگر متدهای درمانی زیبایی قدیمی مد نظر است.

در درمان میکرونیدلینگ معمولاً از ابزاری به نام درمارولر استفاده میشود. به طور کلی دستگاه Dermaroller دستگاهی بسیار عالی جهت از بین بردن سلول های مرده ، تحریک پوست برای تولید پروتئین کلاژن و جوان سازی و پاک سازی ، از بین بردن خطوط و چین و چروک های پوستی ، کاهش سلولیت و پف و تیرگی زیر چشم ، از بین بردن لکه های تیره ، از بین بردن فرورفتگی های پوستی ، استفاده در روش درمانی پی ار پی ، رفع جای بخیه و …

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت درمارولر جوانسازی پوست.