ازدواج کمک می کند تا ایجاد یک خانه ابدی

[ad_1]

ازدواج, عروسی, Shaadi, ازدواج, هر آنچه که شما آن را تبدیل به یک کسب و کار سود برای بسیاری از افراد خودخواه و حریص دامادی و برای معشوق خود پدر و مادر است. قدیمی به زبان اردو گفت: “Shaadi Khaana Aabaadi” به معنی “عروسی کمک می کند تا ایجاد ابدی و همیشگی صفحه اصلی” در حال حاضر تبدیل به یک اسم بی مسمی است. این misogynistic حرکت در قوانین عروس, بازی کلاش قسمت در ازدواج ترتیبات در حالی که چانه زنی با پول نقد و مواد خانوار در برابر غرور و افتخار از فرزندان خود را.

بنابراین بطور عالی یا ظریف یا مرتب ازدواج niceties اغلب از خط خارج باعث بی شماری مجازی خشونت از ازدواج شکست خورده. در اینجا معنای عالی ازدواج شعار “Shaadi Khaana Aabaadi” گم می شود در باد سرد از نفرت و انزجار.

به من اجازه روایت یک ازدواج یا Shaadi پیشنهاد در اینجا نشان از تاب و چرخش در آن طول می کشد تا این پیشنهاد می شود به شکل یک عروسی دوست داشتنی:

خوش تیپ به خوبی واجد شرایط بالقوه داماد طالب از یک پیوند ازدواج با یک خانم بلوند دوست داشتنی رویای خود ثبت نام خود را با یک دفتر ازدواج و یا وب سایت وابسته است. او این کار را با یک امید بزرگ به یک دختر خود را انتخاب است. او به طور کلی از یک مورد احترام خانواده با مقدار زیادی از بستگان و دوستان در اطراف او به او خیلی مهم است و یکی از مورد علاقه. بسیاری از دوستان و بستگان و همسایگان به او توصیه می کند با توجه به تجربه خود و این باعث می شود آرام و زیبا داماد به درک کنند که او چیزی خاص است که ارزش یک مقدار به لحن میلیارد یا هزار میلیارد. آنها بکشاند و او را به جلو خواسته های خود را برای ازدواج است.

همه زیبایی, آموزش و پرورش, استعداد و زشتی یک دختر دارای هیچ معنی به این پول فکر دامادی. و نه آنها را به فکر می کنم از گرفتاری پدر و مادر این دختر که به سادگی تحت فشار از ازدواج خواسته های به نام كنيد. Shaadi (عروسی) می شود واقعا پولی barbaadi (فاجعه) به خانواده دختر.

به نوعی در یک روز خوب یک چند نیز نمایاندن و به خوبی کشت عروس یا پدر و مادر خود را انتخاب کنید و این نمایان آقا از طریق دفتر ازدواج و یا ازدواج سایت انتخاب خود را برای یک تماس اولیه. بارقه امید برای سعادت ازدواج می درخشد روشن به آنها. در تکمیل اولیه سوالات به طور کلی پدر و مادر دختر شتاب برای ازدواج دختر خود و دعوت از داماد و یا پدر و مادر خود را به گفت و گو و برنامه ریزی عروسی به بیشتر نزدیک نقطه از ازدواج سعادت.

پس از انتخاب عروس بر او ظاهر شخصی در حالی که نمایش یک حس غرور و برتری داماد و پدر و مادر مسئول همراه با بستگان خود را به جلو یک لیست جهیزیه در شکل پول و مواد. به شوک و ترس از ساده لوح عروس وضعیت مهریه رو توسط این آموزش گدا مطمئنا می آید به عنوان یک نفرین برای متولد شدن به عنوان یک دختر در این جهان است. پدر و مادر او آه با قلب و احساس کوچک برای تولد یک فرزند دختر و پرورش او را به این روز تنها برای دیدن ناتوانی خود را برای دیدار با ناعادلانه و ناموجه گزاف خواسته است. برای اولین بار آنها شروع به درک این ضرورت نیست که پدر و مادر به فرزند دختر.

به طور کامل مدیون monetarily و یا جمع آوری همه چیز را با دستیابی به درآمد حاصل از فروش ملک آبا و اجدادی خود را و یا هر گونه اموال به دست آمده از زندگی خود را طولانی پس انداز بیچاره پدر و مادر نیم بند تصویب ناعادلانه صدقه التماس تمرین داماد و پدر و مادر خود به منظور دیدار با ازدواج خواسته های جهیزیه.

خیلی انتظار ازدواج, یک عروسی رویای شیرین Shaadi یک Nikah با توجه به شریعت Muhurtam در یک روز فرخنده انجام می شود با پر از نعمت از همه درگیر. بنابراین “Shaadi Khaana Aabaadi” می شود سوار در سفر از طول عمر است.

[ad_2]

Author: admindd3234

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *