احساس استرس? سعی کنید رفتن تکنولوژی رایگان برای یک روز

[ad_1]

“من تکنولوژی-روز رایگان شد یک کابوس” فریاد می زند: یک دانش آموز در ابتدا از او ارائه نهایی در تکنولوژی طبیعت و درونی او تجارب هر دو. این علامت تعجب به من خوشحال آنقدر که من مکرر آن را اغلب در طول روز هنگامی که توصیف این پروژه به دیگر دانش آموزان و همکاران در سن فرانسیس دانشگاه یک دانشگاه جمع به تپه Allegheny کوه در پنسیلوانیا مرکزی.

به عنوان بخشی از برنامه درسی در زیست شناسی, کلاس, دانش آموزان خواسته می شود به مجله در دو متفاوت اما مرتبط با انواع تجارب: دو تکنولوژی روز و 6 بار در طبیعت در تنهایی و بدون همراه و یا آی پاد. واکنش های خود را به این نوع از تجارب هر دو startlingly عمیق و شگفت آور زندگی در حال تغییر, اما در واقعیت, بهبود زندگی. در این مقاله من خواهد شد مربوط تجارب خود را با تکنولوژی روز.

برای این انتساب من به آنها داده برخی از دستور العمل, اما من آن را ترک کرده اند تا به آنها چگونه آنها می خواهند برای تعریف یک تکنولوژی-رایگان “روز”. دانستن چگونه معتاد بیشتر از دانشجویان مقطع کارشناسی هستند تا تلفن های همراه خود را, لپ تاپ با صورت کتاب و آیپاد, من نفرت به آنها بگویید که چقدر آنها باید بدون چنین پشتیبانی می کند. برخی از دانش آموزان واقعا کشش خود و تعریف یک روز به عنوان در واقع بعد از خورشید تا بعد از شام. دیگران تنها می تواند تا آنجا که به تعریف یک ساعت خود را به عنوان ‘روز.’ من از آنها بخواهید به در نظر گرفتن سوالات زیر و نوشتن در مورد آنها را در مجلات.

چگونه آن را احساس می کنید به صرف یک روز بدون تکنولوژی ؟ چه اثر کند و آن را در خلق و خوی خود را? ذهن خود را ؟ احساسات خود را? چه تفاوت شما را متوجه بین فناوری روز و تکنولوژی-رایگان روز ؟ شباهت? چه هستند برخی از چیزهایی که شما می خواهم در مورد یک تکنولوژی-رایگان روز و چرا ؟ چه شما نمی مانند و چرا ؟ چگونه است که تکنولوژی-رایگان خود را تحت تاثیر قرار تعاملات اجتماعی? توضیح دهد. لطفا هر گونه مشاهدات.

در فرهنگ ما بسیاری از ما تبدیل شده اند وابسته به فناوری های ارتباطی در بعضی از فرم یا دیگر. و بسیاری از ما تبدیل شده اند که وابسته به فن آوری بدون آگاه بودن از ما چقدر با تکیه بر آن. برای مثال, ما, متن, دوستان ما و وبلاگ ما ‘Facebook’ (و ایجاد یک فعل جدید در روند). با دانشجویان من شگفت زده هستم و مخفیانه, لمس کردن چگونه اغلب آنها در تماس با پدر و مادر خود را. بسیاری از دانش آموزان ادعا کرد به تماس پدر و مادر خود را هر روز. دیگران گفتند که به نام پدر و مادر خود را معمولا مادر خود را بین هر و هر کلاس. برخی از دانش آموزان در مورد شکایت از دست رفته در جلسات و یا شیوه های بدون فن (ظاهرا خود تغییرات برنامه هر روز و این است که چگونه آنها مطلع هستند).

از سوی دیگر من نیز نگران چقدر کامپیوتر تعامل کرده و به جای چهره به چهره تعامل با دانشجو زندگی می کنند که در سمت راست پایین سالن از هر. آنها گزارش می دهند که آنها ممکن است IM دوست خود را به جای به سادگی راه رفتن در سالن به سلام می گویند.

من با استفاده از این انتساب برای صدها نفر از دانش آموزان بیش از چندین سال در ده ها تن از کلاس. من همیشه شگفت زده روشنگری آگاهی این تمرین ساده به ارمغان می آورد و به آنها در مورد تعامل اجتماعی و شیوه زندگی خود را. در زیر چند انتخاب شخصی خود واکنش:

در حال حاضر: “در یک روز بدون تکنولوژی شما به طور کامل متمرکز بر آنچه شما انجام می دهند که شما هستند. شما هیچ حواس او را پرت به شما را به دور از این محل. ذهن من به آنچه که من انجام شده بود.”

تبدیل شدن به بیشتر های اجتماعی: “این فعالیت من بیشتر اجتماعی از آنجا که به منظور دیدن آنچه که زمان برای رفتن به شام و بار من تا به حال برای رفتن به مردم و از آنها بخواهید به جای پیام کوتاه از آنها و یا پیام فوری. من همچنین توجه کنید(d) چه زیبا این دانشگاه واقعا است.”

“تکنولوژی روز (باید) بهبود تعاملات اجتماعی. من شرکت در گفتگو با دوستان و دختران در خوابگاه من از تنها نشستن در اتاق صحبت کردن در پیام فوری و از طریق پیام کوتاه. صحبت چهره به چهره با مردم بیشتر است شخصی از ارسال IMs و متون.”

اتلاف وقت: “در نهایت این ضایعات ، این فکر در ذهن من عبور آيا من واقعا انجام شده با استفاده از تکنولوژی?'”

اعتیاد به تکنولوژی: (در طول 7.5 ساعت با اتوبوس به مسابقه بسکتبال بدون فن) “من فکر نمی کنم من که قرار بود به آن را. زمانی که ما در متوقف اول ما استراحت توقف من وسوسه به درخواست راننده اتوبوس برای باز کردن پایین, اتوبوس, اما در عوض من هم تیمی تشویق من و من تصمیم خود را. وقتی رسیدیم به هتل من بلافاصله رسیده در کتاب من کیسه برای تلفن من چون من واقعا می خواستم برای دیدن تماس های از دست رفته و پیام های متنی و صوتی. من احساس مانند یک معتاد به مواد مخدر. من متوجه شدم که چگونه وسواس من با تلفن همراه من.” “(بدون تلفن) من نمی دانم چه چیزی برای انجام با خودم. من احساس مثل من بود. آن را قطعا مخلوط احساسات من و به حال من احساس غم در برخی از نقاط, اما پس از آن دوباره خوشحال به خاطر من انجام نمی با استفاده از دستگاه اتوبوس.”

گذراندن وقت با خانواده: یک دانشجو گسترش فناوری روز به صورت رایگان به خانواده اش: “به عنوان من نشسته بود در اتاق نشیمن دیروز تلفن زنگ زد. من از نگاه کردن و نگاه ما تلویزیون است. ما caller id می آید تا در هر تلویزیون در خانه. فقط به عنوان من نگاه به پایین در لپ تاپ من خواهر من فوری-messaged من و پرسید: چه کسی خواستار شد. این بود آن لحظه که من متوجه شدم که به شدت وابسته به خانواده است که در فن آوری های مدرن. بعد از آن شب به من گفت: مادر من داستان است. او می داند که خواهر من و من زندگی می کنند در اتاق های جداگانه و فقط پیام هر یک از دیگر اگر ما نیاز به چیزی. بنابراین من از او پرسید که اگر برای یک شب چهار نفر از ما می تواند چیزی به عنوان یک گروه. او فکر کردم این یک ایده عالی است!”

آنها در ادامه به بازی 2 بازی از متاسفم و 1 بازی SCATTERGORIES. “برای ما تعجب ما تا به حال سرگرم کننده است…..چه کسی می داند! شاید این را تبدیل به جدید ما سنت!”

شروع یک سنت جدید در خانواده خود را! برو tech-رایگان برای یک روز, از بین بردن استرس و شاید برخی از پاپ!

[ad_2]