آی فون برنامه توسعه – کسب درآمد از طریق فروشگاه برنامه iPhone

[ad_1]

انقلاب اینترنت! من مطمئن هستم که شما را خوانده و شنیده ام زیادی در مورد آن و بنابراین من نمی خواهد در لیست راه های بی شمار که در آن همه چیز تغییر کرده است. حرفه ای قادر به کار به طور مستقل و خلاقانه بهره برده اند بیشتر از همه جا از اینترنت.

وجود دارد بسیاری از راه های که شما می توانید نمایش گذاشتن استعداد خود را به جهان (یا هاوک خود را اجناس): شما می توانید با نوشتن یک رمان خود به انتشار آن بیش از آمازون و اگر مردم آن را دوست دارم شما نعناع پول شما می توانید پست های خنده دار تصویری بیش یوتیوب (یا شروع خود شما ‘کانال’) و با استفاده از چیزی بیش از مهارت و نبوغ خود را با پیدا کردن شهرت و ثروت; یا شما می توانید با استفاده از برنامه آی فون خود را توسعه مهارت های فروش خود را به نرم افزار(s) در فروشگاه برنامه اپل و خرید که قایق بادبانی شما همیشه می خواستم!

بیش از 2 میلیارد دلار به برنامه های دانلود شده از فروشگاه App آی فون در هر سال و به عنوان فروش اپل همچنان به افزایش است و بیشتر مردم شروع به استفاده از آی فون تقاضا برای برنامه های آی فون را افزایش دهد. برنامه های آی فون به طور مداوم اخبار و آنها یکی از دلایل نخست برای موفقیت اپل. کارشناسان پیش بینی کرد که 3G گوشی های هوشمند است که ارائه تمام امکانات اینترنت را جایگزین رایانه های شخصی و لپ تاپ ها و برنامه های در حال چیزهایی است که آن را آسان تر برای کاربران به استفاده از گوشی های هوشمند خود را به جای کامپیوتر: بازار برای برنامه های بزرگ است و آن را تنها رشد بیشتر در طول زمان است.

آیا شما از خلاقیت و استعداد و ایده های نوآورانه? وجود دارد دانش آموزان مدرسه وجود دارد که در حال ساخت پول جدی در حال توسعه برنامه های آی فون و فروش آنها با استفاده از فروشگاه app آی فون. آیا شما فکر می کنم شما باید این برنامه ایده از دهه? شما لزوما باید به یک علمی و ویژگی های ذهن برای به دست آوردن موفقیت در آی فون برنامه توسعه: همه شما نیاز به یک ایده و توانایی تبدیل آن به واقعیت است.

بهترین چیزی است که وجود دارد تعدادی از آموزش رایگان و sdk ها در دسترس بر روی اینترنت; شما می توانید آنها را دانلود کنید به صورت رایگان و یاد بگیرند که چگونه به منظور توسعه برنامه های کاربردی برای آی فون نرم افزار. شما ممکن است نیاز به t سرمایه گذاری برخی از زمان برای مطالعه و بررسی چگونگی توسعه بهترین برنامه ها و پس از آن چگونه به آنها را در بازار بیش از خالص اما پس از آن ایده های خلاقانه خود را خواهد شما را از دور.

حتی اگر شما خوب هستند در منطق و ریاضی و برنامه نویسی است و نه فقط برای شما, شما هنوز هم می توانید کمک از حرفه ای و پرداخت هزینه های آی فون توسعه دهندگان به توسعه یک برنامه مبتنی بر ایده های خود را. اگر ایده های خود را واقعا خوب است, شما می توانید متقاعد کردن آنها را به کار برای خانواده سلطنتی از فروش از نرم افزار است. و اگر شما ایده واقعا خوب است و شما مطمئن شوید که این برنامه بر اساس ایده های خود را در حال رفتن به فروش مثل کیک داغ بهترین خود را به پرداخت توسعه چشمگیر و باید کنترل کامل بیش از همه سود خود را در برنامه آیفون!

هنگامی که برنامه آماده است شما فقط نیاز به پیروی از دستورالعمل های ساده بر روی آی فون برنامه توسعه فروشگاه و لیست برنامه های خود را در لیست از برنامه های موجود. اما وجود دارد میلیون ها نفر از برنامه های در فروشگاه برنامه iPhone و بنابراین شما نیاز به انجام همه چیز را به تبلیغ برای برنامه های خود را: دریافت یک وب سایت در نام برنامه را امتحان کنید و کسی را یک قطعه در یک مجله نگه داشتن انگشتان دست خود را عبور کرده و صبر کنید تا جهان را از خواب بیدار به اثبات نبوغ خود را!

[ad_2]