آیا قدرت تصدیق واقعا کار می کند ؟

[ad_1]

من به تازگی در پاسخ به یک ایمیل است که مطرح شده سوال “چگونه به خوبی این تصدیق واقعا کار می کند؟” در زیر پاسخ که من فرستاده کسی که سوال پرسید. وجود دارد تعدادی از نکات مهم و مفید خواهد بود که به دیگران بنابراین من تجدید چاپ اطلاعات. در اینجا آن است که…

پاسخ این است که آن را به شما بستگی دارد و چگونه به خوبی شما آنها اعمال می شود. یک فرد می تواند یک اصل مشخص شده در تصدیق و آنقدر الهام گرفته شده است که آنها میلیون ها نفر است. دیگران می توانید گوش دادن به تمام تصدیق یک زن و شوهر از زمان و در هیچ چیز با آنها. با عرض پوزش من نمی تواند بیشتر و قطعی تر از آن است اما این حقیقت است.

من فکر می کنم که بهتر است سوال را بپرسید “آیا قدرت تصدیق بر اساس اصول صدا است که می تواند منجر به موفقیت می شود؟” پاسخ کاملا. در اینجا برخی از اصول اولیه است که آنها بر اساس:

1. قدرت تصدیق مندرج در مثبت. ما تبدیل شدن به آنچه ما فکر می کنم بیشتر از زمان–ما مسلط افکار.

2. قدرت تکرار فکر مثبت و پیشنهاد. تکرار مخلوط همراه با اعتقاد و مثبت و شور و شوق است که سریع ترین راه برای وضعیت ذهن ناخودآگاه خود را. کل adverstising صنعت است و بر اساس تکرار مطرح و اندیشه با هدف گرفتن مردم را به خرید محصولات خود را. کار می کند ؟ فقط نگاهی به تریلیون ها دلار آمریکا را صرف هر سال تا حد زیادی به عنوان نتیجه میلیاردها دلار صرف شده در تبلیغات. موفق کسب و کار مردم احمق نیستند. آنها صرف مقدار زیادی از پول را در تبلیغات زیرا آنها می دانند که تکرار فکر منجر به مردم اقدام به خرید محصولات خود را.

3. این قدرت تصدیق بنیادی. به شما به عنوان گوش دادن به قدرت تصدیق شما را پیدا خواهد کرد که وجود دارد این است که یک پیشرفت طبیعی به افکار درون بخش و یا (“دیسک”) و بخش خود را. این است که توسط حادثه. من در ابتدا ایجاد برنامه برای خودم به هیچ وجه قصد فروش آن و یا حتی به اشتراک گذاری آن با دیگران است. من رفتم از طریق کتاب هایی که تا به حال بیشترین تاثیر را در زندگی من و استخراج نقاط اصلی که من می خواستم به بیماری در ذهن من و ترجمه آنها را به قدرت تصدیق.

4. قدرت اشتراک بگذارید. منظورم از این ؟ ما باید 5 حواس–چشم صدا و لمس و بو و طعم و مزه. بیشتر حواس شما می توانید درگیر در یادگیری مخلوط با تکرار و احساسات سریعتر به شما خواهد آموخت. با قدرت تاکید ضبط شده شما یک راه آسان برای درگیر کردن حواس از صدا و بینایی و لمسی (یا احساس). صدا واضح و روشن است. شما می تواند شامل حس بینایی با استفاده از قدرت تاکید پوستر و یا محافظ صفحه نمایش. یا فقط با نگاه کردن به لیست تصدیق در کتاب. حتی بیشتر قدرت خود را با استفاده از چشم انداز خلاق و تخیل است. احساس درگیر هنگامی که شما اضافه کردن “فیزیولوژی”–چنین حرکت بدن خود را با یک احساس اطمینان به شما به عنوان گوش دادن به و یا تکرار قدرت تصدیق. تونی Robins مذاکرات زیادی در مورد این مفهوم در کتاب ها و سمینارها.

5. این تصدیق به طور کلی. در حالی که مفاهیم خاص وجود دارد هیچ اشاره ای به اهداف خاص و یا مقدار کمی از پول ، دوباره این است که توسط طراحی به طوری که هر کسی می تواند از آنها استفاده کنید. همانطور که شما بهتر با استفاده از تصدیق و آشنایی بیشتر با زبان الگوهای شما می خواهید برای ایجاد خاص قدرت تصدیق برای وضعیت خود را-به خصوص تنظیم خود را قطعی عمده هدف یا ماموریت در زندگی است. برای مثال یکی از قدرت شخصی تصدیق مرتبط با رسیدن به بیش از 1.000.000 نفر با من رایگان تصدیق کتاب و سایت در مارس 31, 2008. یا ممکن است کسی می خواهید به هدف قرار دادن یک وزن خاص مقدار اگر آنها بیش از وزن. اما شما باید برای یادگیری به راه رفتن قبل از اینکه شما می توانید اجرا کنید–و این است که این تاکید ضبط اکسل. شما باید به وضعیت ذهن خود را به طوری که شما predominating افکار از موفقیت و سلامت و شادی و رفاه و غیره. به منظور مشخص تر تصدیق موثر باشد. و سپس اضافه کردن قدرت تصدیق بر اساس اهداف خاص.

6. بهتر است به استفاده از اظهارات مثبت در رابطه با هدف برنامه ریزی سیستم. این است که چرا من شامل توضیح از من رپ سیستم برنامه ریزی در کتاب من. آن را ساده اما موثر است. این است زیرا شما در حال سازماندهی برنامه های خود را به صورت روزانه در اطراف اهداف خاص و اندازه گیری پیشرفت خود را روزانه است. حتی اگر توضیح سیستم است که تنها تعداد کمی از صفحات این به تنهایی می تواند به ارزش صدها یا هزاران حتی از دلار به شما. چرا من می گویند که ؟ من شخصا سال ها وقت صرف مطالعه و آزمون و خطا و هزاران دلار در تلاش برای پیدا کردن یک راه برای برنامه ریزی و مدیریت عمر و زمان است. این تنها سیستم من شده اند قادر به به طور مداوم استفاده کنید (برای چندین سال در حال حاضر) به طور مداوم به رسیدن به اهداف من است. کلیدی در اینجا این است که روزانه برنامه های سازمان یافته هستند. در حالی که با استفاده از یک “به انجام” لیست بهتر از هیچ چیز آن را به طور کلی بی اثر و بدتر منجر به استرس و پایمال کردن. اگر شما هر گونه جاه طلبی (و بدیهی است که شما باید انجام دهید) اگر شما ایجاد یک لیست تصادفی از چیزهایی که شما باید انجام دهید و می خواهید به انجام آن را به سرعت تبدیل به خسته کننده اگر شما پیدا کردن یک راه برای سازماندهی آن است. این ایده برای رپ آمد به من در یک فلش از الهام در حالی که من در حال گوش دادن به من قدرت تصدیق.

7. قدرت تمرکز و تمرکز. هنگامی که شما به عنوان خوانده شده و یا گوش دادن به صوتی, ضبط بسیاری از اطلاعات می رود تا به سرعت که شما واقعا نمی باید فرصتی برای دوست داشتن و تفکر در یک نقطه خاص به منظور استخراج ارزش. ضبط کمک به تمرکز افکار خود را در سراسر نقاط کلیدی به طوری که شما قادر به بصورتی پایدار و محکم گیاه آن را به ذهن خود را به آن را بهترین فرصت برای جذب افکار مشابه. این اجازه می دهد تا شما را به استفاده از قانون کاشت و برداشت–ضرب. این یک قانون طبیعت است که شما به راحتی می توانید ببینید همه در اطراف شما.

برای مثال اگر شما یک گیاه تک دانه ذرت پرورش آن و مراقبت از آن در نهایت آن را به جلو یک گیاه است که دارای چند گوش ذرت در آن است. و هر گوش از ذرت دارای چند دانه است. در واقع از آن یک دانه ذرت نه تنها شما قادر به رشد به اندازه کافی برای خوردن بخشی از آن نیز وجود دارد بیش از اندازه کافی به گیاه دانه ها بیشتر در فصل آینده. بیش از یک شماره از فصل seedtime و برداشت که تنها بذر ذرت می تواند منجر به یک کل زمینه ذرت (این است که چرا من می گویند فوق العاده فراوانی است یک قانون طبیعت name ضربی روند seedtime و برداشت). فکر می کنم از هر فکر به عنوان یک دانه. به عنوان آن رشد می کند به بلوغ آن را جذب تعدادی از افکار مشابه. قبل از اینکه طولانی, ذهن اشباع شده است با این تسلط بر افکار است. این است که چرا از آن بسیار مهم است برای محافظت از خود و ذهن از هر نوع تاثیر منفی یا فکر پیشنهاد. بهترین راه برای محافظت از خودتان است به طور مداوم کاشت افکار مثبت و پرورش آنها. و یادگیری به رسمیت شناختن افکار منفی و اجتناب از آنها است.

با کشاورزی وجود قطعی فصل برای دانه زمان برداشت محصول است که در عمل مانند ساعت ، شما نمی توانید دانه های ذرت و دوباره روز بعد به درو برداشت. نکته مهم در مورد کاشت دانه مثبت فکر است که وجود دارد هیچ زمان تعیین شده برای برداشت محصول آمده است. در حالی که زمان یک عامل دیگر وجود دارد مراحل شما می توانید برای سرعت بخشیدن به پیشرفت خود را–مانند غلظت.

خوب این همه که من هم برای در حال حاضر. من مطمئن هستم که اگر من در مورد آن فکر وجود دارد خیلی بیشتر از من می توانم بگویم. اما این به خاطر این بوده است که منطقه من از تمرکز برای مدت زمان طولانی–واقعا از آنجایی که من برای اولین بار جزئیات فکر می کنم و رشد غنی در اواخر دهه 70. آنچه واقعا مهم است این است که شما فورا آغاز شده است. نمی افتد به دام تفکر شما را به دانستن همه چیز در مورد تصدیق قبل از اینکه شما شروع به دریافت مزایای. شروع با فقط گوش دادن روزانه و رفتن را از طریق رپ روند. رپ کمک خواهد کرد که شما را اندازه گیری شخصی خود را پیشرفت. صبور باشید. اجازه می دهد خود را به رشد. به یاد داشته باشید seedtime و برداشت. برداشت محصول به زودی خواهد آمد اما تنها اگر شما افشانده شدن دانه ها و پرورش آنها. آن می تواند سریع تر از شما ممکن است در حال حاضر فکر می کنم ممکن است–آن همه تا به شما.

[ad_2]