آیا شما در کار شما دیگر عشق ؟

[ad_1]

چند بار باید به شما گفت که یک یا بیشتر از این بهانه برای ماندن در یک شغل شما دیگر عشق ؟

1. آن را امن – من ارشد.

2. من و همکاران.

3. من می دانم که چگونه به انجام این کار است.

4. شیطان شما می دانید بهتر است از یکی از شما نیست.

5. من بیش از حد به تغییر شغل–که در استخدام من ؟

6. آن را دشوار است برای پیدا کردن یک شغل در این اقتصاد است.

7. این که بد نیست اینجا کار.

8. من نمی دانم آنچه من می خواهم به جای این کار است.

9. من نمی خواهم رئیس من برای پیدا کردن من کار شکار

10. من نیاز به یک درآمد ثابت برای بچه های من.

هشتاد و پنج درصد (85%) از کارگران در سراسر جهان اعتراف به نفرت شغل خود را هنگامی که مورد بررسی ناشناس با توجه به گالوپ نظرسنجی منتشر شده در ماه اوت سال 2017. چرا مردم به ماندن در یک شغل آنها دیگر عشق ؟ پاسخ این است که کمتر پیچیده از یکی ممکن است فکر می کنم.

بسیاری از افرادی که در گیر حرفه ای آنها دیگر عشق است چرا که آنها مردد هستند مشاوره بگیرید. آنها فکر می کنم این فقط یک تابع بودن یک فرد بالغ. ما شده اند تحت تعلیم و مشروط به این باور است که درخواست برای مشاوره است نشانه ای از بی کفایتی و یا ضعف. در بسیاری از مناطق زندگی خود را, شما می توانید با موفقیت دریافت از طریق روز با انجام چیزهایی که شما می دانید به عنوان یک فرد بالغ و یا با خواندن یک مقاله یا کتاب. انجام یک جستجو در اینترنت و voila` مقالات و عناوین کتاب پاپ بر روی صفحه. اما یک مقاله یا کتاب نمی دهد منحصر به فرد احتمالات و یا نیاز است که شما ممکن است روبرو هستند. آن است که تقریبا از دست رفته و مهارت برای رسیدن و از آنها بخواهید برای توصیه. یکی دیگر از دلایل شما ممکن است گیر ماندن این است که شما در حال رسیدن به افرادی که دستور کار خود را دارند که اغلب بسیار متفاوت از شماست.

چرا این حتی مهم است ؟

افرادی که احساس گیر کرده و نیاز به یک محیط امن, هدف, nonjudgmental فضایی که در آن آنها می توانید صحبت کنید همه چیز را از طریق. به عنوان یک مربی من می گویند من واقعا در مورد مراقبت از مشتریان من اما من نمی مراقبت از آنچه آنها انجام می دهند که بسیار متفاوت از, چگونه یک همسر و پدر و مادر یکی از همکاران یا دوستان ممکن است رویکرد مشاوره دادن. اغلب بدون اینکه متوجه آن فرد در زندگی خود را تا به برخی از دیگر دستور کار برای شما. بنابراین اولین چیزی که من انجام دهید این است که ایجاد یک امن چارچوب مرجع برای هر فرد بر اساس نیازهای خود است.

چه عوامل کلیدی هستند که با بهترین ROI?

با چنین فراوانی از آنلاین خود ارزیابی ابزارهای آن آسان به سقوط به تجزیه و تحلیل فلج. من می بینم که اغلب زمانی که مردم به فکر زیادی مصرف مقدار زیادی از ارزیابی. Self-analysis چیز خوبی است. اما گاهی اوقات مردم از دست داد در این سوالات. آنها فکر می کنم جواب خواهد یافت با حفر عمیق تر در درون خود است. پاسخ این است که در هر دو مورد با حفر به خودتان برای روشن کردن عادات قدیمی, اعتقادات و درک اشتباهات برای ساخت یک بنیان قوی از توانمندی. سپس حرکت را به جهان واقعی و آزمایش ایده های خود را و وضوح بیشتر با در نظر گرفتن عمل است. که در عمل می تواند صحبت کردن به کسی در مورد آنچه شما فکر انجام یا چیزی در سمت داوطلبانه یا یادگیری کمی بیشتر در مورد ایده های خود را. اما واقعا که تعامل بین خود و دنیای واقعی است که در آن سحر و جادو میباشیم.

به دنبال بازگشت شما ممکن است متوجه چیزی است که شما نمی در آن زمان – که شما کور شد در مشخصات خود را از جهان کار می کنند. همه شما ممکن است بدانید این است که صنعت شما. و یا شما ممکن است سطح-سطح دید دیگر مشاغل وجود دارد اما بسیاری از زمینه ها و نقش های که ممکن است به طور کامل خاموش روی صفحه نمایش رادار. تحقیق در مورد مشابه دیگر مشاغل خواهد شد گسترش دامنه برای تغییر شغل.

بسیاری از مردم در حال خروج از 9 به 5 وجود برای شروع یک کسب و کار است. برای سال های من به شما گفتن 9 تا 5 به ندرت باعث ایجاد موفقیت مالی برای اکثر مردم است. موفقیت مالی می آید از حداقل دو جریان درآمد. این بستگی دارد که چقدر ثروت مورد نظر شما… 5, 6 و یا 7 آمار و ارقام.

به گفته رابرت Kiyosaki, نویسنده کتاب پرفروش “Rich Dad Poor Dad” تعداد مردم یک چیز می توانید انجام دهید برای افزایش موفقیت مالی برای شروع یک کسب و کار پاره وقت می شود که به یک درآمد تمام وقت بسته به سطح از موفقیت مالی مورد نظر شما.

چارلز دستی, نویسنده, عصر بی خردی متحده “در عصری که تغییر مداوم و تصادفی است و ناپیوسته لازم است برای شکستن از راه تفکر به منظور استفاده از تغییر به نفع ما”. دستی به بررسی چگونگی تغییرات چشمگیر در حال تبدیل کسب و کار, آموزش و پرورش, و این طبیعت کار است. ما می توانید آن را در حیرت انگیز پیشرفت های جدید در فن آوری در تغییر در تقاضا از دستی به مهارت های مغزی و در مجازی ناپدید شدن مادام العمر شغل تمام وقت. دستی مدعی است که ناپیوسته نیاز به تغییر ناپیوسته, وارونه, تفکر, و مورد نیاز برای انواع جدیدی از سازمان رویکردهای جدید به کار جدید انواع مدارس و ایده های جدید در مورد ماهیت جامعه ما است.

این که آیا شما شروع به کوچک صفحه اصلی بر اساس کسب و کار اینترنتی کسب و کار و یا یک شبکه بازاریابی کسب و کار*… داشتن کسب و کار خود را اولین گام به سوی موفقیت مالی, با این حال…

بیشتر مردم نمی دانند “چه کسب و کار برای شروع’ و یا ‘چگونه شروع به ساخت یک کسب و کار.

  • نگه داشتن آن ساده بهترین است.

  • “آن را آسان و آن را مقرون به صرفه برای همه است.”

یک مربی کسب و کار می تواند کمک به شما تصمیم می گیرید چه کسب و کار را به بهترین متناسب با مهارت و استعداد و خلق و خوی.

این لحظه ای است لحظه اول از بقیه عمر خود را. (بله من کمک مردم به عنوان جوان به عنوان 5 و کسانی که 80+)

آیا شما مایل به برداشتن گام های مورد نیاز خود را به ادعا و شادی و موفقیت تحقق و روشنگری? خواهد شما را به استفاده از این فرصت برای ایجاد یک واقعیت جدید برای زندگی خود را ؟

از آن زمان به تغییر و آماده برای آنچه در آینده برای زندگی خود… بنابراین من می خواهم شما را به قرار دادن قلب و روح خود را به پرداخت نزدیک به توجه به چه مقدار و روانی و عاطفی و فیزیکی درد شما در هستند. سپس گام به گام شما می توانید تغییر به آرامی به راحتی و بدون نیاز به مقابله با درد روحی و روانی و استرس نمی دانستند چه باید بکنید, احساس بهترین خود را و دیگر روش های قدیمی است که شما را عقب نگه داشتن.

به یاد داشته باشید شما ممکن است نیاز به درخواست برای کمک.

من می خواهم خود را روزانه احساس ضعف به جا شود با احساس آزادی در طول روز خود را. من مشتاقانه منتظر به شما ابزار برای کمک به شما در غلبه هر روز ترس است که شما نگه بازگشت. در اینجا به زندگی می کنند رویای خود را زندگی در حال حاضر.

هیچ شرم در خواست برای کمک به ایجاد شادی و موفقیت. اگر شما خواندن کتاب های صورت گرفته کارگاه های آموزشی به حال خوانش گرفته شده و نسخه و داروهای OTC ، و هنوز هم مبارزه; شما ممکن است عاطفی بلوک های جلوگیری از شما را از حرکت به شادی خود را و خواسته ها است.

شما ممکن است نیاز به درخواست برای کمک به روشن کردن شک به خود و ترس و احساس گناه و شرم و یا unworthiness.

در اینجا به زندگی می کنند رویای خود را زندگی در حال حاضر.

هیچ شرم در خواست برای کمک به ایجاد شادی و موفقیت. اگر شما خواندن کتاب های صورت گرفته کارگاه های آموزشی به حال خوانش گرفته شده و نسخه و داروهای OTC ، و هنوز هم مبارزه; شما ممکن است عاطفی بلوک های جلوگیری از شما را از حرکت به شادی خود را و خواسته ها است.

این سرمایه گذاری در سلامت و شادی و موفقیت تحقق و توانمندسازی. پیروی از این اصول در این روند تغییر خواهد کرد زندگی خود را برای همیشه و من می خواهم شما را به تجربه خودتان آن را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. به یاد داشته باشید تنها شما می توانید مراقبت از خود شادی و روانی و عاطفی و جسمی سلامت و موفقیت حرفه ای.

شما می توانید آن را انجام دهید! تماس با من اگر شما نیاز به کمک برای غلبه بر هر بلوک و یا باورهای محدود کننده!

[ad_2]