آیا تصدیق واقعا کار می کند ؟

[ad_1]

بسیاری از افراد موفق اعتباری استفاده از اظهارات مثبت خود را برای موفقیت است. حتی برخی از ویژگی تصدیق به ایجاد معجزه در زندگی خود را. پس چرا بسیاری از افراد می گویند که تصدیق برای آنها کار نمی کند? آن است که یک سوال از با استفاده از حق یا “درست” تکنیک های برای دریافت نتایج مورد نظر است ؟ بسیاری از مردم به نوبه خود به کتاب را به جستجو برای پاسخ تاکید تکنیک های. به عنوان بسیاری از در نهایت کشف بسیاری از کتاب محزون می خوانی فاقد وقتی که می آید به ارائه نیاز به پاسخ.

قبل از بحث در مورد تاکید تکنیک به ما اجازه دهید نگاهی به منظور از تصدیق است. تنها هدف از قرائت تاکید است به تصویب یک فرمان از ذهن خودآگاه به ناخودآگاه ذهن است. بسیاری از کسانی که خواندن این زمین شکستن گزارش “نحوه مغناطیسی جذب هر چیزی که شما می خواهید به زندگی خود را در حال حاضر” را در حال حاضر می دانیم که ذهن ناخودآگاه است که توانایی به حرکت به سمت و یا به زندگی چیزی است که آن را می پذیرد به عنوان درست است. به خودتان بگویید که “من هرگز موفق نخواهند شد” و این که دقیق نتیجه را ببینید. پس چگونه ما در حل این مشکل ؟ وجود دارد 5 قوانین به ساخت تصدیق کار می کنند. من به بحث در مورد 2 تا از این زیر دانلود کنید.

اولین ناخودآگاه ذهن باید باور تاکید می شود درست است. اگر شما وزن 300 پوند و به شما می گویند به خودتان “من وزن 150 پوند” ذهن ناخودآگاه شما را به وضوح نه قبول این درست است. به طور مشابه اگر شما به خودتان می گویید که شما “کسب درآمد $150,000 یک سال” که در واقع شما از نظر مالی شکست است که به سختی فروش به ذهن ناخودآگاه خود را. پس چگونه ما در اطراف این چالش ؟ بسیار به سادگی.

استفاده از عبارت “من را انتخاب کنید” در خود تاکید. به جای گفتن “من کسب درآمد $150,000” می گویند “من را انتخاب کنید برای به دست آوردن $150,000”. شما ایده را دریافت کنید.

در مرحله دوم شما باید ارائه ناخودآگاه ذهن با اثبات این که آنچه شما می گویید درست است. در اینجا یک مثال از آنچه منظور من است. اجازه بدهید به ما می گویند شما دچار اضافه وزن هستند و به شما می گویند به خودتان “من را انتخاب کنید برای کوچک خوردن وعده های غذایی سالم”. آیا این کار ؟ اما حقیقت این است که هنگامی که شما در واقع خوردن وعده غذایی خود را, شما ممکن است فکر که شما یا پرخوری و یا خوردن غذا اشتباه است. این احساس منفی درگیری های خود را با تاکید و به دنبال بی اعتبار کردن آن به عنوان نادرست است. به عبارت دیگر ذهن خود را نمی بینم اثبات این که تاکید شما درست است. در حال حاضر اگر شما نگاه کردن در بشقاب شما و دیدن یک وعده غذایی سالم و سپس می گویند به خودتان “من همیشه انتخاب برای کوچک خوردن وعده های غذایی سالم و احساس بزرگ در مورد آن” شما احساس بهتر و در واقع ارائه خود را subconcious ذهن با اثبات که شما در حال انتخاب غذا خوردن سالم. این فرایند را به راحتی شما را در مسیر که می خواهید به آن بروید.

اینها فقط 2 از تکنیک های است که هر کسی می توانید استفاده کنید برای افزایش قدرت و اثربخشی تصدیق. استفاده از آنها را به درستی و آنها را تصدیق خیلی بیشتر موثر است.

[ad_2]