آنچه غیر انتفاعی خود را نیاز به می دانم که امروز در مورد SEO

[ad_1]

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یک اصطلاح است که هر کس با استفاده از این روزها اما بسیاری از مردم در بخش غیر انتفاعی نمی دانم آنچه در آن به معنی. وجود دارد بسیاری از کارشناسان جستجوگرها وجود دارد ادعا آنها می توانید سایت خود را به بالای رتبه بندی, اما گاهی اوقات این نتایج نمی یاد بیرون. داشتن دانش پایه در مورد جستجوگرها می تواند یک راه طولانی برای شما به عنوان مدیر اجرایی یک سازمان است.

تا آنجا که شما تکیه بر فن آوری خود را مردم SEO چیزی است که همه رهبران می توانند و باید بدانید.

چه جستجوگرها است ؟

بهینه سازی موتور جستجو و یا جستجوگرها است که آسان به درک مفهومی. جستجوگرها روند گرفتن چشم خود را به وب سایت از طریق آلی (به عنوان مثال پرداخت نشده) و محتوای سرمقاله (به عنوان مثال یک وبلاگ در سایت خود). برای دریافت ترافیک به وب سایت شما به نظر می رسد بالا صفحه اول ترجیحا در رتبه بندی موتورهای جستجو مانند گوگل و یاهو و یا بینگ.

موتورهای جستجو به طور مستمر در حال تغییر خود را دیجیتال از الگوریتم های که تحت تاثیر قرار رتبه بندی. آن را انجام داده است تا کیفیت آنچه مردم در آن بالا است. به عبارت دیگر موتورهای جستجو محل حق بیمه در با کیفیت بالا و محتوای آنها نمی خواهید کاربران نهایی به نتایج کامل دادن. و شما نمی خواهید مطالب خود را به پرچم به عنوان ایجاد شده برای موتورهای جستجو-و نه انسان کامل از کلمات کلیدی برای مثال و یا صفحات با مطالب نامربوط.

چرا SEO مهم است ؟

ارائه محتوا برای انسان و انسان تجربه چیزی است که موتورهای جستجو می خواهید در اینترنت. و به عنوان انسان ما نمی خواهید به خواندن مقالات و بازدید از سایت های فقیر دستور زبان غلط و بی ربط و یا نامنسجم اطلاعات است.

حصول اطمینان از خوب و یا “کلاه سفید جستجوگرها” که بدان معنی است که محتوای ارائه می شود که کیفیت برای انسان و پایبند به موتور جستجوی قوانین و دستورالعمل های ضروری برای داشتن یک رتبه بندی بالا. گوگل دیجیتال “رباتها” یا “عنکبوت” به طور مستمر در جستجوی اینترنتی مطمئن بهترین سایت ها و رتبه بندی صفحات در بالای هر جستجو. آنها همچنین نمایه سازی محتوا و وب سایت. عنکبوت در حال خزنده اینترنت و نمایه سازی آن در گوگل و یاهو و یا بینگ “directory.” که نمایه سازی پس از آن باعث می شود که مناسب ترین و با کیفیت بالا در نتایج جستجو به نظر می رسد هنگامی که کسی یک جستجو.

چگونه می توانم بهبود SEO سایت?

وجود دارد برخی از راه برای اطمینان حاصل شود که سازمان خود را در وب سایت یا وبلاگ در موتور جستجو بهینه سازی شده است.

  • سایت خود و مطالب خود را به تلفن همراه آماده شده است. اگر شما سایت هنوز هم نبوده است طراحی شده برای تلفن همراه شما ممکن است بخواهید به در که در مورد حق در حال حاضر.

  • به عنوان موتورهای جستجو و رسانه های اجتماعی تکیه می کنند و تا کنون به طور فزاینده ای در تصاویری, شما باید برخی از فیلم های بزرگ و عکاسی همراه خود را کپی کنید.

  • عصر دیجیتال همه چیز در مورد به اشتراک گذاری. بهبود رتبه سئو کمک کرده است با داشتن محتوای فوتی و فوری است که مردم می خواهند به: الف) خواندن; و ب) به اشتراک بگذارید. ادغام سایت به اشتراک گذاری پلاگین ها و دکمه ها.

  • باور کنید یا نه, امنیت سایت شما تاثیر می گذارد خود را رتبه بندی موتور جستجو. مطمئن شوید که سایت خود را با استفاده از Hyper Text Transfer, پروتکل امن (HTTPS). پروتکل HTTPS محافظت از داده ها بین یک بازدید کننده در سایت شما از طریق اینترنت و وب سایت خود را.

در نهایت اگر شما به دنبال برای موفقیت در جستجوگرها وجود دارد دو متریک است که شما می خواهید به استفاده از برای کمک به شما در اندازه گیری موفقیت:

  1. شما می خواهید برای دیدن که وب سایت خود را به نظر می رسد بالا در رتبه بندی در صفحه اول از محبوب ترین موتور های جستجو به خصوص گوگل است.

  2. شما می خواهید نرخ تبدیل بالا برای وب سایت خود را. اگر مردم در حال خرید آنچه که شما به فروش و یا ثبت نام شما باید یک مشکل عمیق تر از جستجوگرها.

درک این جنبه های ضروری بهینه سازی موتور جستجو خواهد شد یک راه طولانی به سوی ساخت مطمئن شوید که شما و فنی خود را با تیم پشتیبانی در حال برقراری ارتباط با همان درک از جستجوگرها. و این دانش پایه خود را کمک خواهد کرد غیر انتفاعی و یا سازمانی اجتماعی سایت یا وبلاگ دستیابی به موفقیت دیجیتال.

[ad_2]