آماده برای نشان دادن چیزهایی است که کارفرمایان ارزش

[ad_1]

به عنوان فارغ التحصیلان دانشگاه ورود به دنیای کار و کارفرمایان خواهد بود و آنها را تماشا و ارزیابی عملکرد شغلی خود. کارکنان جدید انتظار می رود به قبول فرهنگ مناسب و ثابت کند که به آنها تعلق دارند.

کارفرمایان می خواهند کارکنان جدید به آمار زمین در حال اجرا انجام در سطح بالا و تحت تاثیر قرار دادن همه آنها با کار و یا روبرو می شوند. به عبارت دیگر اخیر grads باید کسب راه خود را به شرکت های ساخت جامد سهم.

آنچه مهم است به کارفرمایان ؟

1. عملکرد – نتایج مهم هستند. کارکنان که به طور مداوم ملاقات و یا بیش از حد انتظار کیفیت و کمیت مورد نیاز از این کار به احتمال زیاد ارزش دارد.

2. حرفه ای – یک کارمند رفتار و گفتار و لباس تصمیمات و عملکرد انتظار می رود به طور منظم. کارفرمایان می خواهند کارکنان به آنها را نگاه خوب است.

3. نگرش – هنگامی که کارکنان جدید کارفرمایان ارائه یک “من شما را به انجام آنچه در آن طول می کشد” نگرش آنها را در مسیر درست. کارفرمایان نیاز به افرادی که می ترسند به گرفتن دست خود را کثیف را در چند ساعت اضافی و یا ارائه راه حل های خلاقانه برای مشکلات.

4. ارتباطات – توانایی نوشتن به صحبت می کنند و با نفوذ اعضای مدیریت, همکاران, مشتریان و تامین کنندگان است که یک جزء لازم از موفقیت کسب و کار.

5. رفتار خوب کارکنان به دیگران بگویید که آنها در حال راه آنها درمان آنها و رفتار آنها در محیط اجتماعی. ادب و احترام مهربان و مفید را دریافت کنید کارمندان جدید را به یک شروع خوب.

6. صحت – بدون کارفرما را تحمل جعلی یا ساختگی برای بسیار طولانی است. آنها می خواهند کارکنان که راحت و با اعتماد به نفس کافی برای به اشتراک گذاشتن نظرات و ایده ها و همچنین اعتراف به اشتباهات خود و کاستی. از همه مهمتر, آنها می خواهند کارکنان که به طور مداوم انجام آنچه آنها می گویند که آنها انجام خواهد داد. اعمال خود و نتايج مطابقت با کلمات خود را.

7. تعيين – موفقیت است نه به دست هر کسی. کارکنان باید آن را می خواهم و مبارزه برای آن است. جاده موفقیت سفر متمرکز افرادی که نمی دهد تا و ترک نیست آنهایی که حل مشکلات و همه چیز را به سطح بعدی.

برای بزرگسالان جوان که در حال راه اندازی حرفه خود این هفت امتیاز را کمک خواهد کرد که به موقعیت آنها را برای رسیدن به موفقیت. شهرت مهم است. آنچه دیگران فکر می کنند و می گویند در مورد یک کارمند جدید خواهد شد مهم است.

پس از تغییر شغل چیزی است که اکثر مردم انجام خواهد شد به صورت دوره ای آن است که شهرت خود را خود را در عملکرد و رفتار خود را حفظ خواهد کرد که آنها را در جاده ها به موفقیت است.

[ad_2]