کد خبر : 188تاریخ ثبت : 1396/12/23 09:20:47
 دموکرات ترین نظام سیاسی در دنیا مربوط به ایران است کارشناس مسائل سیاسی؛

دموکرات ترین نظام سیاسی در دنیا مربوط به ایران است

کارشناس مسائل سیاسی گفت: در جهان دموکرات ترین نظام سیاسی در دنیا مربوط به کشور ایران است.

به گزارش"ناصرون"سید محمد جواد مهدوی مرتضوی مدرس دانشگاه و کارشناس مسائل سیاسی در نشست بصیرتی بسیجیان برازجان گفت:می توانیم ادعا کنیم عجیب ترین و دموکرات ترین نظام سیاسی در دنیا کشور ما ایران است.

مهدوی مرتضوی با اشاره به برخی مسئولین و وزرای حاضر در این دولت و نیز شهردار کنونی تهران گفت: در همه جای دنیا مخالفین حکومت یا قانون آن کشور یا تحت شدیدترین تدابیر امنیتی قرار میگیرند یا به هر نحوی ترور و سوخته می شوند و یا از مسئولیت دور نگه داشته می شوند.

این کارشناس مسائل سیاسی افزود: در کشور ایران، مخالفین نظام را تهدید می کنند، در فتنه و براندازی حکومت شرکت می کنند خانه به خانه به در خانه مردم می روند و ملت را علیه نظام و شکایت کشی تحریک و اغوا می کنند و علیه نظام و حکومت هم سازماندهی می کنند وآنگاه پس از آن، امروز شاهدیم در همان نظام و دولتش مسئولیت می گیرند و بر همان مردم هم حکومت هم می کنند.

مهدوی مرتضوی اظهار داشت: همان کسانی که از انقلابی بودن گذشته خود نادم و پشیمانند و امروز مسئولیت دارند هم نمی توانند ادعا کنند در دوره طاغوت شاه این چنین فضایی بوده است و یا برای آنها می توانست فراهم باشد.

انتهعال پیام/.

 

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه