کد خبر : 166تاریخ ثبت : 1396/11/22 11:41:38
ملت همیشه استوار و ثابت قدم مانده اند امام جمعه شهر برازجان:

ملت همیشه استوار و ثابت قدم مانده اند

امام جمعه شهر برازجان در مراسم یوم الله 22 بهمن گفت:ملت همیشه استوار و ثابت قدم مانده اند

به گزارش"ناصرون"امام جمعه شهر برازجان در مراسم یوم الله 22 بهمن شهر برازجان برگزار اظهار داشت: این ملت استوار و ثابت قدم مانده اند و در طول تاریخ نشان داده شده است هر جایی قصد تجاوز به خاک این وطن را داشته اند همین مردم در برابر آنان ایستاده اند و دشمن را نابود کرده اند.

حجت السلام حسن مصلح در ادامه صحبت های خود افزود:این مردم بودند که در کنار امام(ره) انقلاب را به پیروزی رساندند و تا آخرین تئون در برابر استکبار و ظلم ایستادند تا به آزادی رسیدند.

مصلح اضافه کرد: مردم حاضر نشدند یک وجب از خاک ایران تسخیر شود و از انقلاب با تمام وجود دفاع کردند و پیوسته در فتنه های متعدد با بصیرت کامل از آرمان های امام و انقلاب و خون شهدا نیز دفاع کردند.

سخنران مراسم 22 بهمن در برازجان تصریح کرد: مردم کاستی دارند فشار اقصادی بر روی زندگی آنان است ولی هیچ وقت پرچم را آتش نمی زنند زیرا این مردم خون داده اند و تا پای جان انقلاب را حفظ می کنند.

همچنین در این مراسم بزرگ فرماندار دشتستان اظهار داشت: امروز روز میثاق ایرانیان و روز وحدت ایرانیان است و سرفرازی ملت ایران در برابر استبداد و استکبار است.

ارسلان زارع در ادامه صحبت های خود افزود: امروز سرتاسر ایران و این مملکت پهناور با انسجام و وحدت بی نظیر خود آزادی خود را یک بار دیگر جشن گرفتند.

وی اضافه کرد: بسیار از دستاوردها نادیده گرفته می شود ولی  جمهوری اسلامی ایران در طول چهار دهه  توانسته است در برابر همه فشار ها مقاومت کند .

 

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه