کد خبر : 163تاریخ ثبت : 1396/11/21 08:08:24
احداث خانه بهداشت روستای خون دشتستان+تصاویر با مشارکت بانک ملت؛

احداث خانه بهداشت روستای خون دشتستان+تصاویر

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی مراسم عملیات احداث خانه بهداشت روستای خون از بخش بوشکان شهرستان دشتستان با مشارکت بانک ملت آغاز گردید.

به گزارش"ناصرون"در ابتدای این مراسم  فرماندار دشتستان ضمن اظهار رضایت از عملکرد خوب بانک ملت دشتستان اظهار داشت:کارکنان بانک ملت دشتستان  با رعایت کامل طرح تکریم ارباب و رجوع و با رعایت اخلاق حسنه و رفتار حرفه ای همیشه گره گشای مشکلات مردم هستند

ارسلان زارع افزود: این بانک همواره منشأ اقدامات و خدمات ارزنده  در سطح جامعه بوده و در اجرای طرح های بزرگ همواره پیشتاز بوده است.

زارع از توجه ویژه بانک ملت به بخش سلامت و آموزش مردم استان و شهرستان دشتستان به جهت مشارکت در احداث دو پروژه مهم و اساسی خانه بهداشت روستای خون ومدرسه شهدای بانک ملت بوشکان در این شهرستان تقدیر و تشکر نمودند.

در ادامه این مراسم مدیرعامل بانک ملت استان بوشهر نیز در سخنانی ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی خاطر نشان شد:پرداخت تسهیلات جهت خرید گندم کشاورزان، گازرسانی شهرها و روستاها، نوسازی بافت های فرسوده، تجهیز ناوگان هوایی با هواپیما های پیشرفته و همچنین پرداخت تسهیلات به بخش سلامت را از اقدامات بزرگ بانک ملت در این شرایط سخت اقتصادی بیان کرد.

کیوانی اعلام داشت: این مایه افتخار است که بانک ملت بعنوان بزرگترین بانک حامی بخش سلامت و بزرگترین بانک مدرسه ساز کشور امروز در اجرای طرح های بزرگ کشور همواره پیشتاز بوده است.

همچنین در حاشیه این مراسم مسلم مختاری رئیس بانک ملت دشتستان ضمن تبریک فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به برخی اقدامات بانک ملت در سال های اخیر اشاره نمود و تصریح کرد: در سال های اخیر فعالیت های نظیر خرید نقدی گندم، اعطای تسهیلات مسکن روستایی و بافت فرسوده، تسهیلات مسکن خانواده شهدا، کمیته امداد امام خمینی(ره)،بهزیستی، تسهیلات مسکن مهر، قرض الحسنه ازدواج و درمان بیماری بوده است که این بانک در کنار سایر خدمات به جهت کمک به مردم خوب ایران اسلامی ساخت مدرسه، خانه بهداشت و خوابگاه دانشجویی را بعنوان مسئولیت های اجتماعی در دستور کار دارد .

مختاری اضافه کرد: بانک ملت به قصد قرب الهی و ترویج فعالیتهای خیر خواهانه ارتقاء سطح سلامت و بهداشت، با نگاه ویژه به مناطق کمتر توسعه یافته و عنایت یگانه خالق رحمان و رحیم عملیات احداث خانه بهداشت روستای خون از بخش بوشکان شهرستان دشتستان را دربهمن ماه۱۳۹۶ با اعتباری بالغ بر ۳۰۰۰میلیون ریال آغاز نموده است.

 

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه