کد خبر : 162تاریخ ثبت : 1396/11/21 07:39:40
 بخش اول پروژه های عمرانی شهرداری برازجان افتتاح شد+تصاویر بمناسبت دهه مبارک فجر ؛

بخش اول پروژه های عمرانی شهرداری برازجان افتتاح شد+تصاویر

با حضور مسئولین بخش اول پروژه های عمرانی شهرداری برازجان افتتاح شد.

به گزارش"ناصرون"مهندس محمدی در این آیین ضمن تبریک دهه مبارک فجر و قدردانی از حمایت های استاندار محترم، فرماندار و معاونین وی و اعضای شورای شهر اذعان نمود: 20پروژه عمرانی در دهه مبارک فجر آماده افتتاح و بهره برداری می باشد و امیدواریم این خدمت کوچک ، مورد توجه ورضایت شهروندان عزیز قرار گیرد.
وی اعتبار این پروژه ها را هشتادو یک میلیارد و 900میلیون ريال عنوان نمود و افزود: فضای سبز خیابان حمزه سیدالشهداء (پارک خیام) یک فضای بدون استفاده بود که با هزینه ای معادل 2میلیارد و 500میلیون ريال به یکی از چشم اندازهای شهری مبدل گردیده است.
وی افزود: عملیات اجرایی این پروژه شامل: 750متر سنگ جدول، 3آبنما،2100متر مربع زیرسازی و سنگفرش ، 300مترمربع خاکبرداری و خاکریزی و اجرای نورپردازی زیر تمامی درختان در این مسیر می باشد.
شهردار برازجان اقدامات انجام شده را حاصل زحمات کارکنان حوزه های عمرانی ، اجرایی وخدمات شهری و فرهنگی اجتماعی شهرداری دانست و خاطرنشان نمود: یکی دیگر از این طرح ها، احداث خیابان شهید معروفی و گذرهای منشعب از آن است که اعتبار آن 2میلیارد و 200میلیون ريال بوده و مساحت کلی آن نیز 5550 مترمربع می باشد.
مهندس محمدی با تشکر از همکاری آموزش وپرورش شهرستان دشتستان ، در خصوص زمین چمن مصنوعی وحدت ابراز داشت: اکثر زمین های چمن مصنوعی در محلات کمتر توسعه یافته احداث شده که امیدواریم امکانات فراهم شده ، موجب جلب رضایت مردم شود.
وی افتتاح این سه طرح را به نمایندگی از 20پروژه عمرانی دیگر دانست و افزود: اعتبار این پروژه یک میلیارد و 900میلیون ريال بوده و مساحت آن نیز 1075مترمربع است.
دکتر زارع فرماندار شهرستان دشتستان نیز در ادامه ضمن از زحمات شبانه روزی مجموعه شهرداری برازجان و همچنین تعامل بین شورای اسلامی شهر و شهرداری تشکر نمود و گفت: همگرایی ایجاد شده زمینه ساز خدمات شایسته ای به شهروندان عزیز بوده است.
وی اذعان داشت: با توجه به وضعیت اقلیمی منطقه، افزایش سرانه فضای سبز یکی از ضرورت های شهر برازجان است که مدیریت شهری می تواند با برنامه ریزی ، جهت افزایش سرانه های فضای سبز، امکانات رفاهی و ورزشی گام های مثبتی بردارد.
زارع افزود: در راستای افق 1400 ، سعی ما بر این است که با حمایت از شهرداری ها، موقعیت توسعه شهرها را فراهم نماییم.
مهدی نیکنام و نوید متین ، رییس و نایب رییس شورای اسلامی شهر برازجان نیز از زحمات خستگی ناپذیر مجموعه شهرداری تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه