کد خبر : 131تاریخ ثبت : 1396/11/5 09:39:03
آش خوری طیف چپ و راست در یک کاسه! یادداشت/

آش خوری طیف چپ و راست در یک کاسه!

وقتی به چرایی قیام مردم علیه رژیم ضحاک پهلوی می نگری در نهایت به مبانی فکری حضرت امام (ره) می رسید، با کنکاش و تحقیق در تاریخ به راحتی عمق باورهای مردم به این مبانی را درک می کنید و با آن همنشین می شوید، فقط کافی هست که ایمان و تقوای الهی در ذات تو خوی گرفته باشد.

به گزارش"ناصرون"پس از امام راحل  امام خامنه ای رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی ایران ادامه دهنده این مبانی فکری بودند و تمام تلاش خود را در جهت به تحقق رساندن آرمانهای انقلابی بکار بستند.


اما دسیسه چینی های شیاطین همیشه چالش برانگیز بوده و هست، هستند کسانی که در دام ابلیس گرفتار شده و باورهای آنان کمرنگ یا از بین رفته هست، که عملکردهای ضعیف زمامداران نقش به سزایی در این نتیجه داشته هست.

این زمامداران که اکثرا از دو طیف چپ و راست بوده هر دو مقصر اصلی این اوضاع هستند، متاسفانه نشستن افراد به ظاهر ولایتمدار و انقلابی بر بعضی مسندها و رسوخ بعضی دستان ناپاک و معاند در این دو گروه و  بدنه های حاکمیتی و نهادی و در نهایت فاصله گرفتن بعضی تصمیمات حاکمیتی از مبانی فکری حضرت امام راحل عنصر اصلی در تضعیف باورهای مردم بوده است.


در یک کلام هیچ یک از این دو گروه نمی توانند خود را مقصر ندانند و باید گفت چپ و راست مقصرند و از یک کاسه آش می خورند.

اما جریانهای درون اجتماعی که در واقع بانیان اصلی انقلاب بوده و اکثریت از مکتب تشییع بودند، همیشه سعی کردند که در مسیر انقلاب و اسلام قدم بردارند و هرجا که انحرافی ببینند آتش به اختیار عمل کنند، به نوعی می شود گفت بالانس  کشتی انقلاب هستند و از چپ و راست شدن کشتی پرهیز میکنند و تنها در یک مسیر مستقیم و آن هم مسیر الهی با تبعیت از مقام عظمای ولایت حرکت می کنند.

دشمن پس از پیروزی انقلاب همیشه سعی و تلاشش بر تغییر ذائقه فرهنگی این ملت در جهت براندازی بوده، چون خوب متوجه هست که کجا را باید نشانه بگیرد، کشوری که منش دموکراسی دارد و این مردمند که سرنوشت خود را در انتخابات رقم می زنند، کافی است که خواسته هایشان را تغییر داد.

بی شک آگاهی و ایمان و تقوا حاکمان نقش به سزایی در خنثی سازی توطئه ها دارد، وقتی دودلی درتصمیم گیری و عدم استقامت بر  ارزشها صورت گیرد باعث خواهد شد ارزشها جای خود را به بی ارزشها بدهد یعنی دشمن موفق گردیده رسوخ کند و وای به حالی که *مدیران ارزشی فریب ترفند را خورده باشند*آنجاست که علی تنها می ماند هرچند مردم بر بیعت خود هستند پس "توعلی باش" تا علی تنها نماند.

شهرام حسین پور فعال سیاسی واجتماعی

انتهای پیام/.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه