کد خبر : 119تاریخ ثبت : 1396/10/20 08:41:30
دیوانگی ترامپ تمامی ندارد یادداشت/

دیوانگی ترامپ تمامی ندارد

با همه شناختهایی که همه نسبت به ترامپ داریم، باز لازم هست این مرد احمق را بهتر بشناسیم و همه می دانیم این عجوبه تاریخ چگونه به این قدرت دست یافته که اگر مهار نشود، می تواند پایان زندگی بشر را در روی کره خاکی رقم بزند.

به گزارش"ناصرون"معلوم نیست که این دیوانه زنجیری چگونه از صندوقهای رای بیرون زد و ظاهر کریه خود را بر مردم جهان تحمیل کرد.

همه می دانیم که مردم آمریکا در اولین اعلام رسمی انتخاب ترامپ در تمام ایالت های آمریکا به راهپیمایی پرداختند و علیه وی شعار دادند و جهان در تعجب بود که فردی که ملتش او را نمی خواهد چگونه از صندوقهای رای بیرون آمده است، اما بی شک دستهای تروریست بین المللی اسرائیل خبیث در آن مشهود هست .

اما جهان منتطر تصمیمات او بود که ببیند چقدر ترامپ بویی از سیاست و انسانیت برده هست، آیا شعارهای تبلیغاتی او فقط بلف های سیاسی بود یا نه او یک احمق به تمام معناست .
ولی ترامپ می خواست این موضوع را سریعا اثبات کند، لذا در اولین روزهای ورود به کاخ سفید ممنوعیت اتباع پنج کشور به خاک آمریکا را بدون هیچ ملاحظه سیاسی، بین المللی و حقوقی را امضا کرد و دیوانگی خود را به رخ جهانیان کشید، اما دیوانگی این مرد در خروج از سازمان بین المللی یونسکو اوج بی مغزی وی بود و اثبات کرد که دوپامین این مرد دیوانه بدجور فعال شده است، که اگر مهار نشود جهان را به مخاطره می اندازد.

خروج از پیمان آب و هوایی نشان داد که او دشمنی خطرناک برای کره خاکی هست و عدم تعادل روانی و آلزایمری ایشان می تواند، جهان خاکی را به تباهی و نابودی بکشاند و او اثبات کرده که نه برای ایران بلکه برای کل جهان یک چالش خطرناک هست و باید مهار شود.

البته ترامپ در مورد ایران، لگد پرانی های زیادی داشته و دارد که مسئله پیگیری عدم ورود ایرانیان به خاک آمریکا یا فضا سازی افکار جهانی جهت برهم زدن توافق چند جانبه بین المللی موسوم به برجام، حمایتهای تسلیحاتی و رسانه ای به تروریستهای داعشی، تکفیری در خاک سوریه، عراق و ایران در جهت تضعیف جبهه مقاومت و حامیان ایران اسلامی و ایجاد تحریمهای مجدد علیه ملت ایران و سعی بر اجماع بین المللی بر علیه ایران و در نهایت حمایت از معاندین و سلطنت طلبان خارج نشین از وابستگان شاه ملعون و طراحی مهندسی نرم با همکاری سایتها وکانال های اپوزیسیون چون آمدنیوز و در نهایت بهره برداری و سوء استفاده از مشکلات اقتصادی ایران درجهت ایجاد اغتشاشهای خیابانی در ایران اسلامی و مدیریت آن درجهت رسیدن به خیالهای خام و واهی براندازی در ایران، نشان از اوج دیوانگی، این دیوانه افسار گسیخته هست.

این دیوانگی ترامپ نقطه اوج دولتمردان و حاکمان آمریکایی هست که در تمام ریاست جمهوریهای آمریکا مشهود بوده هست و تمامی نداردو آخرین تلاش ترامپ در اجماع شورای امنیت علیه ایران به بهانه دفاع از ملت ایران بیش از پیش باعث تمسخر آمریکا در روابط بین الملل گردید.

اما آنچه که ملتها، بخصوص دوستداران حقوق بشری باید بدانند اینکه همه این عملکردهای دولتمردان امریکا نشات گرفته از ضعف آنها در مدیریت اقتصاد داخلی و نارضایتی عمومی جامعه آمریکا را دارد، که سعی دارند این التهابها و جنبشهای  اجتماعی درونی خود چون وال استریت را که چالشهای آنان هست و نقطه شروعی در  فروپاشی کشور امریکا  را دارد به سمت دیگر هدایت کنند، چه بسا پیش بینی های امام(ره) همانطور که در مورد شوروی سابق صدق کرد در مورد آمریکا نیز همین روزها نمایانگر شودو

لذا تا آن روز که این افعی پیر به درک واصل شود، جامعه ایرانی می بایست با بصیرت و هوشیاری خود، حیله ها و ترفندهای آنها را شناسایی و  خنثی نمایند که بی شک همبستگی ملی تاثیر به سزایی در خلق این موضوع دارد .

 پس بیایید با همدستی دیگر ملتهای آزاده، جامعه ملل را نسبت به این دیوانه هوشیار و آگاه کنیم و این شدنی است، فقط کافی هست گوش به فرمان رهبر عظیم الشان خود باشیم و در مسیر او قدم برداریم .

فعال سیاسی و اجتماعی شهرام حسین پور

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه