کد خبر : 111تاریخ ثبت : 1396/8/2 08:01:56
برج شکوه همچنان با استوار است/جزییات پایانی بر یک شایعه؛

برج شکوه همچنان با استوار است/جزییات

برج شکوه دشتستان به عنوان بزرگترین برج در استان بوشهر که در شهر برازجان توسط کارفرما نادر استوار درحال ساخت است به فروش نرسیده است.

به گزارش"ناصرون"نادر استوار در گفتگو با خبرنگار "ناصرون" درباره مطلب پخش شده پیرامون به فروش رسیدن برج شکوه دشتستان ا‌ظهار داشت: متاسفانه یکی از رسانه های محلی بدون اطلاع و هماهنگی اقدام به درج یک خبر در فضای رسانه ای کرده است  که این مطلب کذب است.

نادر استوار همچنین در ادامه صحبت های خود به قیمت درج شده در این خبر اشاره نمود و تصریح کرد: رقم ۱۴ میلیارد تومان نسبت به ساخت و ساز این برج با منطق سازگار نیست که بخواهد به ۷۰ میلیارد تومان فروش رفته باشد و تا این لحظه مالک خود بنده هستم و  هیچ گونه معامله ای برای فروش آن صورت نگرفته است عملیات اجرایی آن ادامه دارد.

این کارفرمای بومی افزود: قرار است که با هماهنگی و رایزنی هایی انجام شده که تا کنون نتیجه مطلوبی را نگرفته ایم برای ایجاد یک بیمارستان خصوصی و آن هم با مدیریت خود بنده و به صورت مجزا است در این مکان راه اندازی شود که تاکنون دنبال آن هستیم و آینده این درخواست مشخص نیست که آیا موافقت کنند یا خیر.


نادر استوار خاطر نشان شد:شهر من برازجان برایم مهم است و من متعلق به این شهر هستم و تمام تلاشم را نیز انجام می دهم تا در زمینه عمران و آبادانی گام موثری را داشته باشم.

انتهای پیام/.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه