کد خبر : 110تاریخ ثبت : 1396/8/1 10:23:04
مردم دشتستان در کربلا موکب دارند/جزییات مسئول ستاد عتبات شهرستان دشتستان خبر داد:

مردم دشتستان در کربلا موکب دارند/جزییات

مسئول ستاد عتبات شهرستان دشتستان گفت: مردم دشتستان در کربلا موکب دارند.

به گزارش"ناصرون"مسئول ستاد عتبات شهرستان دشتستان در این باره اظهارداشت: شهرستان‌ دشتستان برای اولین بار در شهر کربلا دارای یک موکب به ظرفیت 1200 نفر در شبانه و روز را دارد.

محمود ثبوت افزود: موکب کارگاه ضریح قاسم بن حسن (ع) در کربلای معلی روزانه با آماده خدمت رسانی به زائرین بخصوص مردم شهرستان دشتستان می باشد که در این ایام خدمت رسانی روزانه 2000 پرس غذای گرم در سه نوبت صبحانه، نهار، شام، توسط 50 نفر از خادمین  اباعبدالله به زائرین ارائه می شود.

وی  درباره مکان برپایی موکب ها خاطر نشان شد: آدرس موکب در کربلای معلی(خیابان میثم تمار.پارکینگ ساحته المنتظر.روبروی هتل کربلا الدولی) می باشد و همچنین جهت خدمت به عاشقان اباعبدالله در مرز شلمچه نیز یک موکب دیگر بنام یالثارات الحسین(ع) در ایام اربعین جهت خدمت به مردم برپا می شود .

وی ضمن تشکر از کمک های مردمی در این ایام یادآور شد: کسانی که تمایل دارند در این راستا کمکی نقدی و غیرنقدی خود را اهدا کنند می توانند به دفتر ستاد عتبات عالیات شهرستان دشتستان در حسینه اعظم شهر برازجان و کمک های نقدی خود را به به شماره حساب بانک ملی 0105696102000 واریز کنند.

انتهای پیام/.

 

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه