کد خبر : 109تاریخ ثبت : 1396/7/23 14:54:41
اظهارات ترامپ موجب سرخوردگی و شکست بیشتر دولت آمریکا شد نمایندگی ولی فقیه در سپاه جوادالائمه دشتستان؛

اظهارات ترامپ موجب سرخوردگی و شکست بیشتر دولت آمریکا شد

نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت جوادالائمه(ع) دشتستان گفت: اظهارات ترامپ موجب سرخوردگی و شکست بیشتر دولت آمریکا شد

به گزارش"ناصرون"مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه جوادالائمه دشتستان در  مراسم محکومیت سخنان ضد ایرانی ترامپ با اشاره پیروزی حتمی حق علیه باطل بیان کرد: در قرآن کریم نمونه های بسیاری از مبارزات و درگیری های نیروهای حق علیه باطل ذکر شده که خداوند همیشه پیروزی نیروهای حق را وعده داده است.

حجت الاسلام والمسلمین یعقوب یحیایی ضمن محکوم کردن سخنان سخیف و ناآگاهانه رئیس جمهوری آمریکا بر علیه ملت و کشور ایران اظهار کرد: اظهارات ترامپ موجب سرخوردگی و شکست بیشتر دولت آمریکا در دنیا شد و مردم آزادیخواه جهان چهره واقعی دولت مردان آمریکا را بیشتر از پیش شناختند.

حجت الاسلام والمسلمین یحیایی تکلیف امروز جامعه ایران را وحدت خواند و اضافه کرد: وحدت باید در همه جریان های سیاسی و آحاد مردم به نفع کشور و در مقابله با سیاست های خصمانه آمریکا و استکبار شکل گیرد، وحدت یعنی چنگ زدن به ریسمان مستحکم الهی، یعنی در مقابل طاغوت ایستادن و پس از آن به خدا ایمان داشتن.


در ادامه این مراسم مسئول بسیج دانشجویی واحد دشتستان نیز با قرائت بیانیه ای انزجار دانشجویان را از اقدامات خصمانه دولت آمریکا نشان داد.
در این بیانیه آمده است:  مردم ما در طول تاریخ گذشته کم شاهد بد عهدی از جانب شیطان بزرگ نبودند در طول این تاریخ هر بار با آمریکا خوشبینانه نگریستیم و پای میز مذاکره نشسته ایم به محض رسیدن آمریکا به خواسته شان بلافاصله زیر تعهد خود زده همان شرارت های قبل را بدتر از قبل تکرار کرده اند.

در این بیانیه ضمن تاکید دانشجویان بسیجی بر پایبندی مردم ایران بر نظام و کشورشان عنوان شد:« ما دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان(برازجان)، به شیطان بزرگ می فهمانیم این بد مستی های رئیس جمهورشان که نمادی از دیگر دولت مردانشان می باشد فقط ما را متعهدتر می کند وترامپ باید بداند که دولت مردان آمریکا قبل از او هم هیچکدام جرات نکرده اند خلیج همیشه نیلگون فارس را روی سنگ مزار سربازانشان ننویسند.

دانشجویان در این بیانیه اظهار کردند: ما توافقی که آمریکا در قبال پس گرفتن گروگان های لانه جاسوسی با ایران را داشت هرگز فراموش نکرده ایم که بلافاصله پس از تحویل گرفتن آخرین نفر از گروگان ها آمریکایی ها زیر تعهدات خود زده و با هواپیماهای جنگی خود به خاک ایران تجاوز کرده اند که به لطف الله در دامان طبس گرفتار گردیدند که این یک نمونه از بدعهدی آنهاست ولی نمیدانیم چندتا تجربه توافق نافرجام دیگر با شیطان باید داشته باشیم تا عده ای توهم رئوف بودن و قابل اعتماد بودن آمریکا را از سرشان خارج کنند.

دانشجویان همچنین داعش را ساخته دست آمریکا دانسته و با حمایت از نیروی انقلابی سپاه پاسداران اظهار کردند: خودشان به صورت مکرر به مادر بودن داعش اعتراف کرده اند! حال با چه رویی و توهمی ملت ما را تروریسم می دانند مگر دنیا دستگیر شدگان داعش را نمی بینند که هویت آن ها از چه ملتی هستند.


اینک ما جوانان انقلابی همواره هوشیار و بیدارتر از قبل در صحنه می باشیم و حمایت خود را از سپاه پاسداران که همواره نیرویی مردم نهاد است اعلام داشته و در مقابله با تروریسم های متولد شده از صهونیسم و آمریکا خواهیم ایستاد و به فرمایش حضرت امام خمینی(ره) تا شرک و کفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هم هستیم.

انتهای پیام/.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه