موفقیت هنرمند دشتستانی در جشنواره ملی نقاشی آیات
علی بحرینی هنرمند دشتستانی و مسئول انجمن هنرهای تجسمی این سازمان در دومین جشنواره ملی نقاشی آیات مقام دوم بخش نگاه کلاسیک و فیگوراتیو این جشنواره را کسب کرد.
كدخبر: id-164
تاريخ: 2018-02-10 07:40:46

به گزارش"ناصرون"مصطفی مردانی اظهار داشت: علی بحرینی هنرمند دشتستانی و مسئول انجمن هنرهای تجسمی این سازمان در دومین جشنواره ملی «نقاشی آیات» مقام دوم بخش «نگاه کلاسیک و فیگوراتیو» این جشنواره را کسب کرده است.

وی خاطرنشان کرد: نقاشی این هنرمند هم استانی در نمایشگاه جشنواره به نمایش درآمده است و در کتاب آثار برگزیده دومین جشنواره ملی نقاشی آیات نیز منتشر می‌شود.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان بوشهر یادآور شد: جشنواره ملی نقاشی آیات بهمن‌ماه در سه بخش نگاه نو و فضای انتزاعی، نگاه کلاسیک و فیگوراتیو و سوره واقعه در استان گلستان برگزار شده است.

از سوی دیگر یکی از رسانه های کشوری این هنرمند دشتستانی را از استان خوزستان معرف کرده است که این حرکت رسانه تعجب برانگیز می باشد.

 

در زیر تصاویری از دیوارنویسی سرداران شهید دشتستان اثر این هنرمند انقلابی بر روی دیوارای شهر برازجان می بینید که توسط شهرداری برازجان و سپاه حضرت جوادالائمه(ع) دشتستان صورت گرفته است:

 

انتهای پیام/.