عامل قتل در برازجان دستگير شد
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت:فردي كه با شليك اسلحه فرد ديگري را در خيابان "فرهنگيان" براجان شبانه به قتل رسانده و متواري شده بود دستگير و اسلحه بكار رفته در تيراندازي از وي كشف شد.
كدخبر: id-151
تاريخ: 2018-02-05 15:03:48

به گزارش"ناصرون"فرمانده انتظامی استان بوشهر اظهار داشت: بامداد بيستمين روز ديماه سال جاري فردي به هويت" ش" با صداي زنگ منزلش در خيابان فرهنگيان برازجان  به درب منزل مراجعه می کند كه به محض خارج شدن از منزل فردي ناشناس با شليك چند گلوله اسلحه كلت كمري وي را مضروب مي كند.


 سردار خليل واعظي گفت: ضارب كه هويتش براي اعضا خانواده و پليس نامشخص بود از محل حادثه متواري و مضروب نيز ساعتي بعد در بيمارستان فوت مي كند.


فرمانده انتظامي استان بوشهر با بیان اینکه با حضور كارآگاهان پليس آگاهي و پس از انجام اقدامات پليسي و اطلاعاتي فرد ضارب به هويت " ع" شناسایی می شود عنوان كرد: با ادامه اقدامات پليسي روز گذشته متهم در ترمينال شهر برازجان شناسايي و در حالي كه قصد داشت متواري شود دستگير شد.


به گفته فرمانده انتظامي استان بوشهر اين متهم ضمن اعتراف به بزه انتسابي علت آن را مسايل شخصي عنوان كرد و اسلحه بكار رفته در تيراندازي به همراه هفت فشنگ جنگي نيز از منزل وي كشف شد.

گفتني است در اين حادثه يكي از همدستان قاتل نيز دستگير شده است.

انتهای پیام/.